Diskuze k článku Jak který seriál dopadne? Naše předpovědi ohledně Foxu
avatar uživatele
Lill
Dlouholetý uživatel | Cool level: 34 | John Watson
19. 2. 2015 / 16:26:31 (před 9 roky)
off

Nedávno som si pozerala vaše články z mája, ako ste tipovali a tam k Empire: Zrušia. Zrušia. Zrušia :D To je jediný seriál, ktorý sledujem, takže ostatné z tejto stanice idú mimo mňa. Ale Sleepy Hollow mám odložený na horšie časy, takže ak ho teraz zrušia a bude otvorený koniec, trochu ma to bude hnevať.

avatar uživatele
Klik
Dlouholetý uživatel | Cool level: 12 | Dale
19. 2. 2015 / 16:27:09 (před 9 roky)
off

Zo Simpsonovcami a Bones počítam aj naďalej.Čo mi ale nejde do hlavy je Sleepy Hollow, nejak mi ušiel ten vkus američanov?? Musím dúfať že mi ho obnovia.
Red Band Society tiež nechápem, bola to taká príjemná oddychovka, ešte že to bolo ako tak ukončené.

“Kidneys! I've got new kidneys. I don't like the color!”
avatar uživatele
Destinytte
Dlouholetý uživatel | Cool level: 18 | Kocour
19. 2. 2015 / 18:03:55 (před 9 roky)
off

Tři minuty ticha za Red Band Society.

avatar uživatele
truelovevlasticka
Dlouholetý uživatel | Cool level: 4 | Vince Masuka
19. 2. 2015 / 18:37:14 (před 9 roky)
off

Tak dobrejch komediálních seriálu není nikdo dost,za tento seriál jsem ráda a doufám že dostane další řadu.Jen nevím jak vmáčknou do seriál těhotenství Zoey Deschanel :o))) Nechám se překvapit.Jinak osttaních seriálu je mi šumák zda je obnověj,stejně je nesleduji :o)

avatar uživatele
TheOneandOnly
Dlouholetý uživatel | Cool level: 10 | sžt. Maxwell 'Max' Q. Klinger
19. 2. 2015 / 19:02:57 (před 9 roky)
off
Destinytte napsal(a):

Tři minuty ticha za Red Band Society.

:(

avatar uživatele
maxf1@seznam.cz
Uživatel od první verze | Cool level: 7 | Manny Bianco
19. 2. 2015 / 19:41:32 (před 9 roky)
off

Zrušení Red Bandu mě zklamalo. Někde jsem ale četl, že se pořád jedná, tak snad to ještě 100%ní není. Byl to moc fajn seriál a já na tohle teda zrovna moc nejsem.

avatar uživatele
Sparkles
Dlouholetý uživatel | Cool level: 7 | Manny Bianco
19. 2. 2015 / 20:58:13 (před 9 roky)
off

Me cele Empire uniklo, ani si ho nepamatuji z tipovacky. Ale aspon vim, na co zacnu koukat :-)
Jsem rada za Brooklyn, moje oblibena komedialni dvacetiminutovka. A u New Girl ani nevim. Mozna je lepsi ukoncit to, dokud si serial zachovava uroven. Glee ani komentovat nebudu, milovala jsem ho. Pretrpela jsem 4. serii a stale nedokoukala 5. A strasne me mrzi, kam to dospelo.

avatar uživatele
Balthazar6
Dlouholetý uživatel | Cool level: 25 | Lee 'Apollo' Adama
19. 2. 2015 / 21:14:04 (před 9 roky)
off

Sakra nejdrive mi zrusili Red Band Society a ted to vypada i na zruseni Sleepy Hollow. :( Ach jo :(

„Oko za oko a svět bude slepý..“
avatar uživatele
minion93
Dlouholetý uživatel | Cool level: 17 | Jaime Lannister
19. 2. 2015 / 21:15:23 (před 9 roky)
off

Konečne Glee to je tá najlepšia správa dňa. Tu je presne vidieť, že sa snažili držať pri živote niečo čo už dávno nefungovalo ako malo. Tešia ma Simpsoni a trošku som na vážkach pri Bones. Milujem ten seriál, ale koľko už čakám na ďalšiu časť?? jaj no uvidíme ako to pojde ďalej :)

Bee Doo, Bee Doo
avatar uživatele
Nicole348
Dlouholetý uživatel | Cool level: 13 | Kenny McKormick
19. 2. 2015 / 21:24:04 (před 9 roky)
off

Ách jáj Glee som na začiatku fakt milovala. A teraz je mi z toho seriálu do plaču. Ani len piatu sériu som nedopozerala a neviem či ešte niekedy dopozerám.

avatar uživatele
Sleslikslicka
Dlouholetý uživatel | Cool level: 17 | Jaime Lannister
19. 2. 2015 / 21:45:04 (před 9 roky)
off

Gotham jupiii jeeej! :)

Nobody expects the spanish inquisition!
avatar uživatele
Nicko
Dlouholetý uživatel | Cool level: 9 | Rajesh Koothrappali
19. 2. 2015 / 22:19:50 (před 9 roky)
off

Zrušení red band society - stím se dalo snad i dopředu počítat. Serial o nemocných lidech je přece jenom trochu zvláštní, ale škoda je, že Glee už se blíží fo finishe (i když už nějakou dobu dopředu bylo v plánu 6 serií), je to jeden z nejlepších seriálů za posledních několik let, to jak ukazuje život lidí na střední škole a pak i po skončení střední školy.

avatar uživatele
Alyssun
Dlouholetý uživatel | Cool level: 5 | John A. Zoidberg
20. 2. 2015 / 11:53:08 (před 9 roky)
off

Bones a Gotham, super!!! Mám fakt radost :-)

Alyss
avatar uživatele
JohnDarks
Dlouholetý uživatel | Cool level: 10 | sžt. Maxwell 'Max' Q. Klinger
20. 2. 2015 / 15:10:58 (před 9 roky)
off

po posledním díle sleepy hollow se modlím o jeho obnovení abigail v minulosti s cranem, který ji nezná :-D to prostě bude super

Jestli to tak pujde dál tak se přes hlavní sezónu budu z velké pětky koukat jen na CW a NBC, protože ABC, CBS a FOX si řekli že mi seriály na které koukám buď zruší nebo úplně zkazí :-D

EDIT: tak finále si řeklo ne nebudeme rozvíjet super dějovou linku všechno to nasáčkujem do jednoho dílu

Editováno: 1x | Naposledy: 26. 2. 2015 / 16:47:39
avatar uživatele
EleonoraKs
Dlouholetý uživatel | Cool level: 9 | Rajesh Koothrappali
20. 2. 2015 / 16:23:57 (před 9 roky)
off

Simpsonovi že budou pořád pokračovat? Proč? Na některé díly se pomalu nedá dívat...

Jsem krásná, jsem úžasná, ale především jsem skromná.
avatar uživatele
inekafe
Redaktor | Cool level: 93 | Jack Bauer
20. 2. 2015 / 16:25:39 (před 9 roky)
off
fanynkaserialu01 napsal(a):

Simpsonovi že budou pořád pokračovat? Proč? Na některé díly se pomalu nedá dívat...

veď sa nemusíš, nikto ťa nenúti sledovať :) mňa bavia, takže som za ďalšiu sériu rád...

"Život jak vo videu, dopredu či dozadu, si nepretočím."
avatar uživatele
Addie
Dlouholetý uživatel | Cool level: 8 | Kryton
20. 2. 2015 / 16:51:05 (před 9 roky)
off

Mám takový dojem, že v tuhle chvíli je to u Bones otázka spíš herců než stanice. No doufám, že se dohodnout na 11. sérii, i kdyby jí nahlásili jako finální, ale ať mají aspoň scénáristé možnost seriál ukončit správně a ne nijak ukvapeně, na poslední chvíli.

avatar uživatele
mijisek
Dlouholetý uživatel | Cool level: 11 | Morgan Guillermo Grimes
22. 2. 2015 / 10:42:08 (před 9 roky)
off

Myslím že kdyby bylo všechno jinak a Cory by stále žil, Glee by mělo daleko větší sledovanost. Bez něj už to není ono, ale dívat se na to stále dá. Jinak je to pouze můj názor ;-)

avatar uživatele
Aldyska
Dlouholetý uživatel | Cool level: 19 | Černá zmije
22. 2. 2015 / 17:04:20 (před 9 roky)
off

Zo spomínaných sledujem len Glee a Simpsonovcov. Okey Simpsonovci sú dosť stabilní, toho sa nebojím, že zrušia tak skoro. Čo sa týka Bones, občas ich vidím na našej stanici, ale všetky časti mi prídu na jedno kopyto, stále to isté dookola ako vyšetrujú a dokážu za relatívne krátky časový úsek prísť s prevratnými informáciami v prípade na základe analýzy kostí a pod. Jasné toto sa deje v každomo kriminálnom seriáli, ale akosi tu mi to viac vadí, hoci tam hrá David Boreanaz, ktorého od čias BTVS a Angela zbožňujem, pri Bones by som povedala, že nech už ich ukončia, lebo majú zbytočne veľa sérii.

A teraz moje milované Glee. Prvé 3.série boli fantastické, nebolo o čom, a každý dúfal, že to pôjde dobrým smerom. Lenže tvorcovia to začali babrať už vtedy. Všimla som si, že od 4.série narástol počet scenáristov a teraz je už na neúprosnej miere, a to si myslím, že seriálu škodí. Každý má iný štýl, inú predstavu a chce niečo iné. A hlavní tvorcovia sa začali venovať viacej AHS (a teraz to isté opakujú aj pri ňom, asi sa viac venujú Scream Queens alebo American Crime Story). Ale bol tam ešte Cory a nebyť jeho smrti, 5.séria sa dala pekne vyvážiť a mohli ísť ďalej. Bohužiaľ ani stanica ani tvorcovia akosi nechceli akceptovať, že Rachel ako hlavná postava nebude stačiť, lebo i keď sa to nebude fanúšikom Klaine, Brittany a pod. páčiť, seriál dosť stál na Finchel a ich vývoji a ako si popri tom poradí Finn a ako Rachel. Nevravím, že iné páry nie sú dôležité, len vždy išli popri nich. Miesto toho aby ukončili dôstojne Glee po Coryho smrti s tým, že Finn tiež zomrel, urobili by poriadny pohreb, kde by prišli všetci členovia Glee a pokojne by z toho bola iba predĺžená špeciálna epizóda, čo by rozhodne vyznelo lepšie s akýmsi sčasti otvoreným koncom, že Glee zboru sa bude dariť a všetci musia žiť svoje životy.... miesto toho to začali nasilu ťahať ďalej a ďalej. Preto to tak vyzerá ako to vyzerá. 6. séria je ako horská dráha, jeden diel dobrý, ďalšie 2 zlé. Každopádne v článku ste to vystihli, tiež som fanúšik Glee, ale už sa od 5.série modlím, aby Glee zrušili a nechali ho pokojne odpočívať ako Coryho.

Legal proof will be found. No doubt. But personally, I don't need it. I just like to know I'm right. (Patrick Jane, The Mentalist)
avatar uživatele
Chrosticek
Dlouholetý uživatel | Cool level: 12 | Dale
22. 2. 2015 / 20:00:46 (před 9 roky)
off

Za mna dufam, ze budu pokracovat Following a Sleepy Hollow :)

avatar uživatele
Squerago
Redaktor | Cool level: 41 | Sheldon Cooper
23. 2. 2015 / 15:18:17 (před 9 roky)
off

Bohate mi staci, kdyz nezrusi The Following :)

avatar uživatele
Motna
Dlouholetý uživatel | Cool level: 10 | sžt. Maxwell 'Max' Q. Klinger
23. 2. 2015 / 20:16:30 (před 9 roky)
off

Family Guy doufám bude mít jednou v budoucnu více řad než Simpsonovi. Je to boží seroš.

Pan Úžasný