21. 2. 2017

Seriálové osudy: The Mick

Seriálové osudy: The Mick

Stanice Fox dnes oznámila osud další letošní novinky. Tentokrát los padl na komedii The Mick. Pro všechny fanoušky máme velmi dobré zprávy. Fox seriálu věří a prodlužuje ho pro druhou řadu.

Stanice novince věřila od začátku. Premiéru nasadila do programu již na 1. ledna po fotbale, kde samozřejmě získala vysokou sledovanost. Ani po přesunu na úterní večery si však seriál nevede špatně, dokonce má lepší sledovanost než veterán New Girl. Nebylo proto překvapením, že po prvních třech odvysílaných epizodách byly k původní třináctidílné objednávce doplněny další čtyři epizody.

Jde o první foxovskou novinku, která se dočkala prodloužení pro druhou řadu. Seriál se připojuje k již dříve obnoveným dramatům Empire a Lucifer.

„Již od prvních fází vývoje projektu jsme mu velmi věřili a Mick nezklamal,“ uvedl ředitel stanice David Madden. „Kaitlin je nezastavitelná komediální síla a i zbytek osazenstva dokázal, že je fenomenální. Tvůrci nastínili přesnou vizi, o čem seriál je, a tuto vizi dovedli k dokonalosti.“

Novinka pod lupou

Dali jste novince šanci? Jak se vám první řada líbí? Jste rádi, že se seriál dočká druhé řady? A slavíte body do tipovačky?

Další díly seriálu
Tohle přeci nemůžeš ostatním zatajit. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře15zobraz všech 15 příspěvků
havlba

havlba

Tak já teda se přidám ke komentářové menšině a radostně si povyskočím. Jak jsem Mick tipovala už ani nevím,...
před 181 týdny
Denia96

Denia96

Tak doteď jsem se radovala, že mám další bod v tipovačce - seriál sleduji a hrozně mě baví, ale...
před 181 týdny
Case*Wawe*Make

Case*Wawe*Make

Tak to vypadá, že to budu muset zkusit, jinak bodík není žádný, jsem tomu moc nevěřila, jak říkám Fox a NBC...
před 181 týdny
Další články k tématu