31. 5. 2017

Seriálové osudy: Quarry

Seriálové osudy: Quarry

Dlouhé měsíce si fanoušci loňské novinky Quarry museli čekat na osud tohoto seriálu. Stanice Cinemax dnes vyřkla konečný ortel, tentokrát ale není důvod k radosti. Seriál byl zrušený, druhá řada ani žádné další epizody již nevzniknou. Zprávu o zrušení potvrdil spolutvůrce seriálu Michael D. Fuller.

Drama je adaptací románů Maxe Allana Collinse. Hlavním hrdinou je Mac Conway, voják, který se vrací v roce 1972 z Vietnamu, doma se ale zaplete do sítě vražd a korupce.

„Po dlouhém a složitém rozmýšlení a jednání jsme dostali konečnou odpověď, že se Quarry s dalšími epizodami již nevrátí,“ uvedl Fuller. „Je několik faktorů, které ke zrušení přispěly, ale hlavní roli v tom sehrálo nové vedení na HBO [pozn.: HBO totiž vlastní Cinemax] a nový směr, jakým Cinemax chce svou tvorbu ubírat. Snažili jsme se pro Quarry najít nový domov, ale bohužel se nám to nepodařilo.“

Jde tedy o podobný případ jako březnové oficiální zrušení seriálu The Knick, když tenkrát šéfové Cinemaxu oznámili, že se chtějí opět soustředit na vzrušující akční dramata.

Finále Quarry bylo odvysíláno na konci října 2016.

Další díly seriálu
Prstíčkem škrábeme, hezky koukáme, po liku toužíme. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře2zobraz všechny 2 příspěvky
Alias

Alias

Toto som ešte nevidel, ale hodnotenia to nemalo zlé. Nechápem tie rozhodnutia ako aj pri Underground a...
před 167 týdny
martin5504

martin5504

Ja som bol dávno v tom, že seriál už obnovili :D, no ale zamrzí opäť ďalší kvalitny seriál v... ja už...
před 167 týdny
Další články k tématu