Diskuze k článku Novinka pod lupou: The Astronaut Wives Club
avatar uživatele
Gabik.029
Redaktor | Cool level: 101 | strýček Skrblík
18. 6. 2015 / 14:11:02 (před 8 roky)
off

Už se těším, kopa známých herců! :)

- Do I look like a killer to you? - Yes, you kill my patience.
avatar uživatele
Fifipek
Dlouholetý uživatel | Cool level: 6 | Chloe O'Brian
18. 6. 2015 / 18:43:26 (před 8 roky)
off

Snad to bude stát za to, pač Odette Annable bych raději stále měl v Banshee jako Nolu :)

avatar uživatele
Pajky
Autor článku | Cool level: 95 | Sherlock Holmes
18. 6. 2015 / 22:57:47 (před 8 roky)
on

Na ženušky astronautů už se těším skoro rok. Chvílemi jsem měl pocit, že už je nikdy do programu nezařadí :) Tak doufám, že to nebude zklamání :)

Není článek ten, aby se zavděčil čtenářům všem :)
avatar uživatele
HonZajs000
Dlouholetý uživatel | Cool level: 76 | Semir Gerkhan
18. 6. 2015 / 23:32:35 (před 8 roky)
off
Pajky napsal(a):

Na ženušky astronautů už se těším skoro rok. Chvílemi jsem měl pocit, že už je nikdy do programu nezařadí :) Tak doufám, že to nebude zklamání :)

Moje slova, bro. Do posledního písmene souhlas. Mimochodem, co znamená "vysílání: pátek od 20:00"? :-)

To, co čtete, pochází z hlavy studenta práv, jehož mysl tím byla značně poznamenána. Ergo. Pokud něčemu z toho nerozumíte, viňte veřejný vzdělávací systém.
avatar uživatele
Pajky
Autor článku | Cool level: 95 | Sherlock Holmes
18. 6. 2015 / 23:39:05 (před 8 roky)
on
HonZajs000 napsal(a):

Moje slova, bro. Do posledního písmene souhlas. Mimochodem, co znamená "vysílání: pátek od 20:00"? :-)

Chyba no, má tam být čtvrtek :) Jdu to napravit

Není článek ten, aby se zavděčil čtenářům všem :)
avatar uživatele
Gabik.029
Redaktor | Cool level: 101 | strýček Skrblík
19. 6. 2015 / 16:28:09 (před 8 roky)
off

Tak já jsem po pilotu spokojená. Hodně mi to připomíná ty Zoufalky :)

- Do I look like a killer to you? - Yes, you kill my patience.
avatar uživatele
HonZajs000
Dlouholetý uživatel | Cool level: 76 | Semir Gerkhan
19. 6. 2015 / 17:12:18 (před 8 roky)
off
Gabik.029 napsal(a):

Tak já jsem po pilotu spokojená. Hodně mi to připomíná ty Zoufalky :)

Bylo to super, že? Hlavně Yvonne byla fakt skvělá. Když tam přišla v těch rudých šatech, dost jsem se bavil. A líbí se mi i to propojení se záběry z historie. Chválím!

To, co čtete, pochází z hlavy studenta práv, jehož mysl tím byla značně poznamenána. Ergo. Pokud něčemu z toho nerozumíte, viňte veřejný vzdělávací systém.
avatar uživatele
Gabik.029
Redaktor | Cool level: 101 | strýček Skrblík
19. 6. 2015 / 17:39:33 (před 8 roky)
off
HonZajs000 napsal(a):

Bylo to super, že? Hlavně Yvonne byla fakt skvělá. Když tam přišla v těch rudých šatech, dost jsem se bavil. A líbí se mi i to propojení se záběry z historie. Chválím!

Nebo když ladila s dortem :D A moc se mi líbí, že má každá nějaký tajemství, které tají před veřejností. Už se těším na další díl :)

- Do I look like a killer to you? - Yes, you kill my patience.
avatar uživatele
HonZajs000
Dlouholetý uživatel | Cool level: 76 | Semir Gerkhan
19. 6. 2015 / 19:34:47 (před 8 roky)
off
Gabik.029 napsal(a):

Nebo když ladila s dortem :D A moc se mi líbí, že má každá nějaký tajemství, které tají před veřejností. Už se těším na další díl :)

Nebo ty úžasné pohledy, když manželky jely překvapit manžílky do hotelu. :-)

To, co čtete, pochází z hlavy studenta práv, jehož mysl tím byla značně poznamenána. Ergo. Pokud něčemu z toho nerozumíte, viňte veřejný vzdělávací systém.
avatar uživatele
Pajky
Autor článku | Cool level: 95 | Sherlock Holmes
20. 6. 2015 / 12:35:24 (před 8 roky)
on

Myslím, že pilot na výbornou, bavilo mě to :)

Není článek ten, aby se zavděčil čtenářům všem :)
avatar uživatele
Exredaktorka
Redaktor | Cool level: 68 | Charlie Harper
22. 6. 2015 / 20:06:03 (před 8 roky)
off
HonZajs000 napsal(a):

Bylo to super, že? Hlavně Yvonne byla fakt skvělá. Když tam přišla v těch rudých šatech, dost jsem se bavil. A líbí se mi i to propojení se záběry z historie. Chválím!

Úžasná, jo? Pilot jsem teda ještě nestihla, ale na seriál se těším už dlouho, akorát právě její účasti se tak nejvíc obávám. Moc ji ráda nemám a popravdě řečeno, když jsem se dívala na trailery a fotky, tak ze všech postav jsem jí tu ženskou ze šedesátek nejmíň věřila.

avatar uživatele
ragelly
Boss přes články | Cool level: 130 | Gordon Ramsay
25. 11. 2020 / 19:35:34 (před 3 roky)
off

Moc pěkný seriál. Skoro ani nejde poznat, že vychází ze skutečných událostí. Tvůrcům se dobře podařilo podat historii poutavou formou, která působí skoro jako líbivá fikce. Hezky se na to kouká, i když mnohdy vidíme hodně emocí a ani tragické události se hrdinkám nevyhnou. Obsazení je špičkové, tolik známých tváří pohromadě, to je pastva pro oči :) Nejde o dílko, které bych potřebovala vidět znovu. Seriálu sluší jedna uzavřená série, která určitě stojí za zhlédnutí.

Závěr:
Uzavřený. Vidíme, jak to s hrdinkami dopadlo. NASA uspěje - podaří se dostat prvního muže na Měsíc ještě před rokem 1970. Hrdinky událost sledují, událost, která znamená konec jejich společného času - každá se vydává svou vlastní cestou a my sledujeme, jak to s nimi dopadlo:
- Rene a Scott se rozvedli, ona získala svou vlastní talkshow. Oba zůstali přátelé až do Scottovy smrti.
- Annie a John zůstali spolu. Annie se podařilo napravit vadu řeči a stala se motivační řečnicí. John dvakrát kandidoval do senátu, podruhé vyhrál a zůstal v úřadu 25 let.
- Jo a Wally zůstali spolu. Wally komentoval misi Apolla 13 a poté se stal televizní osobností a podnikatelem.
- Betty se již nikdy nevdala. Žalovala North American kvůli smrti Guse a vysoudila si odškodnění pro sebe a dvě další manželky astronautů, kteří spolu s Gusem během testu zemřeli.
- Marge a Deke se nakonec rozvedli. Marge zůstala stabilní figurou v klubu žen astronautů. Deke se v roce 1975 stal nejstarším astronaoutem, který se do té doby vydal do vesmíru.
- Louise a Alan zůstali spolu. Louise se znovu sešla s Maxem, který se již oženil, a řekla mu, že vše proběhlo, jak mělo. Alan se nedostal do týmu Apolla 13, ale vydělal miliony svou bankou. Na Měsíc se vydal o několik let později, a to jako jediný z původní sedmičky Mercury.
- Trudy a Gordo se rozvedou. Trudy si založí vlastní podnik.