Diskuze k článku Luther není autentický, nemá černé kamarády
avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 116 | Will McAvoy
15. 4. 2021 / 16:15:44 (před 3 roky)
on

Tak hlavně, že všichni policajti doma schovávají psychopatickou vražedkyni. :D

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
litllewitch
Redaktor | Cool level: 41 | Sheldon Cooper
15. 4. 2021 / 16:35:18 (před 3 roky)
off

Tvl, to je ale kravina :D

Bored now...
avatar uživatele
andromache
Redaktor | Cool level: 42 | Arnold 'Jidáš' Rimmer
15. 4. 2021 / 16:51:09 (před 3 roky)
off

Tyvole to je zase blábol.. Už mi to začíná neskonale lézt na nervy.. A Angláni obzvlášť.. Kdo sledujete fotbal tak víte. Angláni si fakt kopou hrob. Kdyby každej seděl doma na prdeli a zůstal v zemi kde se narodil celý život, nemusíme tyhle kecy vůbec řešit... (a tím myslím předky černochů, co do Anglie nebo i jinam přitáhli bůhví odkud). Nakonec to dopadne tak, že před každou epizodou budou všichni povinně klekat a až pak se rozjede nějaký děj.

I didn’t choose this fandom, the fandom burst in and said ‘I’m your new roommate, cutie’ A usoplení spratci vždycky pokazí všechno hezký! Jo a nesnáším usmrkance a psy.
Editováno: 1x | Naposledy: 15. 4. 2021 / 16:52:00
avatar uživatele
CrazyGeek
Dlouholetý uživatel | Cool level: 26 | Ally McBealová
15. 4. 2021 / 16:53:55 (před 3 roky)
off

Chvíli jsem chtěl věřit ve špatný překlad, ale ona se fakt prezentuje jako Miranda Wayland - Diversity Manager. Ach jo, už mám zase depresi.

Nesouvisející věc, ale mohl by mě prosím někdo nasměrovat k nejbližší nejsmrtelnější verzi kovidu? Už jsem to chytl 2x a pořád jsem tu. A jsou to právě vyjádření typu šéfky diverzity, proč toho mám už plné kecky.

Začíná mi z toho všeho hrabat. Uwííííííí
avatar uživatele
WillGardnerForever
Dlouholetý uživatel | Cool level: 12 | Dale
15. 4. 2021 / 17:37:23 (před 3 roky)
off

Tak ale keď to chcú hrať takto na autenticitu, tak potom nech to platí obojstranne a keď zobrazujú napr. Anglicko v 18 storočí, nech tam nepchajú Indov, černochov a spol.
Toto začína byť riadny nátlak... hrozím sa toho, čo sa tu bude diať o pár rokov.

avatar uživatele
paliv232
Dlouholetý uživatel | Cool level: 7 | Manny Bianco
15. 4. 2021 / 18:22:41 (před 3 roky)
off

Nejhorší je, že dnešní protirasistická hysterie ve skutečnosti paradoxně "vyrobí" víc rasistů. Mnoho ,normálně tolerantních a umírněných, lidí je a bude tou jedinou správnou oficiální ideologickou masírkou tak otráveno a znechuceno, že se začnou přiklánět k více kontroverzním politickým stranám. A také je hrozné, když se ideologie začne montovat do umění a zábavy, protože to už není o rasismu, ale o cenzuře.

Editováno: 1x | Naposledy: 15. 4. 2021 / 18:23:29
avatar uživatele
Drunk_Queen
Redaktor | Cool level: 54 | Jack Shephard
15. 4. 2021 / 18:22:56 (před 3 roky)
off

"Na Lutherovi je parádní to, že jeho barva kůže není základem celé jeho identity." Vytesat do kamene. A Miranda ať jde ven a dotkne se trávy a neřeší kraviny.

Bohužel je to už deset let staré, takže je možné, že data se od té doby změnila, každopádně:

According to the 2011 Census, the total population of England and Wales was 56.1 million, and 86.0% of the population was White
people from Asian ethnic groups made up the second largest percentage of the population (at 7.5%), followed by Black ethnic groups (at 3.3%), Mixed/Multiple ethnic groups (at 2.2%) and Other ethnic groups (at 1.0%)

Takže 86 % bělochů, 7,5 % Asiatů a 3,3 % černochů. Takže cca každý 30. člověk je černoch a každý 13. Asiat. Takže tu buď máme to, že Luther nemá černé kamarády, protože jich v okolí moc nemá, nebo prostě není kretén a nevybírá si přátele podle barvy kůže (co je to zas za rasovou segregaci?). A kde jsou ti Asiati teda? Jsou tam? Nebo zas děláme pupek vesmíru jen z černochů a ostatní jsou nám někde?

A co se týče toho jídla? Ta ženská má fakt dost. Každej člověk si může jíst co chce, proboha. Tady by mě zajímalo, jak často jí karibské jídlo Idris Elba.

Editováno: 1x | Naposledy: 15. 4. 2021 / 18:24:04
avatar uživatele
fabec1222
Dlouholetý uživatel | Cool level: 19 | Černá zmije
15. 4. 2021 / 18:41:30 (před 3 roky)
off

Šílený, kam to Západní civilizace dopracovala... Opravdu ten koncept "Kolapsu západu" nabírá ve velkém na obrátkách.

avatar uživatele
Katka The Hero
Dlouholetý uživatel | Cool level: 10 | sžt. Maxwell 'Max' Q. Klinger
15. 4. 2021 / 19:22:01 (před 3 roky)
off
paliv232 napsal(a):

Nejhorší je, že dnešní protirasistická hysterie ve skutečnosti paradoxně "vyrobí" víc rasistů. Mnoho ,normálně tolerantních a umírněných, lidí je a bude tou jedinou správnou oficiální ideologickou masírkou tak otráveno a znechuceno, že se začnou přiklánět k více kontroverzním politickým stranám. A také je hrozné, když se ideologie začne montovat do umění a zábavy, protože to už není o rasismu, ale o cenzuře.

To si přesně myslím taky. Já sama jsem vždy byla hodně proti rasismu a vlastně to hnutí BLM vítala. Ale to, co se děje teď, je moc i na mě a začínám být alergická na tyhle výkřiky. Tyhle věci už nejsou o rasismu. To oni pořád hledají rasismus všude. Já kouknu na seriál a nepřemýšlím, jestli má někdo takový nebo makový kamarády. Když koukám na Simpsonovi, tak mě taky nenapadne řešit, jestli je namlouvají bílí nebo černí. I kdyby Homera namluvil černoch, tak co? Pokud má hlas, co se k němu hodí, tak prosím. Je mi to úplně jedno.

avatar uživatele
andromache
Redaktor | Cool level: 42 | Arnold 'Jidáš' Rimmer
15. 4. 2021 / 19:26:40 (před 3 roky)
off
paliv232 napsal(a):

Nejhorší je, že dnešní protirasistická hysterie ve skutečnosti paradoxně "vyrobí" víc rasistů. Mnoho ,normálně tolerantních a umírněných, lidí je a bude tou jedinou správnou oficiální ideologickou masírkou tak otráveno a znechuceno, že se začnou přiklánět k více kontroverzním politickým stranám. A také je hrozné, když se ideologie začne montovat do umění a zábavy, protože to už není o rasismu, ale o cenzuře.

Já už to pozoruju na sobě.. Už mi všichni ti idioti lezou tak strašně na nervy, že za chvíli u mě černoch nebude černoch ale prachsprostej negr, co se cpe tam, kde nemá co dělat. Nejradši mám když vidím titulek Finský hráč a chlap je černej jak bota.. To je asi takový Fin jako jsem já čínskej miliardář...

I didn’t choose this fandom, the fandom burst in and said ‘I’m your new roommate, cutie’ A usoplení spratci vždycky pokazí všechno hezký! Jo a nesnáším usmrkance a psy.
avatar uživatele
Jessica Angell
Uživatel od první verze | Cool level: 12 | Dale
15. 4. 2021 / 20:49:02 (před 3 roky)
off
andromache napsal(a):

Tyvole to je zase blábol.. Už mi to začíná neskonale lézt na nervy.. A Angláni obzvlášť.. Kdo sledujete fotbal tak víte. Angláni si fakt kopou hrob. Kdyby každej seděl doma na prdeli a zůstal v zemi kde se narodil celý život, nemusíme tyhle kecy vůbec řešit... (a tím myslím předky černochů, co do Anglie nebo i jinam přitáhli bůhví odkud). Nakonec to dopadne tak, že před každou epizodou budou všichni povinně klekat a až pak se rozjede nějaký děj.

Když jsme u toho fotbalu, pokud teda narážíme obě na to samé..jako UEFA má dost. Ty tresty? Jediný kdo dostal trest je náš hráč, protože co jsou to 3 a 4 zápasy když skoro jeden zabije hráče. A hlavně o rasistických nadávkách není důkaz, neexistuje audio, je to slovo bílého hráče který dostal ránu tak že to vypadalo že schválně, a černého fotbalisty. O čem to svědčí. A navíc ten druhý Angličan ještě rozpoutal boj cestou k šatnám. A ejhle nefungovali kamery. Nepřišla omluva, nic.

Gabka
avatar uživatele
Jessica Angell
Uživatel od první verze | Cool level: 12 | Dale
15. 4. 2021 / 20:50:59 (před 3 roky)
off
Drunk_Queen napsal(a):

"Na Lutherovi je parádní to, že jeho barva kůže není základem celé jeho identity." Vytesat do kamene. A Miranda ať jde ven a dotkne se trávy a neřeší kraviny.

Bohužel je to už deset let staré, takže je možné, že data se od té doby změnila, každopádně:


Takže 86 % bělochů, 7,5 % Asiatů a 3,3 % černochů. Takže cca každý 30. člověk je černoch a každý 13. Asiat. Takže tu buď máme to, že Luther nemá černé kamarády, protože jich v okolí moc nemá, nebo prostě není kretén a nevybírá si přátele podle barvy kůže (co je to zas za rasovou segregaci?). A kde jsou ti Asiati teda? Jsou tam? Nebo zas děláme pupek vesmíru jen z černochů a ostatní jsou nám někde?

A co se týče toho jídla? Ta ženská má fakt dost. Každej člověk si může jíst co chce, proboha. Tady by mě zajímalo, jak často jí karibské jídlo Idris Elba.

Hlavně proč Karibské..pokud vím tak je Idris Elba Brit. To že je černoch neznamená že je z karibiku, mohl by být z afriky.Překroutila bůh ví co jak se jí to zrovna hodilo

Gabka
avatar uživatele
paliv232
Dlouholetý uživatel | Cool level: 7 | Manny Bianco
15. 4. 2021 / 20:56:22 (před 3 roky)
off
Katka The Hero napsal(a):

To si přesně myslím taky. Já sama jsem vždy byla hodně proti rasismu a vlastně to hnutí BLM vítala. Ale to, co se děje teď, je moc i na mě a začínám být alergická na tyhle výkřiky. Tyhle věci už nejsou o rasismu. To oni pořád hledají rasismus všude. Já kouknu na seriál a nepřemýšlím, jestli má někdo takový nebo makový kamarády. Když koukám na Simpsonovi, tak mě taky nenapadne řešit, jestli je namlouvají bílí nebo černí. I kdyby Homera namluvil černoch, tak co? Pokud má hlas, co se k němu hodí, tak prosím. Je mi to úplně jedno.

Přesně. Žádný soudný divák takové věci neřeší, Luther je velmi oblíbený, nikomu nevadilo, že je černý. A tak je to se vším. Kdo je větší rasista, ten který barvu kůže neřeší, nebo ten, kdo má potřebu to řešit neustále a budovat si na tom věhlas a kariéru?

avatar uživatele
andromache
Redaktor | Cool level: 42 | Arnold 'Jidáš' Rimmer
15. 4. 2021 / 20:56:22 (před 3 roky)
off
Jessica Angell napsal(a):

Když jsme u toho fotbalu, pokud teda narážíme obě na to samé..jako UEFA má dost. Ty tresty? Jediný kdo dostal trest je náš hráč, protože co jsou to 3 a 4 zápasy když skoro jeden zabije hráče. A hlavně o rasistických nadávkách není důkaz, neexistuje audio, je to slovo bílého hráče který dostal ránu tak že to vypadalo že schválně, a černého fotbalisty. O čem to svědčí. A navíc ten druhý Angličan ještě rozpoutal boj cestou k šatnám. A ejhle nefungovali kamery. Nepřišla omluva, nic.

Ano, přesně o kauze Kamara versus Kúdela tady mluvím.. V podstatě je to celé rasismus naruby. A navíc mě docela štve, že se Angláni ohánějí tím, jací jsme my středoevropani rasisti, protože si neklekáme jak banda idiotů, ale že oni sami mají vůči nám rasistických předsudků víc než dost, to je netrkne do palice :(. (o tom, že by se na ostrovech nebýt Čechů a Poláků taky dneska mohlo šprechtit německy radši neříkám nic..) Jako za prokopnutou lebku ubohé čtyři zápasy a za údajný, s důrazem na slovo ÚDAJNÝ rasismus, kdy je to tvrzení proti tvrzení a nikdo nic pořádně neprokázal, desetizápasový flastr?? Tož kde jsme to sakra? Kde je presumpce neviny? Asi se utopila někde v LaManchském kanále >:(.

I didn’t choose this fandom, the fandom burst in and said ‘I’m your new roommate, cutie’ A usoplení spratci vždycky pokazí všechno hezký! Jo a nesnáším usmrkance a psy.
avatar uživatele
andromache
Redaktor | Cool level: 42 | Arnold 'Jidáš' Rimmer
15. 4. 2021 / 20:58:00 (před 3 roky)
off
paliv232 napsal(a):

Přesně. Žádný soudný divák takové věci neřeší, Luther je velmi oblíbený, nikomu nevadilo, že je černý. A tak je to se vším. Kdo je větší rasista, ten který barvu kůže neřeší, nebo ten, kdo má potřebu to řešit neustále a budovat si na tom věhlas a kariéru?

A aby toho nebylo málo, tak si do vosího hnízda musela píchnout i jedna americká rozhoďnožka, co se čirou náhodou provdala do královské rodiny (beztak Harrymu namíchala něco do jídla tak, aby trvale přišel o rozum a soudnost).

I didn’t choose this fandom, the fandom burst in and said ‘I’m your new roommate, cutie’ A usoplení spratci vždycky pokazí všechno hezký! Jo a nesnáším usmrkance a psy.
avatar uživatele
filmmovier
Dlouholetý uživatel | Cool level: 32 | Debra Morgan
15. 4. 2021 / 21:11:28 (před 3 roky)
off

Tohle je zas nesmysl, nechápu, nepobírám, a i když se tomu směju, taky mě to docela dost děsím, protože tohle už je fakt v háji. Nicméně - proč by měl jíst zrovna karibské jídlo?

Tomáš Mysliveček
avatar uživatele
Luteka
Uživatel od první verze | Cool level: 19 | Černá zmije
15. 4. 2021 / 21:23:38 (před 3 roky)
off

V diskuzi klasicky nablito. Ani Idris Elba není tolik dotčený jako zdejší obránci bílého patriarchátu. :D A ať se večer nenudíte: https://www.independent.co.uk/arts-entertainment/tv/news/idris-elba-luther-miranda-wayland-b1831794.html

I am not always a bitch ... Just kidding, go fuck yourself.
avatar uživatele
paliv232
Dlouholetý uživatel | Cool level: 7 | Manny Bianco
15. 4. 2021 / 21:28:14 (před 3 roky)
off
filmmovier napsal(a):

Tohle je zas nesmysl, nechápu, nepobírám, a i když se tomu směju, taky mě to docela dost děsím, protože tohle už je fakt v háji. Nicméně - proč by měl jíst zrovna karibské jídlo?

Nevím, proč karibské, ale podle této logiky by Skotové v seriálech měli jist jen haggis, Rusové pirohy, Číňané rýži a každý Američan by se měl cpát jen hamburgery. To je vlastně dost xenofobní.

avatar uživatele
Locke
Dlouholetý uživatel | Cool level: 29 | Ovečka Shaun
15. 4. 2021 / 22:17:28 (před 3 roky)
off

Každopádně Rey Koranteng by se měl z televizního zpravodajství přeškolit spíš na dabing, protože až k nám přijde ta móda, že černochy mohou dabovat jen černoši, tak budou mít dabingoví režiséři u nás v ČR s obsazováním asi docela problém.

A bohužel už mi to nepřijde zas tak nereálné.

Hold the Door!
avatar uživatele
andromache
Redaktor | Cool level: 42 | Arnold 'Jidáš' Rimmer
16. 4. 2021 / 00:46:42 (před 3 roky)
off
Luteka napsal(a):

V diskuzi klasicky nablito. Ani Idris Elba není tolik dotčený jako zdejší obránci bílého patriarchátu. :D A ať se večer nenudíte: https://www.independent.co.uk/arts-entertainment/tv/news/idris-elba-luther-miranda-wayland-b1831794.html

Jenže tohle není o obraně bílého patriarchátu (mimochodem, bílý zanechat, ale změnit na matriarchát.. To by se tu děly věci :P), jako spíš o tom, že se to fakt už žene do nebezpečných extrémů...

I didn’t choose this fandom, the fandom burst in and said ‘I’m your new roommate, cutie’ A usoplení spratci vždycky pokazí všechno hezký! Jo a nesnáším usmrkance a psy.
avatar uživatele
Jessica Angell
Uživatel od první verze | Cool level: 12 | Dale
16. 4. 2021 / 07:26:14 (před 3 roky)
off
andromache napsal(a):

Ano, přesně o kauze Kamara versus Kúdela tady mluvím.. V podstatě je to celé rasismus naruby. A navíc mě docela štve, že se Angláni ohánějí tím, jací jsme my středoevropani rasisti, protože si neklekáme jak banda idiotů, ale že oni sami mají vůči nám rasistických předsudků víc než dost, to je netrkne do palice :(. (o tom, že by se na ostrovech nebýt Čechů a Poláků taky dneska mohlo šprechtit německy radši neříkám nic..) Jako za prokopnutou lebku ubohé čtyři zápasy a za údajný, s důrazem na slovo ÚDAJNÝ rasismus, kdy je to tvrzení proti tvrzení a nikdo nic pořádně neprokázal, desetizápasový flastr?? Tož kde jsme to sakra? Kde je presumpce neviny? Asi se utopila někde v LaManchském kanále >:(.

Celé to je postavené na hlavu ta kauza..a hlavně se proslýchá že naše kluky nechtěli pustit pak do šatny a tam vznikl v chodbách ten druhý spor, a zrovna náhodou nefungovali kamery, ale prý tam byli hlavouni i trenéři..jako co tohle je

Gabka
avatar uživatele
Jessica Angell
Uživatel od první verze | Cool level: 12 | Dale
16. 4. 2021 / 07:28:28 (před 3 roky)
off
paliv232 napsal(a):

Nevím, proč karibské, ale podle této logiky by Skotové v seriálech měli jist jen haggis, Rusové pirohy, Číňané rýži a každý Američan by se měl cpát jen hamburgery. To je vlastně dost xenofobní.

Hlavně když Idris Elba je Brit..to je úplně na palici..a to že je černoch nemusí znamenat že rodiče nebo předky má z karibiku, slyšela ta ženská někdy o takovém velkém světadíle? Jmenuje se Afrika

Gabka
avatar uživatele
andromache
Redaktor | Cool level: 42 | Arnold 'Jidáš' Rimmer
16. 4. 2021 / 13:45:51 (před 3 roky)
off
Jessica Angell napsal(a):

Celé to je postavené na hlavu ta kauza..a hlavně se proslýchá že naše kluky nechtěli pustit pak do šatny a tam vznikl v chodbách ten druhý spor, a zrovna náhodou nefungovali kamery, ale prý tam byli hlavouni i trenéři..jako co tohle je

Ano přesně o tom vím. A že tam Gerrard jen tak stál a díval se, jak Kamara Kúdelu mláti (vůbec bych se nedivila, kdyby to bylo z jeho hlavy, protože se potřeboval nějak pomstít za tu porážku a tohle mu dalo skvělou záminku). Celé je to nějaké divné. Hlavně nechápu, co u Kúdely tak může řešit skotská policie.. Doufám, že aspoň tam budou ctít presumpci neviny, na rozdíl od UEFy, která je ve své podstatě rasistická až na půdu, když příjde na kluby, hráče a země na východ od Němec...

I didn’t choose this fandom, the fandom burst in and said ‘I’m your new roommate, cutie’ A usoplení spratci vždycky pokazí všechno hezký! Jo a nesnáším usmrkance a psy.