Diskuzní fórum

Chyby v kvízech

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Miro_CZ
Dlouholetý uživatel | Cool level: 32 | Debra Morgan
1. 4. 2021 / 23:41:49 (před 3 roky)
off

Předně - děkuji za kvízy, teď u toho budu sedět zase celý dny a vyplňovat! :)

A teď k tématu a chybám. Prošel jsem kvíz Jaký máte přehled o novinkách roku 2020? a v otázce 19 je chyba. Do evropské metropole se nestěhuje mladá módní návrhářka, ale holka z marketingu ;)

avatar uživatele
Miro_CZ
Dlouholetý uživatel | Cool level: 32 | Debra Morgan
2. 4. 2021 / 11:48:46 (před 3 roky)
off

A druhá chybka v kvízu Znáš jména postav seriálu Preacher (Kazatel)?, kde poslední otázka neuznává odpověď celým jménem, ale pouze samotné příjmení. Například i v Preacher Fandom je jasně napsáno, jaký alias Hitler na zemi používal.

avatar uživatele
Zetha
Redaktor | Cool level: 42 | Arnold 'Jidáš' Rimmer
7. 4. 2021 / 15:04:19 (před 3 roky)
on

Postavy ze seriálů:
Popis kvízu obsahuje hrubku: V kterých seriálech vystupovali tyto postavy?

avatar uživatele
Litocha
Dlouholetý uživatel | Cool level: 48 | Sarah Walker
7. 4. 2021 / 15:12:48 (před 3 roky)
off

Mně zase všude píše "Kvíz si vyřešila xx."

avatar uživatele
Litocha
Dlouholetý uživatel | Cool level: 48 | Sarah Walker
7. 4. 2021 / 15:15:16 (před 3 roky)
off

Jo, a taky by dle mého mělo být správně "Poznáte seriál jen podle iniciál?", žádný iniciál v mužském rodě neznám.

avatar uživatele
Tinnie
Uživatel od první verze | Cool level: 24 | Alan Harper
10. 4. 2021 / 20:58:13 (před 3 roky)
off

Toto nie je chyba ku konkrétnemu kvízu, ale všimla som si, že dostávam trofeje za 100% vyriešené kvízy v prípade, kedy napríklad z 10 otázok vyplním iba 7 a všetky sú správne. Mám tým pádom iba 70% z kvízu, ale kedže všetky odpovede ktoré som zadala boli správne, dostala som trofej.

avatar uživatele
phoboska
Redaktor | Cool level: 70 | Eric Northman
13. 4. 2021 / 22:54:02 (před 3 roky)
off

V najnovšom kvíze o Game of Thrones je chyba v otázke kedy sa začal seriál vysielať. Ako správnu odpoveď ukazuje 2010 čo ale nie je správne, keďže sa seriál vysiela od apríla 2011. Dajú sa potom dodatočné zmeniť percentá? Pretože mi presne táto otázka chýba do 100%.

"Welcome to the edge. It's not the end of the world, but you can see it from here." Eliza Cassan
avatar uživatele
Miichal Kucharič
Dlouholetý uživatel | Cool level: 17 | Jaime Lannister
15. 4. 2021 / 14:52:47 (před 3 roky)
off

všimol som si že ste prerobili kvíz Legend of the seeker, dakujem za opravu väčšiny chýb. mám ale pocit že otázka číslo 7 je stále chybná

7
Kolik existuje schránek Ordenu?
Tvoje odpověď: 3
Správná byla: 4
na stránke odkaz sa píše že schránky sú tri

Lidé jsou hloupí ... Uvěří lži, protože chtějí věřit, že je to pravda, nebo proto, že se bojí, že by to mohla být pravda.
avatar uživatele
Lord Edmund Blackadder
Redaktor | Cool level: 33 | Jack Carter
15. 4. 2021 / 22:06:46 (před 3 roky)
off

V kvízu k Pushing Daisies je v otázce 10 chyba:

Která z tet přišla o své oko?
Tvoje odpověď: teta Lilian
Správná odpověď: teta Vivian.

Správná odpověď je teta Lily.

Díky za opravu.

I have a cunning plan...
avatar uživatele
paliv232
Dlouholetý uživatel | Cool level: 7 | Manny Bianco
15. 6. 2021 / 20:18:45 (před 2 roky)
off

V kvízu Good doctor jsem na otázku Kde zachránil Shaun malého chlapce poraněného střepy, odpověděla: Na letišti, Správná odpověď mi nebyla uznaná, protože jsem nenapsala letiště. To je mluvnicky nesmysl. Dále jsem na otázku, kdo byl Shaunovým přímým nadřízeným odpověděla správně, že to byl Dr Mendelez. Odpověď mi opět nebyla uznána, protože jsem před jméno napsala titul Dr.

Editováno: 1x | Naposledy: 15. 6. 2021 / 20:20:20
1/3
123