Diskuze k článku Víkendová 9. řada HIMYM
avatar uživatele
HonZajs000
Dlouholetý uživatel | Cool level: 76 | Semir Gerkhan
15. 5. 2013 / 20:36:24 (před 10 roky)
off

Zvědaví, jak se s tím poperou? Hořím nedočkavostí. 48 hodin - to zní opravdu zajímavě. Snad nám i objasní to, jak dlouho vlastně budoucí Ted vypráví příběh svým dětem. Odpoledne, víkend, den či dva?

Jen ještě - mohla bys mi prosím poslat adresu originálního znění prohlášení?

To, co čtete, pochází z hlavy studenta práv, jehož mysl tím byla značně poznamenána. Ergo. Pokud něčemu z toho nerozumíte, viňte veřejný vzdělávací systém.
Editováno: 1x | Naposledy: 15. 5. 2013 / 20:39:16
avatar uživatele
Salem
Uživatel od první verze | Cool level: 14 | Emma Swan
15. 5. 2013 / 20:40:30 (před 10 roky)
off

si dělaj prdel??????????? to nemůže být pravda

Go GOATS
avatar uživatele
LucieKM
Uživatel od první verze | Cool level: 5 | John A. Zoidberg
15. 5. 2013 / 20:41:13 (před 10 roky)
off

keith sutherland hadr, wow.

avatar uživatele
AdaW
Dlouholetý uživatel | Cool level: 43 | maj. Frank Burns
15. 5. 2013 / 20:42:01 (před 10 roky)
off

Kolik bude mít poslední série dílů, že se v ní odvypráví pouze dva dny? Zdá se mi to téměř nemožný :D Každopádně jsem zvědavá, matka mi je velmi sympatická a má krásný úsměv ;))

avatar uživatele
lukascoolarik
Redaktor | Cool level: 121 | Lorne Malvo
15. 5. 2013 / 20:42:49 (před 10 roky)
off

Zajímavá změna, uvidíme.

avatar uživatele
James99
Dlouholetý uživatel | Cool level: 0 | Margaret 'Maggie' Simpson
15. 5. 2013 / 20:43:06 (před 10 roky)
off

aneb jak to ještě víc natáhnout. :D

avatar uživatele
litllewitch
Redaktor | Cool level: 41 | Sheldon Cooper
15. 5. 2013 / 20:43:07 (před 10 roky)
off

No, potěš koště... Je tam Alyson, je tam Alyson... Ne, to asi nebude stačit.

Bored now...
avatar uživatele
ElizaJane
Dlouholetý uživatel | Cool level: 11 | Morgan Guillermo Grimes
15. 5. 2013 / 20:45:21 (před 10 roky)
off

wow, tak to mě opravdu nenapadlo. Tak uvidíme, jak to dopadne :)

Deliverance comes at a cost. I bear it so they don´t have to.
avatar uživatele
domih
Dlouholetý uživatel | Cool level: 14 | Emma Swan
15. 5. 2013 / 20:50:29 (před 10 roky)
off

Neviem sa rozhodnúť či sa teším, či nie :D Na jednej strane to vyzerá tak, že to bude super a celkovo sa teším, čo si na nás pripravili a ako to všetko vypáli. No na strane druhej som tak akosi dúfala, že tá ich svadba (keď už začali s tým "56 hodín pred svadbou") bude trvať nejakých tých pár epizód a potom sa Ted zoznámi s Matkou a potom bude veľa dielov ako sa spoznávali a tak... Ak seriál skončí vtedy, keď sa zoznámia, tak to bude pre mňa také... neuspokojivé :D Aj keď seriál sa volá "Ako som spoznal vašu matku", tak by som uvítala niečo, čo bolo po tom, ako ju spoznal. No možno predsalen bude niečo aj po tom, čo sa spoznajú. A možno nám aj ukážu nejakú tú budúcnosť. Uvidíme. Každopádne dúfam, že to neodfláknu a uspokoja moju zvedavosť! :D

avatar uživatele
firstacka
Dlouholetý uživatel | Cool level: 17 | Jaime Lannister
15. 5. 2013 / 20:51:27 (před 10 roky)
off

Moc nadšená z toho teda nejsem... to bude zase přehrávání a přehrávání... 24 dílů?!

Editováno: 1x | Naposledy: 15. 5. 2013 / 20:51:40
avatar uživatele
ragelly
Boss přes články | Cool level: 128 | Ragnar Lothbrok
15. 5. 2013 / 20:55:23 (před 10 roky)
off

Mně se ten nápad moc líbí a jsem hodně zvědavá, jak to provedou. Na 22 epizod to bude dobrá výzva. Každopádně pokud v závěrečném díle nebude skok v čase, tak svatba asi nebude, škoda.

avatar uživatele
allyska
Autorka článku | Cool level: 54 | Jack Shephard
15. 5. 2013 / 20:56:14 (před 10 roky)
off
HonZajs000 napsal(a):


Jen ještě - mohla bys mi prosím poslat adresu originálního znění prohlášení?

čerpala jsem odsud:http://tvline.com/2013/05/15/how-i-met-your-mother-season-9-spoilers-wedding-weekend-mother-introductions/

avatar uživatele
HonZajs000
Dlouholetý uživatel | Cool level: 76 | Semir Gerkhan
15. 5. 2013 / 20:57:32 (před 10 roky)
off
allyska napsal(a):

čerpala jsem odsud:http://tvline.com/2013/05/15/how-i-met-your-mother-season-9-spoilers-wedding-weekend-mother-introductions/

Díky

To, co čtete, pochází z hlavy studenta práv, jehož mysl tím byla značně poznamenána. Ergo. Pokud něčemu z toho nerozumíte, viňte veřejný vzdělávací systém.
avatar uživatele
HonZajs000
Dlouholetý uživatel | Cool level: 76 | Semir Gerkhan
15. 5. 2013 / 20:59:01 (před 10 roky)
off
taylah napsal(a):

Neviem sa rozhodnúť či sa teším, či nie :D Na jednej strane to vyzerá tak, že to bude super a celkovo sa teším, čo si na nás pripravili a ako to všetko vypáli. No na strane druhej som tak akosi dúfala, že tá ich svadba (keď už začali s tým "56 hodín pred svadbou") bude trvať nejakých tých pár epizód a potom sa Ted zoznámi s Matkou a potom bude veľa dielov ako sa spoznávali a tak... Ak seriál skončí vtedy, keď sa zoznámia, tak to bude pre mňa také... neuspokojivé :D Aj keď seriál sa volá "Ako som spoznal vašu matku", tak by som uvítala niečo, čo bolo po tom, ako ju spoznal. No možno predsalen bude niečo aj po tom, čo sa spoznajú. A možno nám aj ukážu nejakú tú budúcnosť. Uvidíme. Každopádne dúfam, že to neodfláknu a uspokoja moju zvedavosť! :D

Tohle už mě taky nesčetněktrát napadlo. Jak jsem POZNAL vaši matku - úplně to z toho vyzařuje dát tomu nějakou sérii či dvě, kdy se budou spolu "oťukávat", kdy se budou poznávat. Možná jsem i čekal, že to ukončí nějak jako "Hele Tede, jsem těhotná" apod. Ale co.

To, co čtete, pochází z hlavy studenta práv, jehož mysl tím byla značně poznamenána. Ergo. Pokud něčemu z toho nerozumíte, viňte veřejný vzdělávací systém.
avatar uživatele
Salem
Uživatel od první verze | Cool level: 14 | Emma Swan
15. 5. 2013 / 21:02:35 (před 10 roky)
off

nemůže si jenom ředitelka vymýšlet? mě to moc nesedí i když podle toho jak to dopadlo by to sedělo, ale jako že by Marshall řekl Lili o stěhování až za 4 díly mi moc nesedí

Go GOATS
avatar uživatele
PepaH
Dlouholetý uživatel | Cool level: 0 | Margaret 'Maggie' Simpson
15. 5. 2013 / 21:11:16 (před 10 roky)
off

A nebo by tato série mohla slibovat ještě jednu.. končit u 9. je na nic.. 10 zní hned líp :-P

avatar uživatele
PepaH
Dlouholetý uživatel | Cool level: 0 | Margaret 'Maggie' Simpson
15. 5. 2013 / 21:11:17 (před 10 roky)
off

A nebo by tato série mohla slibovat ještě jednu.. končit u 9. je na nic.. 10 zní hned líp :-P

avatar uživatele
HonZajs000
Dlouholetý uživatel | Cool level: 76 | Semir Gerkhan
15. 5. 2013 / 21:22:32 (před 10 roky)
off
PepaH napsal(a):

A nebo by tato série mohla slibovat ještě jednu.. končit u 9. je na nic.. 10 zní hned líp :-P

Bohužel už před pár měsíci tvůrci potvrdili, že je 9. série poslední. Původně to měla být už ta osmá, protože Jason SEGEL (Marshall) už dál hrát nechtěl, ale nakonec ještě jednu sérii podstoupil.

To, co čtete, pochází z hlavy studenta práv, jehož mysl tím byla značně poznamenána. Ergo. Pokud něčemu z toho nerozumíte, viňte veřejný vzdělávací systém.
avatar uživatele
Vegen
Dlouholetý uživatel | Cool level: 8 | Kryton
15. 5. 2013 / 21:25:26 (před 10 roky)
off

Tohle bude buď epicky skvělá série a nebo epicky špatná :)

avatar uživatele
amelia.cz
Uživatel od první verze | Cool level: 9 | Rajesh Koothrappali
15. 5. 2013 / 21:27:26 (před 10 roky)
off

Mě se ten nápad líbí, ale zároveň jsem trochu skeptická.

Televize zabydlila vraždu v lidských příbytcích - kam ostatně patří. (Alfred Hitchcock)
avatar uživatele
Lucius
Dlouholetý uživatel | Cool level: 21 | Phil Dunphy
15. 5. 2013 / 21:49:25 (před 10 roky)
off

Nevěřím jim nic, dokud neuvidím :D Já jsem třeba taky slyšela, že v 9. sérii bude vypravěčem sama Matka místo Teda st... řekla bych, že ještě sami tvůrci neví, jak to celý pojmout (vzhledem k tomu, že ta série být původně vůbec neměla, bych se tomu ani nedivila).

Sarcasm - because beating the crap out of people is illegal.
avatar uživatele
PetrK
Dlouholetý uživatel | Cool level: 13 | Kenny McKormick
15. 5. 2013 / 22:54:24 (před 10 roky)
off

A kdo to má jako vydržet až do podzimu? Zní to zajímavě..

avatar uživatele
Lelouch
Dlouholetý uživatel | Cool level: 12 | Dale
15. 5. 2013 / 23:00:17 (před 10 roky)
off

No neviem, čo si o tom myslieť. Na jednej strane to znie super, no na druhej si neviem predstaviť, že o čom bude tých 24 dielov, príde mi to veľa.

Ale ono to nie je ako som POZNAL, ale ako som SPOZNAL, nie? Veď sloveso meet nie je nejake dlhodobé, skôr "jednorazové", a ja som ani nikdy nerátala s tým, že by tam bol nejaký dlhý čas venovaný ich spoznávaniu sa :-) ale zas 2 dni, to je iný hardcore :D

Kdepak asi soudruzi z NDR udělali chybu?
avatar uživatele
gody
Uživatel od první verze | Cool level: 11 | Morgan Guillermo Grimes
15. 5. 2013 / 23:31:19 (před 10 roky)
off

ale prosim: se cti.

SSDD Same Shit Different Day
avatar uživatele
Salem
Uživatel od první verze | Cool level: 14 | Emma Swan
15. 5. 2013 / 23:45:29 (před 10 roky)
off

stejnak určitě kecá, i když možný je všechno, ale tohle je až moc velký extrém na komediální seriál

Go GOATS
avatar uživatele
domih
Dlouholetý uživatel | Cool level: 14 | Emma Swan
16. 5. 2013 / 01:25:50 (před 10 roky)
off
iVonka napsal(a):

Ale ono to nie je ako som POZNAL, ale ako som SPOZNAL, nie? Veď sloveso meet nie je nejake dlhodobé, skôr "jednorazové", a ja som ani nikdy nerátala s tým, že by tam bol nejaký dlhý čas venovaný ich spoznávaniu sa :-) ale zas 2 dni, to je iný hardcore :D

Ja sa na to pozerám rovnako :D Nikdy som si nepredstavovala koniec (tak nejak som dúfala, že ešte bude veľa sérií), ale keď sa teraz zamyslím, tak je to iba o tom, ako ju "spoznal", čiže pokojne to môžu ukončiť vtedy, keď sa spoznajú. Ale nakoľko som romantická duša, tak chcem vedieť čo a ako bude po tom spoznaní! :D Hlavne kvôli tomu, že tých 24 dielov je na 2 dni fakt hardcore :D

avatar uživatele
jo-die
Dlouholetý uživatel | Cool level: 13 | Kenny McKormick
16. 5. 2013 / 10:15:39 (před 10 roky)
off

Ach jo, to tedy nezní moc lákavě :(

avatar uživatele
Sparkles
Dlouholetý uživatel | Cool level: 7 | Manny Bianco
16. 5. 2013 / 14:41:39 (před 10 roky)
off

22 dílů během 48 hodin a rozdělit mezi 5 lidí. No mě to lákavě nezní, když mluvili o zcela novém konceptu vyprávění, čekala jsem temnější linii nebo spíš na pomezí drama nebo tak něco, že to třeba s Matkou hned nešlo lehce. Ale tohohle se bojím. Ale uvidíme...(Svatba, Luke a Leia asi teda nebudou, pokud nebude hned po víkendu skok :-D). A Cobie asi nebude smět otěhotnět :-D

avatar uživatele
b.Tom
Dlouholetý uživatel | Cool level: 14 | Emma Swan
16. 5. 2013 / 17:57:27 (před 10 roky)
off

No, vypadá to více než zajímavě. Nacpat 48 hodin do 22 epizod??? To bude pro scénáristy celkem oříšek. Snad nebude 9. série zkrácená. Ale tak nějak se nemůžu smířit s tím, že HIMYM končí. Pořád doufám, že se to ještě změní... Vůbec bych se nezlobil, kdyby teď příběh vyprávěla Matka. Byla by to příjemná změna... A třeba to tak scénárist nakonec i udělají. Místo toho, aby se poznávali (Ted s Matkou), by část série mohla vyprávět Matka z jejího pohledu. My by jsme ji už znali (a byli by jsme spokojení) a celý seriál by končil jen momentem, kdy se oba potkají...

Nezbývá, něž se jen nechat překvapit :)

- in omnia paratus -
avatar uživatele
HonZajs000
Dlouholetý uživatel | Cool level: 76 | Semir Gerkhan
16. 5. 2013 / 18:02:20 (před 10 roky)
off
b.Tom napsal(a):

No, vypadá to více než zajímavě. Nacpat 48 hodin do 22 epizod??? To bude pro scénáristy celkem oříšek. Snad nebude 9. série zkrácená. Ale tak nějak se nemůžu smířit s tím, že HIMYM končí. Pořád doufám, že se to ještě změní... Vůbec bych se nezlobil, kdyby teď příběh vyprávěla Matka. Byla by to příjemná změna... A třeba to tak scénárist nakonec i udělají. Místo toho, aby se poznávali (Ted s Matkou), by část série mohla vyprávět Matka z jejího pohledu. My by jsme ji už znali (a byli by jsme spokojení) a celý seriál by končil jen momentem, kdy se oba potkají...

Nezbývá, něž se jen nechat překvapit :)

Výborná myšlenka. Nikdy mě to nenapadlo, ale už teď vím, že je to mé vroucí přání a myšlenka, kterou už z hlavy nedostanu :-D

To, co čtete, pochází z hlavy studenta práv, jehož mysl tím byla značně poznamenána. Ergo. Pokud něčemu z toho nerozumíte, viňte veřejný vzdělávací systém.
avatar uživatele
b.Tom
Dlouholetý uživatel | Cool level: 14 | Emma Swan
16. 5. 2013 / 21:50:37 (před 10 roky)
off
HonZajs000 napsal(a):

Výborná myšlenka. Nikdy mě to nenapadlo, ale už teď vím, že je to mé vroucí přání a myšlenka, kterou už z hlavy nedostanu :-D

Wow. Díky, jsem rád, že se ti líbí můj nápad. Nečekal jsem takovou reakci :)
Myslím si, že by to bylo jedině dobře. Pro fanoušky by to bylo něco nového, nečekaného. Mohlo by to přimět více lidí dívat se na HIMYM, zvýšila by se sledovanost a seriál by skončil důstojně. Ale to všechno si můžu jenom tiše přát :D

- in omnia paratus -
avatar uživatele
HonZajs000
Dlouholetý uživatel | Cool level: 76 | Semir Gerkhan
16. 5. 2013 / 22:00:05 (před 10 roky)
off
b.Tom napsal(a):

Wow. Díky, jsem rád, že se ti líbí můj nápad. Nečekal jsem takovou reakci :)
Myslím si, že by to bylo jedině dobře. Pro fanoušky by to bylo něco nového, nečekaného. Mohlo by to přimět více lidí dívat se na HIMYM, zvýšila by se sledovanost a seriál by skončil důstojně. Ale to všechno si můžu jenom tiše přát :D

Na zvýšení sledovanosti je myslím docela pozdě, ale jednoznačně by to bylo nečekané. Jen si to představ - úvodní scéna, děti na gauči a najednou: "Kids, I'm gonna tell you story about how I met your FATHER." - Naprosto geniální. :-D

To, co čtete, pochází z hlavy studenta práv, jehož mysl tím byla značně poznamenána. Ergo. Pokud něčemu z toho nerozumíte, viňte veřejný vzdělávací systém.
avatar uživatele
Lola_L
Dlouholetý uživatel | Cool level: 7 | Manny Bianco
17. 5. 2013 / 06:58:24 (před 10 roky)
off
taylah napsal(a):

Neviem sa rozhodnúť či sa teším, či nie :D Na jednej strane to vyzerá tak, že to bude super a celkovo sa teším, čo si na nás pripravili a ako to všetko vypáli. No na strane druhej som tak akosi dúfala, že tá ich svadba (keď už začali s tým "56 hodín pred svadbou") bude trvať nejakých tých pár epizód a potom sa Ted zoznámi s Matkou a potom bude veľa dielov ako sa spoznávali a tak... Ak seriál skončí vtedy, keď sa zoznámia, tak to bude pre mňa také... neuspokojivé :D Aj keď seriál sa volá "Ako som spoznal vašu matku", tak by som uvítala niečo, čo bolo po tom, ako ju spoznal. No možno predsalen bude niečo aj po tom, čo sa spoznajú. A možno nám aj ukážu nejakú tú budúcnosť. Uvidíme. Každopádne dúfam, že to neodfláknu a uspokoja moju zvedavosť! :D

Nevím, já mám jiný názor. Chtěla bych aby se poznali až na konci, aby mě mrazilo jako při finále jiných seriálů, aby mi tekly slzy. Prostě něco velkého, co bych si zapamatovala. Super by bylo kdyby ji uviděl na konci jedné epizody, bylo by pokračování příště. V další epizodě by s ni promluvil v dešti...

ananas
avatar uživatele
Michalenka
Uživatel od první verze | Cool level: 11 | Morgan Guillermo Grimes
18. 5. 2013 / 11:58:19 (před 10 roky)
off

Celou dobu čekáme kdo bude matka, jakmile de seriál do kytek ukážou nám ju...bravo

Keep calm & Be Fan of TV Shows :P
avatar uživatele
b.Tom
Dlouholetý uživatel | Cool level: 14 | Emma Swan
20. 5. 2013 / 21:49:39 (před 10 roky)
off
HonZajs000 napsal(a):

Na zvýšení sledovanosti je myslím docela pozdě, ale jednoznačně by to bylo nečekané. Jen si to představ - úvodní scéna, děti na gauči a najednou: "Kids, I'm gonna tell you story about how I met your FATHER." - Naprosto geniální. :-D

Přesně! Tak nějak bych si to představoval. Bylo by to legendární.
Co se týče sledovanosti, myslím si, že i tak se mírně zvedne. Přeci jen je to poslední řada a lidi budou určitě zvědaví...

- in omnia paratus -
avatar uživatele
Exredaktorka
Redaktor | Cool level: 68 | Charlie Harper
5. 6. 2013 / 13:35:25 (před 10 roky)
off

no tak něco podobného jsem čekala, ale myslela jsem si třeba, že ten vlak nepojede a budou muset zůstat ještě jeden den a během toho se do ní tak zamiluje, že se rozhodne zůstat, ale jak oni se za celou řadu nepotkají, až úplně nakonec, tak nějak přijdeme o to, co ho přiměje nestěhovat se do chicaga.

trochu si říkám, že kdyby stihli ještě jedno rande a on by chtěl říct, že ji miluje, ale bál by se, aby se nelekla jak robin, tak by to neudělal, ale ona jo, tak tím by aspoň trochu mohli porazit ty city k robin.