11. 5. 2017

Seriálové osudy: Blindspot

Seriálové osudy: Blindspot

Zatímco fanoušci Timeless pláčou, diváci Blindspot (Mrtvý bod) mají důvod k radosti. Stanice NBC oznámila, že seriál prodlužuje pro třetí sezónu. Seriál se poprvé představil na podzim 2015 a ihned se z něj stal hit. Ve druhé řadě se však přesunul na středeční večery, kde sledovanost prudce klesla. Přesto to na prodloužení stačilo.

K novým epizodám mu pomáhá především jeho stabilní výkon. V dnešní době stojí desítky milionů vytvořit správný marketing k propagaci nového seriálu. Blindspot se dobře prodává do zahraničí a stanice na něm neztrácí peníze, takže je to pro ni vlastně výhodná investice.

Seriál se točí okolo nádherné ženy, která nemá vzpomínky na svou minulost. O to je to zajímavější, že má celé tělo pokryto tetováním. Hrdinka spojí síly s FBI a odhalí velkou konspiraci, zatímco se pomalými krůčky dostává k odpovědím na to, co se jí vlastně stalo.

V hlavních rolích září Jaimie Alexander a Sullivan Stapleton.

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak to ukaž ostatním! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře19zobraz všech 19 příspěvků
Nira

Nira

Přiznávám, že jsem doufala v ukončení, potřebuji zredukovat watchlist. Ale když budou jeriska03 a...
před 170 týdny
Qmati

Qmati

Dobrá zpráva :)
před 170 týdny
Koldik

Koldik

Cakam na spravny moment, kedy sa do toho pustim. Pre mna dobra sprava, to bude pekny maraton...
před 153 týdny
Další články k tématu