7. 5. 2018

Seriálové osudy: The Resident

Seriálové osudy: The Resident

Stanice Fox dala zelenou druhé sérii své letošní lékařské novinky The Resident. Drama je již čtvrtou novinkou stanice, která se může radovat z prodloužení. Přidává se k seriálům 9–1–1, The Gifted a The Orville.

„Amy, Todd a všichni producenti The Resident vytvořili lékařský seriál, jaký diváci ještě neviděli – odtahují oponu a odhalují pravdu o tom, co všechno se v nemocnici odehrává, ať už je to dobré, nebo zlé. Je jasné, že s tímto konceptem uspěli,“ uvedl zábavní ředitel Foxu Michael Thorn. „Matt, Emily, Bruce, Manish, Shaunette a zbytek osazenstva nám nabídli procítěné výkony a my jsme nadšení, že se v další výborné sezóně vrátíme do Chastain Memorial.“

Seriál si sledovanostně vedl solidně, oproti minulé sezóně vylepšil čísla v tomto pondělním časovém slotě od 21:00 o 31 %. Pro Fox jde o třetí nejsledovanější seriál hned za 9–1–1 a Empire, v průměru má 10 milionu diváků týdně při součtu všech platforem.
Další díly seriálu
Prstíčkem škrábeme, hezky koukáme, po liku toužíme. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře13zobraz všech 13 příspěvků
Olivia Caroline Jones

Olivia Caroline Jones

pořád tomu seriálu dávám šanci, ale ani po 8 viděných epizodách mě nechytl.. samozřejmě to asi ještě zkusím,...
před 117 týdny
Caroline115

Caroline115

Tak bez bodu...měla jsem Ems víc veřit :-)
před 117 týdny
milosh

milosh

Zase bez bodu. Jak jinak letos...
před 117 týdny
Další články k tématu