Plakát seriálu

Chicago Fire

Seriál prozkoumává profesionální i osobní životy hasičů a paramediků hasičského oddělení v Chicagu. Po smrti hasiče Andrewa Dardena se skupina spolupracovníků rozdělí, když se Matthew Casey a Kelly Severide vzájemně viní z Dardenovy smrti. Na Kellyho dopadne ještě tíživější pocit... [více]

2012–???? | USA | 42 minut | NBC | Drama / Akční | 176 epizod | Status: stále běží
Poslední odvysílaná v ČR

1×24 – Pořádná jízda

(premiéra 5. 11. 2015 – před 4 lety)
závěr série
Následující epizoda

8×15 – Off the Grid

(premiéra 26. 2. 2020 – za 5 dní)
O čem to je

Seriál prozkoumává profesionální i osobní životy hasičů a paramediků hasičského oddělení v Chicagu. Po smrti hasiče Andrewa Dardena se skupina spolupracovníků rozdělí, když se Matthew Casey a Kelly Severide vzájemně viní z Dardenovy smrti. Na Kellyho dopadne ještě tíživější pocit viny, když se dozví, že ho z této tragédie obviňuje také Dardenova manželka. I přes tyto neshody se hasiči spojí poté, co málem zemře hasič Chistopher Herrmann.

Nováčkem na stanici je Peter Mills, který trénuje, aby se dostal do jednotky. Následuje kroky svého zemřelého otce, i přes protesty své matky. S jednotkou spolupracují také záchranářky Gabriela a Leslie.

Jednotka denně rozhoduje o životě a smrti, vzhlíží k sobě jako k rodině, členové dávají na sebe pozor, ať se děje co se děje.

Co říkají o seriálu ostatní

ragelly: Ve fóru na HP jsou příspěvky k titulkům, ale není tam v závorce napsané, k jakému seriálu ta diskuze je. Když kliknu na poslední příspěvek, hodí mi to chybu 404. Chyba se nahodí, i když kliknu na toto diskuzní vlákno samotné (klikací odkaz nad uživatelem). před 4 týdny

Matthew 'Matt' Casey
Kelly Severide
Sylvie Brett
Christopher Herrmann
Brian 'Otis' Zvonecek
Joe Cruz
Randall 'Mouch' McHolland
Stella Kidd
Wallace Boden
Emily Foster
Zajímavé zajímavostidalší zajímavosti
Články k seriáludalší články
Info box
Stanice

NBC

Délka

42 minut

Žánr

Drama
Akční

Země původu

USA

Roky vysílání

2012–????

První vysílání

10. října 2012

Dabing

ANO - detaily na DabingForum.cz

Tagy

hasiči, Chicago

Odkazy

IMDb.com
TV.com
Wikipedia (anglická)

Související