11. 5. 2017

Seriálové osudy: Making History, Son of Zorn, APB

Seriálové osudy: Making History, Son of Zorn, APB

Stanice Fox právě prozradila osudy tří svých novinek a všechno jsou to špatné zprávy. Komedie Son of Zorn a Making History a drama APB končí po první sérii, nové epizody již nevzniknou. Ani jedno oznámení přitom není překvapivé. Seriály si nedokázaly najít dostatečné publikum, takže se fanoušci na zrušení připravovali.

Hybrid hraného a animovaného seriálu Son of Zorn vypadal loni na podzim nadějně, nicméně tvůrci brzy přišli na to, že výroba epizod je velmi náročná. Showrunner brzy odešel a nepodařilo se najít nového. Sledovanost navíc nebyla dostatečně silná, aby ospravedlnila prodloužení.

Making History se při svém midseason startu dočkal ze strany amerických kritiků dobrých recenzí, nicméně podobně jako Son of Zorn, ani tady čísla nebyla natolik silná, aby stačila na další řadu. Oba seriály produkuje Phil Lord, který stojí i za další foxovskou komedií The Last Man on Earth, která se během noci dočkala prodloužení pro čtvrtou řadu.

Policejní drama APB přešlo téměř bez povšimnutí. První díl začal ještě slibně, ale hodně rychle šla sledovanost dolů na kritická čísla. Ze všech tří zrušených seriálů se to u tohoto čekalo nejvíce.

Novinky se připojují ke Sleepy Hollow, který byl zrušen po čtyřech řadách před několika dny.

Další díly seriálu
Kdo nelikuje není SerialZoňák! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře17zobraz všech 17 příspěvků
Destinytte

Destinytte

Sledovala jsem jen Making History. Zrušení mě nemrzí.
před 169 týdny
Mik

Mik

Son of Zorn mě hodně mrzí. Seriál mě bavil, navíc mi připomínal fantasy seriály a filmy z mládí. Zbylé...
před 169 týdny
Koldik

Koldik

Komedia ma netrapia, Son of Zorn som to dokonca prial, ale na APB som sa tesil... skoda.
před 152 týdny
Další články k tématu