Facebook Twitter E-mail
14. července 2017

Hádanka: Která oblíbená postava zemře v premiéře nové řady?

Léto je v plném proudu, ale TV Line pro nás má další hádanku, kvůli které budeme nervózně očekávat start nové sezóny. Smrt je vždycky nepříjemná věc, ale když je řeč o postavě, která je fanoušky velmi oblíbená, to už je úplně jiná liga.

Proslýchá se, že hodinové drama, které se vysílá na některé ze stanic Velké pětky (ABC, CBS, The CW, Fox a NBC), v premiéře nové řady zabije jednu z nejpopulárnějších postav, která patří mezi stálé od počátku seriálu. Zdroje uvádí, že pokud dějová linka projde u šéfů stanice, bude to vypadat následovně: V nadcházející premiéře nové řady dojde k osudné události a příběh poté poskočí o dva měsíce dozadu. Následující epizody budou postupně odkrývat události předchozích osmi týdnů, které povedou ke smrti postavy, a také budou divákům dávat vodítka ohledně pachatele či pachatelů.

Abychom neměli úplně otevřené pole k hádání, TV Line nabízí seznam devíti seriálů, mezi nimiž je ukryt i ten, kterého se hádanka týká. Bez zbytečných okolků, zde je seznam:

The Exorcist (Fox)
The Blacklist (NBC)
Supergirl (The CW)
Blindspot (NBC)
Scorpion (CBS)
Designated Survivor (ABC)
NCIS (CBS)
Scandal (ABC)
Elemenary (CBS)


Tak co myslíte? Který seriál a kterou postavu z něj tipujete? Koho byste si přáli a za koho se naopak modlíte, aby přežil?

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

lukascoolarik
před 6 týdny
Jestli to daná postava fakt schytá, tak pojmenování hádanky tak trochu...
ragelly
před 6 týdny
Nemůžu soudit, každopádně víš, jak to je, autoři článků rádi přehání :D O:)
Gabik.029
před 6 týdny
Já taky. Pro mě je důvod, proč na to ještě koukám, takže pokud to bude...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY