Diskuze k článku SARS: The Tomorrow People se potápí hlouběji
avatar uživatele
lukes4.zs
Dlouholetý uživatel | Cool level: 2 | Jake Harper
6. 3. 2014 / 21:14:14 (před 10 roky)
off

Verim tomu, ze rada lidi se kouka i na stream v jiny cas.....

avatar uživatele
jukab
Uživatel od první verze | Cool level: 19 | Černá zmije
6. 3. 2014 / 21:27:18 (před 10 roky)
off

Arrow a Survivor zabrat! Oba seriály čím dál lepší, ale konkurence je tvrdá. Snad dojdou i 4., resp. 31.+32.série, u Survivoru už je to na 80 %, 2.4 by mělo být pořád OK

avatar uživatele
Iveta Kovářová
Dlouholetý uživatel | Cool level: 7 | Manny Bianco
6. 3. 2014 / 21:45:21 (před 10 roky)
off

Co tam proboha ty Američani dělaj ... Arrow .. každej díl je skvělej a sledovanost jde dolů .. hlavně že každej slibuje hory, doly .. když píšou na Stephenovi stránky a když příjde co kčemu ... tak koukaj snad na něco jinýho, jinak to není možný a s The Tomorrow People je to to samí

Vědma
avatar uživatele
Ferenc.lukac
Dlouholetý uživatel | Cool level: 7 | Manny Bianco
6. 3. 2014 / 22:31:56 (před 10 roky)
off

delaj si srandu kazdy díl Arrow je lepší a lepší ale ratingy jdou dolů? zaver je jasny lidi jsou lini zapnout si tv :D

Ferenc.lukac
Editováno: 1x | Naposledy: 6. 3. 2014 / 22:32:22
avatar uživatele
Patty
Dlouholetý uživatel | Cool level: 8 | Kryton
6. 3. 2014 / 22:38:31 (před 10 roky)
off
Ferenc.lukac napsal(a):

delaj si srandu kazdy díl Arrow je lepší a lepší ale ratingy jdou dolů? zaver je jasny lidi jsou lini zapnout si tv :D

Spíše mají lidi vymytý mozek z Olicity. Stačí si projet tumblr, kde lidi nemluví o ničem jiném než o tom, že v epizodě bylo málo Olicity. Začínám si opravdu myslet, že to má s tou příšernou sledovaností co dělat.

avatar uživatele
manro
Uživatel od první verze | Cool level: 6 | Chloe O'Brian
7. 3. 2014 / 15:56:12 (před 10 roky)
off

Tak mě dělá radost že lidi sledují Modern Family ratingy jak vidím pořád stoupají takže super :-)
Co se týče Arrow ani se nedivím že lidi nesledují.Jako to co tam předvádí někdy mi přijde jak z telenovely často mi přijde že tam neřeší nic jiného než vztahy a i já už si říkám že to přestanu sledovat po první sérii to šlo hodně dolů :-(

avatar uživatele
ragelly
Autorka článku | Cool level: 128 | Ragnar Lothbrok
12. 3. 2014 / 19:03:57 (před 10 roky)
off

Finální čísla: Modern Family, Mixology a Nashville si o desetinu polepšily.

avatar uživatele
Exredaktorka
Redaktor | Cool level: 68 | Charlie Harper
15. 1. 2015 / 14:58:59 (před 9 roky)
off
Patty napsal(a):

Spíše mají lidi vymytý mozek z Olicity. Stačí si projet tumblr, kde lidi nemluví o ničem jiném než o tom, že v epizodě bylo málo Olicity. Začínám si opravdu myslet, že to má s tou příšernou sledovaností co dělat.

Takže se nezdá jenom mně, že na Arrow je to nějak málo.