Diskuze k článku Seriálové osudy: Man Seeking Woman
avatar uživatele
verunkawrath
Dlouholetý uživatel | Cool level: 27 | Bobby Singer
12. 4. 2016 / 18:24:39 (před 8 roky)
off

Na tento seriál se teprve chystám,tak budu mít o další sérii víc :)

Narovnej svou krátkou páteř a sevři drobné zoubky :)
avatar uživatele
inekafe
Redaktor | Cool level: 93 | Jack Bauer
12. 4. 2016 / 18:35:47 (před 8 roky)
off

Súhlasím s výrokom týpka z FX Networks, fakt je to totálne super a aj hodnotenia a kritiky zo zahraničia, dokonca aj z ČSFD mi dávajú za pravdu. To len tu na SZ to ľudia odsúdili po prvej časti, ktorú "nepochopili", pritom bola priam hysterická! :DD Druhá séria ma totálne bavila, súboj robotov ala Power Rangers bol dokonalý. :DDD

"Život jak vo videu, dopredu či dozadu, si nepretočím."
Editováno: 1x | Naposledy: 12. 4. 2016 / 19:00:03
avatar uživatele
Owen
Dlouholetý uživatel | Cool level: 13 | Kenny McKormick
12. 4. 2016 / 19:51:14 (před 8 roky)
off

Za mě nejlepší současná komedie, byť opravdu není pro každého. Nejlepší zpráva dneška!

avatar uživatele
markus48
Uživatel od první verze | Cool level: 12 | Dale
13. 4. 2016 / 07:23:38 (před 8 roky)
off

toto nechapem, ja som nebol schopny dopozerat ani prvy diel

avatar uživatele
inekafe
Redaktor | Cool level: 93 | Jack Bauer
13. 4. 2016 / 08:56:14 (před 8 roky)
off
markus48 napsal(a):

toto nechapem, ja som nebol schopny dopozerat ani prvy diel

Jop, presne o tomto nepochopení po prvej časti píšem dva príspevky vyššie. ;DD

Ja zase nechápem, ako niekto môže sledovať tie hovadiny na CW typu TVD, The Originals atď., ale je mi to ukradnuté a nechodím hejtiť pod každý článok s tými seriálmi. Nech si majú aj 100 sérií. :D To each his own, I guess. Just sayin'. :D

"Život jak vo videu, dopredu či dozadu, si nepretočím."
avatar uživatele
lukascoolarik
Redaktor | Cool level: 121 | Lorne Malvo
13. 4. 2016 / 09:04:30 (před 8 roky)
off
inekafe napsal(a):

Súhlasím s výrokom týpka z FX Networks, fakt je to totálne super a aj hodnotenia a kritiky zo zahraničia, dokonca aj z ČSFD mi dávajú za pravdu. To len tu na SZ to ľudia odsúdili po prvej časti, ktorú "nepochopili", pritom bola priam hysterická! :DD Druhá séria ma totálne bavila, súboj robotov ala Power Rangers bol dokonalý. :DDD

Já to odsoudil už na základě synopse, ale když se to líbí tobě, tak už na tom asi něco bude. :-D Při nejmenším pár dílů si určitě někdy pustím.

avatar uživatele
inekafe
Redaktor | Cool level: 93 | Jack Bauer
13. 4. 2016 / 09:09:50 (před 8 roky)
off
lukascoolarik napsal(a):

Já to odsoudil už na základě synopse, ale když se to líbí tobě, tak už na tom asi něco bude. :-D Při nejmenším pár dílů si určitě někdy pustím.

Musíš! :D Je to síce úplný opak seriálov ako B99 alebo New Girl a podobných, ale fakt to stojí za to. Ono je to tak pesimisticky sarkastické, až je to dokonalé. Človek do toho ale musí ísť s dávkou "I don't even care" v krvi, lebo inak ho to odradí. Ale ak nemáš obrovský nadhľad a neberú ťa krajné, až absurdne prevedené scény a situácie, tak na to asi radšej kašli. :DD

"Život jak vo videu, dopredu či dozadu, si nepretočím."
avatar uživatele
P3TR1K
Dlouholetý uživatel | Cool level: 18 | Kocour
13. 4. 2016 / 20:17:44 (před 8 roky)
off

Tento seriál som mal dlhšiu dobu v hladáčiku, všeobecne mám rád komédie od FX(X). Ako som včera videl správu o obnovení som si povedal že to teda skúsim, a musím povedať, že nelutujem. Tak dobre som sa velmi dlho nezasmial, ono to je tak neskutočne odveci až to je dokonalé priamo. :D

avatar uživatele
Destinytte
Dlouholetý uživatel | Cool level: 18 | Kocour
13. 4. 2016 / 20:29:15 (před 8 roky)
off