Diskuze k článku 5 nejočekávanějších seriálů října 2017
avatar uživatele
lukascoolarik
Redaktor | Cool level: 121 | Lorne Malvo
29. 9. 2017 / 16:08:21 (před 6 roky)
off

Ohledně The Gifted jsem skeptický, ale šanci tomu dám. A zkusím i The Mayor kvůli reakcím v zahraničí. Těším se na závěrečnou sérii The Middle, prostě ideální oddechová záležitost, která mi bude celkem chybět. Po nadupané šesté řadě Scandal pochybuju, že se Shonda a spol. dokážou překonat, ale uvidíme. Nekompromisně nejvíc se těším na třetí sezónu Mr. Robot. A pak je tu Blindspot, moje překladatelská povinnost.

avatar uživatele
Aldyska
Dlouholetý uživatel | Cool level: 19 | Černá zmije
29. 9. 2017 / 16:13:22 (před 6 roky)
off

Osobne si myslím, že Lucifer by mal byť na prvom mieste, pretože predčil prinajmenšom všetky moje očakávania. Pre mňa je top z topiek.

Legal proof will be found. No doubt. But personally, I don't need it. I just like to know I'm right. (Patrick Jane, The Mentalist)
avatar uživatele
Tesa.
Dlouholetý uživatel | Cool level: 14 | Emma Swan
29. 9. 2017 / 16:36:07 (před 6 roky)
off

Som zvedavá na Stranger Things, čo sa SN týka, vždy to bola moja srdcovka a pozerať to neprestanem, ale z hľadiska príbehu, mohli skončiť už pred niekoľkými sériami.

avatar uživatele
patrik1177
Dlouholetý uživatel | Cool level: 30 | Nathan Ford
29. 9. 2017 / 16:54:27 (před 6 roky)
off

No z mých oblíbenců startují 2. série Stranger Things, The Shannara Chronicles a Frontier, takže se moc těším :D

avatar uživatele
Pajky
Redaktor | Cool level: 95 | Sherlock Holmes
29. 9. 2017 / 16:58:36 (před 6 roky)
on

Hlavně se očekává říjnová premiéra Punishera, jen aby ta komiksovo/nadpřirozená sebranka byla kompletní.

Není článek ten, aby se zavděčil čtenářům všem :)
avatar uživatele
jukab
Uživatel od první verze | Cool level: 19 | Černá zmije
29. 9. 2017 / 17:48:35 (před 6 roky)
off
Aldyska napsal(a):

Osobne si myslím, že Lucifer by mal byť na prvom mieste, pretože predčil prinajmenšom všetky moje očakávania. Pre mňa je top z topiek.

Podepisuju :) Třeba zaujem i některá novinka

avatar uživatele
Director of SHIELD
Dlouholetý uživatel | Cool level: 33 | Jack Carter
29. 9. 2017 / 19:40:01 (před 6 roky)
on

Já vstupuju do měsíce října s novinkami Ghosted, The Gifted a navzdory špatným recenzím zkusím Inhumans. Návraty-Lucifer, The Flash, Legends of tomorrow, Supernatural, Red Dwarf, Stranger Things a Blindspot.

avatar uživatele
Case*Wawe*Make
Dlouholetý uživatel | Cool level: 21 | Phil Dunphy
29. 9. 2017 / 20:20:11 (před 6 roky)
off
Aldyska napsal(a):

Osobne si myslím, že Lucifer by mal byť na prvom mieste, pretože predčil prinajmenšom všetky moje očakávania. Pre mňa je top z topiek.

Tak, tak Lucifer je pro mě teď TOP seriál a těším se na jeho návrat. A možná zkusím i nějakou novinku.

Jarda: Hospodou se rozezní varhany, Kachna může volat černý havrany. #Hospoda "Figure out what you're fighting for, and you'll be okay.~~ Wyatt Logan
avatar uživatele
JustMyName
Dlouholetý uživatel | Cool level: 6 | Chloe O'Brian
29. 9. 2017 / 20:20:54 (před 6 roky)
off

v poslednom čase som síce seriály zanedbávala pre málo času tak, až ma z toho nerv chytá :D no snažím sa doháňať čo sa dá.. samozrejme sa teším na Lucifera ako aj Stranger Things. Supernatural už síce len zo zotrvačnosti, ale na pláne ho mám. The Walking Dead tiež. Nehovoriac o tom, ako sa tu spomínalo, ak by mala byť premiéra Punishera!

Falling is just like flying, except there´s a more permanent destination.
avatar uživatele
angel216
Dlouholetý uživatel | Cool level: 13 | Kenny McKormick
29. 9. 2017 / 21:24:36 (před 6 roky)
off

Já se ze zmíněných nejvíce těším na Supernatural a The Gifted. Z ostatních seriálů ještě The Flash.

Být připraven na válku je nejúčinnější způsob, jak uchovat mír - George Washington
avatar uživatele
katush
Dlouholetý uživatel | Cool level: 12 | Dale
29. 9. 2017 / 22:15:29 (před 6 roky)
off

SPN !!! Och Jesus konečne. Nech si hovorí kto chce-čo chce.
A samozrejme Lucifer.

No, vďaka Tylerovi Poseymu aj Jane the Virgin ma kus viac láka ako predtým.

A zvyšné ma netrápia až tak, keď prídu, tak prídu. Tento rok je nejak strašne málo času na seriály (už vidím môj (už teraz) hrozný deficit spánku, ktorý budem aj tak obetovať na úkor seriálov). Asi viac povinností, či to len u mňa?

avatar uživatele
Destinytte
Dlouholetý uživatel | Cool level: 18 | Kocour
30. 9. 2017 / 17:01:20 (před 6 roky)
off

14 seriálů mi začíná (+ možná nějaká novinka) a 1 končí. Trochu nepoměr. :D

avatar uživatele
sandokan555
Dlouholetý uživatel | Cool level: 21 | Phil Dunphy
30. 9. 2017 / 18:14:27 (před 6 roky)
off
Destinytte napsal(a):

14 seriálů mi začíná (+ možná nějaká novinka) a 1 končí. Trochu nepoměr. :D

Pohoda, to dáš.

avatar uživatele
Destinytte
Dlouholetý uživatel | Cool level: 18 | Kocour
30. 9. 2017 / 19:41:46 (před 6 roky)
off
sandokan555 napsal(a):

Pohoda, to dáš.

Nic jinýho mi nezbývá. :D Akorát jsem už minulý rok měla průměrně 10 seriálů denně a tenhle rok jsem jich začala sledovat aspoň šedesát... :d

Editováno: 1x | Naposledy: 30. 9. 2017 / 19:42:21
avatar uživatele
allyska
Redaktor | Cool level: 54 | Jack Shephard
1. 10. 2017 / 09:14:09 (před 6 roky)
off

Sice nejsem tak odvařená z lucifera, na top seriál mu prostě něco chybí, ale kouká se na to dobře, ale teď tam bude Tom Welling, už se nemůžu dočkat.
Akorát jsem dokoukala shannara chronicles, taková výborná odpočinková blbůstka, takže nevynechám, navíc hlavní hrdina shodil ty hrozný vlasy, tak paráda :D

avatar uživatele
Zean
Dlouholetý uživatel | Cool level: 8 | Kryton
1. 10. 2017 / 16:44:54 (před 6 roky)
off

U mě je jasný Lucifer a Stranger Things.
dodatečně přidávám The Gifted - pilot se mi líbil.

Editováno: 2x | Naposledy: 7. 10. 2017 / 17:57:15
avatar uživatele
Caroline115
Dlouholetý uživatel | Cool level: 16 | Number 6
1. 10. 2017 / 19:38:05 (před 6 roky)
off

Tak tady mě čekají Simpsonovi, OUAT, Riverdale, Freakish a Strangers Things....jooo, už se to dost rozjíždí....zas nebudu stíhat :-D

avatar uživatele
zuzak
Redaktor | Cool level: 30 | Nathan Ford
1. 10. 2017 / 20:44:00 (před 6 roky)
off

Nejvíce se těším na Lucifera a z téhle TOP 5 ještě na Stranger Things a The Gifted. Pak na Flashe a Arrowa.

avatar uživatele
andrea168
Dlouholetý uživatel | Cool level: 20 | Zipper
1. 10. 2017 / 22:04:56 (před 6 roky)
off

Na Lucifera u nas ceka nedockave cela rodina. Teda na toho serialoveho :-D
Ja se tesim jeste na Kluky se Supernatural, to uz je pro me klasika.
Celkem se tesim co zase vymysli v Jane, the virgin, mam rada serialy, ktere si delaji srandu samy ze sebe.

avatar uživatele
Koldik
Dlouholetý uživatel | Cool level: 16 | Number 6
2. 10. 2017 / 10:26:04 (před 6 roky)
off

Tak a uz to zas zacina...jeeeej

avatar uživatele
petruna.k
Dlouholetý uživatel | Cool level: 6 | Chloe O'Brian
2. 10. 2017 / 17:49:33 (před 6 roky)
off

Nemůžu se dočkat Stranger Things! A pravděpodobně začnu sledovat i Lucifera když vidím jaké to má ohlasy :)

avatar uživatele
Case*Wawe*Make
Dlouholetý uživatel | Cool level: 21 | Phil Dunphy
2. 10. 2017 / 22:30:53 (před 6 roky)
off
petruna.k napsal(a):

Nemůžu se dočkat Stranger Things! A pravděpodobně začnu sledovat i Lucifera když vidím jaké to má ohlasy :)

Doporučuji, Lucifer je skvělý seriál, se skvělým obsazením a skvělými hláškami. Hlavně Luci je sexy.

Jarda: Hospodou se rozezní varhany, Kachna může volat černý havrany. #Hospoda "Figure out what you're fighting for, and you'll be okay.~~ Wyatt Logan
avatar uživatele
Rašík
Dlouholetý uživatel | Cool level: 13 | Kenny McKormick
3. 10. 2017 / 18:20:09 (před 6 roky)
off

Už se nemůžu dočkat Supernatural a ani Lucifera. :) Od třetí série očekávám dost a věřím, že nezklame. V Supernatural mě odchod Crowleyho mrzí, démonní sympaťák mi bude chybět a tak doufám, že se objeví třeba nová postava, uvidíme. Díky za článek. :)

Rašík
avatar uživatele
ragelly
Autorka článku | Cool level: 128 | Ragnar Lothbrok
6. 10. 2017 / 00:58:54 (před 6 roky)
off

Pokud Netflix skutečně plánoval Punishera už v říjnu, tak nakonec stejně nebude. Kvůli masakru v Las Vegas byl seriál nejprve stažen z aktuálního Comic-Conu (toho menšího, co teď probíhá tuším v New Yorku) a teď bylo oznámeno, že se premiéra posouvá na "později na podzim".

avatar uživatele
YamataNoOrochi
Dlouholetý uživatel | Cool level: 1 | Luke Dunphy
7. 10. 2017 / 22:09:14 (před 6 roky)
off

Jedno lepší než druhé. Kluci ze Supernatural neomrzí, TWD je nutnost sledovat, Gifted se mi zamlouvá, uvidíme, kam to povedou. Lucifer je z mé strany povinnost, už jen z důvodu řeči hlavního hrdiny, jeho dikce je úžasná; a Stranger Things bylo příjemným překvapením už s první sérií. Snad to nepos... nepokaňhají :-)