Diskuzní fórum

Watchlist - neodklikávají se mi epizody

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
noeniky
Dlouholetý uživatel | Cool level: 6 | Chloe O'Brian
8. 8. 2017 / 12:21:27 (před 6 roky)
off

Ahoj už přes měsíc mám problém s tím, že například poslední díl PLL 7x21, když odkliknu, že se mi to líbilo tak mi seriál nezmizí, ale zobrazí se 1x1. Myslela jsem, že se mi to děje jen s tímto seriálem, tím jak to byla jeho opravdu poslední epizoda. Zkusila jsem tedy přidat si do watchlistu TBBT a tam je to samé ikdyž jsem dala, že poslední viděná epizoda byla 1x2. Co s tím?

Noeniky
avatar uživatele
Drunk_Queen
Redaktor | Cool level: 54 | Jack Shephard
8. 8. 2017 / 13:36:48 (před 6 roky)
off
noeniky napsal(a):

Ahoj už přes měsíc mám problém s tím, že například poslední díl PLL 7x21, když odkliknu, že se mi to líbilo tak mi seriál nezmizí, ale zobrazí se 1x1. Myslela jsem, že se mi to děje jen s tímto seriálem, tím jak to byla jeho opravdu poslední epizoda. Zkusila jsem tedy přidat si do watchlistu TBBT a tam je to samé ikdyž jsem dala, že poslední viděná epizoda byla 1x2. Co s tím?

Zkontroluj si na profilu seriálu, jestli máš odškrtnuté všechny epky. Epizody, možnosti, ty, které jsem neviděla. Třeba u PLL se mi zdá, že máš o jednu méně. Nebo jsi to měla odškrtnuté a smázlo se ti to?

avatar uživatele
noeniky
Dlouholetý uživatel | Cool level: 6 | Chloe O'Brian
8. 8. 2017 / 14:43:34 (před 6 roky)
off
Drunk_Queen napsal(a):

Zkontroluj si na profilu seriálu, jestli máš odškrtnuté všechny epky. Epizody, možnosti, ty, které jsem neviděla. Třeba u PLL se mi zdá, že máš o jednu méně. Nebo jsi to měla odškrtnuté a smázlo se ti to?

Zkoušela jsem už všechno, myslela jsem, že je to chyba v systému, ale očividně nikdo krom mě nemá stejný problém :D nevíte někdo prosím kontakt na podporu? Jsem asi blbá, ale nenašla jsem.

Noeniky
avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 117 | Neal Caffrey
8. 8. 2017 / 15:00:34 (před 6 roky)
on

Zkusil jsem u tebe na PLL a když jsem klikl na líbilo, tak normálně zmizelo
.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
noeniky
Dlouholetý uživatel | Cool level: 6 | Chloe O'Brian
8. 8. 2017 / 19:53:57 (před 6 roky)
off
Fruiko napsal(a):

Zkusil jsem u tebe na PLL a když jsem klikl na líbilo, tak normálně zmizelo
.

Koukám, že PLL zmizelo, ale se zbytkem je stále problém. Přikládám screeny,
protože už netuším jak to vysvětlit. Děje se mi to u všech seriálů a je jedno zda je to poslední díl nebo nějaký uprostřed.
https://www.zonerama.com/nicolasipul1/Album/3521696

Noeniky
Editováno: 3x | Naposledy: 8. 8. 2017 / 19:55:48
avatar uživatele
Nira
VIP | Cool level: 32 | Debra Morgan
18. 8. 2017 / 07:12:13 (před 6 roky)
off

Přidávám se, taky to u některých seriálů občas zlobí. Dnes jsem odklikla poslední odvysílanou epozidu Midnight Texas a objevilo se toto
http://www.imgup.cz/images/2017/08/18/Midnights01s01.jpg

Mrkla jsem proto do profilu seriálu - zde se zobrazilo, že jsem novou epozidu ještě neviděla.
Když se mi to stalo minule (nevzpomenu si, o který serál šlo), po označení té poslední viděné epizody (tj. přímo v profilu seriálu) se to ve watchlistu opravilo.

avatar uživatele
Kiku_Stilinski
Dlouholetý uživatel | Cool level: 5 | John A. Zoidberg
4. 9. 2017 / 20:19:51 (před 6 roky)
off

Bohužel se mi děje úplně to samé..víc jak měsíc si nemůžu odkliknout žádnou epizodu. Nevíte někdo prosím, jak to opravit?

avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 117 | Neal Caffrey
5. 9. 2017 / 10:21:09 (před 6 roky)
on
Kiku_Stilinski napsal(a):

Bohužel se mi děje úplně to samé..víc jak měsíc si nemůžu odkliknout žádnou epizodu. Nevíte někdo prosím, jak to opravit?

Když se na tebe přihlásím, tak mi to normálně jde, zkus kdyžtak jak někdo psal odkliknout epku přímo na profilu epizody, jestli se to neprošťouchne.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
noeniky
Dlouholetý uživatel | Cool level: 6 | Chloe O'Brian
11. 9. 2017 / 15:54:26 (před 6 roky)
off
Fruiko napsal(a):

Když se na tebe přihlásím, tak mi to normálně jde, zkus kdyžtak jak někdo psal odkliknout epku přímo na profilu epizody, jestli se to neprošťouchne.

A nenašel si už kde je ta chyba? Nic jako "prošťouchnutí" mi teda nefunguje a docela mě to mrzí, že po takový době se serialzone se děje tohle už 2 měsíce a ani nevím jestli se to někdo pokouší opravit :(

Noeniky
avatar uživatele
Balthazar6
Dlouholetý uživatel | Cool level: 25 | Lee 'Apollo' Adama
11. 9. 2017 / 19:28:02 (před 6 roky)
off
noeniky napsal(a):

A nenašel si už kde je ta chyba? Nic jako "prošťouchnutí" mi teda nefunguje a docela mě to mrzí, že po takový době se serialzone se děje tohle už 2 měsíce a ani nevím jestli se to někdo pokouší opravit :(

Co pouzivas za prohlizec?

„Oko za oko a svět bude slepý..“
1/2
12