Diskuzní fórum

zhlédnuté epizody

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
smarinka
Uživatel od první verze | Cool level: 33 | Jack Carter
19. 9. 2012 / 10:48:22 (před 11 roky)
off

Ahoj, jak se při tom, když dáme "oblíbit seriál" nastavuje poslední zhlédnutá epizoda, dá se to nějak doupravit? Když jsem třeba potom viděla x dalších a po každé jsem je jednotlivě nehodnotila, aby se mi ve watchlistu nezobrazovala jako následující ta naposledy hodnocená aniž bych je musela zpětně jednotlivě hodnotit...? Děkuju za rady.

avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 117 | Neal Caffrey
19. 9. 2012 / 11:09:45 (před 11 roky)
on
smarinka napsal(a):

Ahoj, jak se při tom, když dáme "oblíbit seriál" nastavuje poslední zhlédnutá epizoda, dá se to nějak doupravit? Když jsem třeba potom viděla x dalších a po každé jsem je jednotlivě nehodnotila, aby se mi ve watchlistu nezobrazovala jako následující ta naposledy hodnocená aniž bych je musela zpětně jednotlivě hodnotit...? Děkuju za rady.

Nevím, jestli rozumím otázce, ale k tomu slouží tlačítko Nevím. To v podstatě nehodnotí, jen odškrtává epizodu jako zhlédnutou. Pokud jsi ji vůbec neviděla, tak se musí bohužel jednotlivě a dát vždy ignorovat. Tyto epizody se počítají jako nezhlédnuté a později je můžeš najít na seznamu epizod, které jsi z daného seriálu neviděla.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
smarinka
Uživatel od první verze | Cool level: 33 | Jack Carter
19. 9. 2012 / 18:47:29 (před 11 roky)
off
Fruiko napsal(a):

Nevím, jestli rozumím otázce, ale k tomu slouží tlačítko Nevím. To v podstatě nehodnotí, jen odškrtává epizodu jako zhlédnutou. Pokud jsi ji vůbec neviděla, tak se musí bohužel jednotlivě a dát vždy ignorovat. Tyto epizody se počítají jako nezhlédnuté a později je můžeš najít na seznamu epizod, které jsi z daného seriálu neviděla.

Ano, takhle jsem to myslela :) dík

avatar uživatele
pedolka
Dlouholetý uživatel | Cool level: 12 | Dale
8. 12. 2013 / 17:09:44 (před 10 roky)
off

Ahoj, mě by spíš zajímalo jak můžu u oblibéného seriálu nastavit zhlédnuté epizody, aniž bych musela u každého dílu klikat na "libí se". Asi někde něco nevidím nebo nechápu... Díky za info

Nikdy neříkej že to nejde, protože příjdu já a já nevím že to nejde a udělám to
avatar uživatele
Gabik.029
Redaktor | Cool level: 101 | strýček Skrblík
8. 12. 2013 / 17:14:23 (před 10 roky)
off
pedolka napsal(a):

Ahoj, mě by spíš zajímalo jak můžu u oblibéného seriálu nastavit zhlédnuté epizody, aniž bych musela u každého dílu klikat na "libí se". Asi někde něco nevidím nebo nechápu... Díky za info

Nejjednodušší asi bude kliknout na hlavní stránce seriálu na znelíbit a pak zase oblíbit a v tabulce zatrhnout "viděla jsem všechny epizody" nebo "naposled jsem viděla epizodu XXX" nebo tak něco. :)

- Do I look like a killer to you? - Yes, you kill my patience.
avatar uživatele
pedolka
Dlouholetý uživatel | Cool level: 12 | Dale
8. 12. 2013 / 17:15:59 (před 10 roky)
off
Gabik.029 napsal(a):

Nejjednodušší asi bude kliknout na hlavní stránce seriálu na znelíbit a pak zase oblíbit a v tabulce zatrhnout "viděla jsem všechny epizody" nebo "naposled jsem viděla epizodu XXX" nebo tak něco. :)

Díky :)

Nikdy neříkej že to nejde, protože příjdu já a já nevím že to nejde a udělám to
avatar uživatele
svatka60
Dlouholetý uživatel | Cool level: 0 | Margaret 'Maggie' Simpson
11. 1. 2014 / 17:57:00 (před 10 roky)
off

Já jsem se sem zaregistrovala,abych se mohla dívat na oblíbené seriály,protože část roku pobývám v zahraničí a získávám dojem, že je to jen web o seriálech teoreticky, nikoli prakticky. Chápu to dobře, že tady se na seriál nepodívám ?

avatar uživatele
HonZajs000
Dlouholetý uživatel | Cool level: 76 | Semir Gerkhan
11. 1. 2014 / 18:14:19 (před 10 roky)
off
svatka60 napsal(a):

Já jsem se sem zaregistrovala,abych se mohla dívat na oblíbené seriály,protože část roku pobývám v zahraničí a získávám dojem, že je to jen web o seriálech teoreticky, nikoli prakticky. Chápu to dobře, že tady se na seriál nepodívám ?

Chápeš to velice dobře. Koncepčně je SerialZone stejný jako ČSFD, akorát se zaměřením na seriály. Na ČSFD se na filmy taky nepodíváš.

To, co čtete, pochází z hlavy studenta práv, jehož mysl tím byla značně poznamenána. Ergo. Pokud něčemu z toho nerozumíte, viňte veřejný vzdělávací systém.
avatar uživatele
mingus
Dlouholetý uživatel | Cool level: 7 | Manny Bianco
26. 1. 2014 / 14:20:59 (před 10 roky)
off
HonZajs000 napsal(a):

Chápeš to velice dobře. Koncepčně je SerialZone stejný jako ČSFD, akorát se zaměřením na seriály. Na ČSFD se na filmy taky nepodíváš.

Tak v tom případě dejte velkými písmeny na tyto stránky:Oblíbený seriál neuvidíš,jen se o něm informuješ!!! Na co mi je vědět kdy se nová epizoda vysílá!!! Když ji zde nemohu shlédnout!!!! Tak na co se registrovat!!!

avatar uživatele
Gabik.029
Redaktor | Cool level: 101 | strýček Skrblík
26. 1. 2014 / 14:33:07 (před 10 roky)
off
mingus napsal(a):

Tak v tom případě dejte velkými písmeny na tyto stránky:Oblíbený seriál neuvidíš,jen se o něm informuješ!!! Na co mi je vědět kdy se nová epizoda vysílá!!! Když ji zde nemohu shlédnout!!!! Tak na co se registrovat!!!

Víš, ono by stačilo přečíst si FAQ...

- Do I look like a killer to you? - Yes, you kill my patience.
1/2
12