Diskuzní fórum

Pridávanie epizód

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
vla_kor
Redaktor | Cool level: 12 | Dale
3. 1. 2016 / 17:53:40 (před 8 roky)
off
HonZajs000 napsal(a):

K tvému dotazu. Dají se přidat epizody ad a) u daného seriálu. To zabere jen pár minutek...

Takže jsem to pochopila správně. Jenže nejsem si tak jistá s těmi pár minutkami doplňování epizod u soap-oper. Eastenders má k 1.1.2016 už 5203 epizod. Coronation Street dokonce 8808 epizod. Tedy jestli se ta data nedají někde jinde "sklidit" a dodat sem do databáze.

Tempus fugit... no a při sledování seriálů sakra rychle:-)
Editováno: 1x | Naposledy: 3. 1. 2016 / 17:55:09
avatar uživatele
HonZajs000
Dlouholetý uživatel | Cool level: 76 | Semir Gerkhan
3. 1. 2016 / 18:16:03 (před 8 roky)
off
vla_kor napsal(a):

Takže jsem to pochopila správně. Jenže nejsem si tak jistá s těmi pár minutkami doplňování epizod u soap-oper. Eastenders má k 1.1.2016 už 5203 epizod. Coronation Street dokonce 8808 epizod. Tedy jestli se ta data nedají někde jinde "sklidit" a dodat sem do databáze.

Nejprve potřebuješ práva na přidávání seznamu epizod. Pokud nemáš, kontaktuj některého z redaktorů. Přidávání se pak děje většinou stylem CTRL cizí -> CTRL vlastní z IMDb.

To, co čtete, pochází z hlavy studenta práv, jehož mysl tím byla značně poznamenána. Ergo. Pokud něčemu z toho nerozumíte, viňte veřejný vzdělávací systém.
Editováno: 1x | Naposledy: 3. 1. 2016 / 18:16:22
avatar uživatele
vla_kor
Redaktor | Cool level: 12 | Dale
3. 1. 2016 / 18:52:50 (před 8 roky)
off
HonZajs000 napsal(a):

Nejprve potřebuješ práva na přidávání seznamu epizod. Pokud nemáš, kontaktuj některého z redaktorů. Přidávání se pak děje většinou stylem CTRL cizí -> CTRL vlastní z IMDb.

Chápu. Ale promiň, to mě vrací zpět k původnímu dotazu. Nestálo by za to přidávat jen signifikantní epizody? Ty tisíce starých epizod u soapů snad ani nemá smysl přidávat kompletně ...

Tempus fugit... no a při sledování seriálů sakra rychle:-)
avatar uživatele
HonZajs000
Dlouholetý uživatel | Cool level: 76 | Semir Gerkhan
3. 1. 2016 / 19:30:11 (před 8 roky)
off
vla_kor napsal(a):

Chápu. Ale promiň, to mě vrací zpět k původnímu dotazu. Nestálo by za to přidávat jen signifikantní epizody? Ty tisíce starých epizod u soapů snad ani nemá smysl přidávat kompletně ...

No však v tom ti nikdo nebrání.... :-)

To, co čtete, pochází z hlavy studenta práv, jehož mysl tím byla značně poznamenána. Ergo. Pokud něčemu z toho nerozumíte, viňte veřejný vzdělávací systém.
avatar uživatele
vla_kor
Redaktor | Cool level: 12 | Dale
3. 1. 2016 / 19:57:55 (před 8 roky)
off
HonZajs000 napsal(a):

No však v tom ti nikdo nebrání.... :-)

Teprve teď jsem si přečetla, jakým oborem jsi poznamenaný :-) Tak na právníka ta odpověď sedí. A já jsem zas poznamenaná svým oborem ;-)

Tempus fugit... no a při sledování seriálů sakra rychle:-)
avatar uživatele
HonZajs000
Dlouholetý uživatel | Cool level: 76 | Semir Gerkhan
3. 1. 2016 / 20:13:13 (před 8 roky)
off
vla_kor napsal(a):

Teprve teď jsem si přečetla, jakým oborem jsi poznamenaný :-) Tak na právníka ta odpověď sedí. A já jsem zas poznamenaná svým oborem ;-)

Suma sumárum, epizody si přidávej ad libitum, jaké je ti libo. Jen jde o to, že když vložíš sem tam nějakou epizodu z nějaké série, leč důležitou pro posun děje apod., tak to nebude působit nijak vábně. Vždycky se ale zase najde někdo, kdo sem nahodí seznam epizod. Když si to navíc zadáš do požadavků, tím spíš. :-) A společnými silami to tady serialzoňáci dají do kupy.

To, co čtete, pochází z hlavy studenta práv, jehož mysl tím byla značně poznamenána. Ergo. Pokud něčemu z toho nerozumíte, viňte veřejný vzdělávací systém.
avatar uživatele
Exredaktorka
Redaktor | Cool level: 68 | Charlie Harper
3. 1. 2016 / 21:12:58 (před 8 roky)
off

Důležitost epizody je dost subjektivní pojem, nezapomeň. A pokud už tu nějaký seriál je, tak má smysl dát mu všechny epizody, i sopa-operám. Tobě to může připadat jako seriál k ničemu, chceš jen epizody s významnými hosty, ale jsou lidi, kteří i tyhle seriály sledují díl od dílu a mají je třeba i v oblíbených. Když začneš přidávat jen některé epizody, hala bala, tak ti tihle lidi moc nepoděkují, protože jim akorát zapráskáš watchlist, ale takovým způsobem, že se to bude dost nepřehledně hodnotit.

Editováno: 1x | Naposledy: 3. 1. 2016 / 21:13:41
avatar uživatele
Drunk_Queen
Redaktor | Cool level: 54 | Jack Shephard
3. 1. 2016 / 21:18:57 (před 8 roky)
off

Jak říká ševča, důležitost epizody je subjektivní. Takže buď nevkládat nic, nebo začít od začátku, ideálně vložit vše.

avatar uživatele
HonZajs000
Dlouholetý uživatel | Cool level: 76 | Semir Gerkhan
3. 1. 2016 / 21:28:11 (před 8 roky)
off
ševča napsal(a):

Důležitost epizody je dost subjektivní pojem, nezapomeň. A pokud už tu nějaký seriál je, tak má smysl dát mu všechny epizody, i sopa-operám. Tobě to může připadat jako seriál k ničemu, chceš jen epizody s významnými hosty, ale jsou lidi, kteří i tyhle seriály sledují díl od dílu a mají je třeba i v oblíbených. Když začneš přidávat jen některé epizody, hala bala, tak ti tihle lidi moc nepoděkují, protože jim akorát zapráskáš watchlist, ale takovým způsobem, že se to bude dost nepřehledně hodnotit.

Toť negativum celého postupu. Proto je dobré se alespoň pokusit dát společnými silami s někým vždy seznam epizod dohromady či dát požadavek na jeho doplnění.

To, co čtete, pochází z hlavy studenta práv, jehož mysl tím byla značně poznamenána. Ergo. Pokud něčemu z toho nerozumíte, viňte veřejný vzdělávací systém.
avatar uživatele
libor42
Dlouholetý uživatel | Cool level: 23 | Denholm
8. 11. 2017 / 10:29:30 (před 6 roky)
off

česky jako sci-fi vizionáři.

Prosím vyrobit seznam epizod:

No. Subject Air date
1 Mary Shelley 9 November 2011
2 Philip K. Dick 16 November 2011
3 H.G. Wells 23 November 2011
4 Arthur C. Clarke 30 November 2011
5 Isaac Asimov 15 February 2012
6 Jules Verne 22 February 2012
7 Robert Heinlein 29 February 2012
8 George Lucas 7 March 2012

2/2
12