Diskuze k článku SARS: Cable edition XXX
avatar uživatele
inekafe
Redaktor | Cool level: 93 | Jack Bauer
26. 4. 2015 / 18:02:37 (před 9 roky)
off

Finále Vikings bolo perfektné! :)) Síce tam nebol žiadny boj, ale nahradila to udalosť, kt. sa tam stala. Nepáčilo sa mi, kam posledné časti smerovali a preto finále bolo super, keďže sa vydali iným smerom. Juj, teším sa strašne na ďalšiu sériu. :))

"Život jak vo videu, dopredu či dozadu, si nepretočím."
avatar uživatele
Lill
Dlouholetý uživatel | Cool level: 34 | John Watson
26. 4. 2015 / 19:06:35 (před 9 roky)
off

Potešilo ma konečne nejaké číslo pri Outlander! :D Aj keď teda moc múdra som z neho nebola a tak som pozrela na wikipediu, ale dosť im teda tá sledovanosť skáče.. ôsma epizóda, ktorou končila tá prvá polka sledovanosť +- 1,4 mil. a predchádzajúca epizóda +- 0,86 mil. je teda rozdiel.. Aj keď pre stanicu sú asi dôležité čísla aj z opakovačiek a tak :)
A keby Younger nebolo už predĺžené, tak tie nízke ratingy by ma dosť vystrašili :D

Editováno: 1x | Naposledy: 26. 4. 2015 / 19:26:03
avatar uživatele
LadyJ
Dlouholetý uživatel | Cool level: 24 | Alan Harper
26. 4. 2015 / 19:17:00 (před 9 roky)
off
Lill napsal(a):

Potešilo ma konečne nejaké číslo pri Outlander! :D Aj keď teda moc múdra som z neho nebola a tak som pozrela na wikipediu, ale dosť im teda tá sledovanosť skáče.. ôsma epizóda, ktorou končila tá prvá polka sledovanosť +- 1,4 mil. a predchádzajúca epizóda +- 0,86 mil. je teda rozdiel.. Aj keď pre stanicu sú asi dôležité čísla aj s opakovačiek a tak :)
A keby Younger nebolo už predĺžené, tak tie nízke ratingy by ma dosť vystrašili :D

Dobrá zpráva je, že Outlander už je prodloužený pro 2. řadu, tekže se nemusíme obávat.

Neskloněni, nepokořeni, nezlomeni.
avatar uživatele
Tyler Durden
Dlouholetý uživatel | Cool level: 7 | Manny Bianco
26. 4. 2015 / 19:22:30 (před 9 roky)
off

Finále Vikings ušlo ale 3.séria pre mňa zatiaľ najslabšia a dosť nudná...tie veci okolo boha ma už štvali a Ragnar a Floki boli dosť na facku. Každopádne na novú sériu sa moc teším uvidíme či viac epizód seriálu neublíži.

"All that we see or seem is but a dream within a dream."
avatar uživatele
inekafe
Redaktor | Cool level: 93 | Jack Bauer
26. 4. 2015 / 19:25:35 (před 9 roky)
off
Tyler Durden napsal(a):

Finále Vikings ušlo ale 3.séria pre mňa zatiaľ najslabšia a dosť nudná...tie veci okolo boha ma už štvali a Ragnar a Floki boli dosť na facku. Každopádne na novú sériu sa moc teším uvidíme či viac epizód seriálu neublíži.

No vidíš, mňa zase toto na tom najviac bavilo. :)) A akcie mi prišlo tiež, že je tam stále dosť veľa, takže som spokojný a pre mňa osobne je to zatiaľ asi najlepšia séria. ;)

"Život jak vo videu, dopredu či dozadu, si nepretočím."
avatar uživatele
La.Volpe
Redaktor | Cool level: 119 | Jack O'Neill
26. 4. 2015 / 19:43:11 (před 9 roky)
off

Třetí řada byla asi nejlepší. Dokonce jsem v jednu chvíli měl velkej strach o hlavní hrdiny. A ve finále mě teda s Ragnarem převezli.
Teď hlavně doufám, že to trošičku pročistí v té Anglii :)