Diskuzní fórum

Hledám seriál

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Kirsten M
Dlouholetý uživatel | Cool level: 9 | Rajesh Koothrappali
2. 8. 2021 / 17:04:12 (před 2 roky)
off

Jelikož posledně jste mi pomohli, obracím se na vás, seriálové závisláky, znovu.
Opět hledám konkrétní díl seriálu. Jednalo se o něco na způsob Akt X, Faktoru PSÍ atd.

Děj seriálu začínal, když jeden z mužů, myslím na lodi či ponorce, čistil trubku a s bordelem vytáhl i jakousi zelenou hmotu, která mu doslova sežrala ruku. Vím, že závěr dílu probíhal na jakési ropné plošině, kde se hlavní hrdinové (domnívám se, že to byl muž a žena) bránili proti jakémusi zelenému slizu, který po nich šel. Zavřeli se do místnosti a vyrobili si improvizované plamenomety, protože ona žíravá zelená hmota byla hořlavá.
Vím, že takhle toho mnoho nesdělím, ale bohužel si z toho dílu víc nepamatuju. Kdysi to dávali v noci a já u toho usnula a tak netuším, jak to nakonec skončilo. Ráda bych ale zpětně zjistila, k jakému seriálu to vůbec patřilo a díl znovu viděla, tentokrát celý :D

avatar uživatele
tohny66
Běžný uživatel | Cool level: 0 | Margaret 'Maggie' Simpson
8. 7. 2022 / 17:43:06 (před 98 týdny)
off

ahoj všem jsem tu nový a furt mi hlavou letí serial který jsem viděl buď na tv nova nebo na prima asi tak před 15 - 25 lety jednalo se tam o mladé ženě která vídala duchy a převáděla je za světlem děj se odehrávaj v malem americkém městečku pamatuji se že v prvním nebo v prvních dílech tam ztroskotalo letadlo a ona těm lidem pomohla dostat se ke světlu na druhou stranu, měla manžela hasiče nebo záchranáře a malého syna o kterého se zajímali zlý duchové kteří jí přes něj chtěli zabránit aby převáděla ostatní duchy do světla to je vše co si z toho pamatuji a za živého boha si nemohu vzpomenout jak se ten serial jmenoval . Prosím kdyby tato slabá vodítka to nekomu něco říkala a přioměla budu rád když mi pomůžete s úctou Antonín Lukeš

avatar uživatele
ESESEL
Dlouholetý uživatel | Cool level: 15 | Christopher Turk
8. 7. 2022 / 17:49:01 (před 98 týdny)
off
tohny66 napsal(a):

ahoj všem jsem tu nový a furt mi hlavou letí serial který jsem viděl buď na tv nova nebo na prima asi tak před 15 - 25 lety jednalo se tam o mladé ženě která vídala duchy a převáděla je za světlem děj se odehrávaj v malem americkém městečku pamatuji se že v prvním nebo v prvních dílech tam ztroskotalo letadlo a ona těm lidem pomohla dostat se ke světlu na druhou stranu, měla manžela hasiče nebo záchranáře a malého syna o kterého se zajímali zlý duchové kteří jí přes něj chtěli zabránit aby převáděla ostatní duchy do světla to je vše co si z toho pamatuji a za živého boha si nemohu vzpomenout jak se ten serial jmenoval . Prosím kdyby tato slabá vodítka to nekomu něco říkala a přioměla budu rád když mi pomůžete s úctou Antonín Lukeš

Ghost Whisperer

Grab a lollipop on your way out.
avatar uživatele
Monika2110
Dlouholetý uživatel | Cool level: 2 | Jake Harper
10. 2. 2023 / 11:29:38 (před 67 týdny)
off

Dobrý den,
tak už zase hledám seriál. Nešel ani tak dávno, ale pak nebyly titulky a já zapomněla, jak se jemnuje. Jedna dívka, která byla hvězdou školy se ztratila asi jí unesli) Na její místo se dostala holka, která dřív byla outsider školy. No jenže pak se ta hvězda vrátila a ta druhá byla podezřelá z jejího únosu a dál nevím. Poradíte název prosím.

avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 118 | Oswald 'Penguin' Cobblepot
10. 2. 2023 / 11:44:43 (před 67 týdny)
on
Monika2110 napsal(a):

Dobrý den,
tak už zase hledám seriál. Nešel ani tak dávno, ale pak nebyly titulky a já zapomněla, jak se jemnuje. Jedna dívka, která byla hvězdou školy se ztratila asi jí unesli) Na její místo se dostala holka, která dřív byla outsider školy. No jenže pak se ta hvězda vrátila a ta druhá byla podezřelá z jejího únosu a dál nevím. Poradíte název prosím.

Asi není ono, ale hrozně mi to připomíná Boo, Bitch.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
ragelly
Boss přes články | Cool level: 127 | Ichabod Crane
10. 2. 2023 / 11:51:09 (před 67 týdny)
on
Monika2110 napsal(a):

Dobrý den,
tak už zase hledám seriál. Nešel ani tak dávno, ale pak nebyly titulky a já zapomněla, jak se jemnuje. Jedna dívka, která byla hvězdou školy se ztratila asi jí unesli) Na její místo se dostala holka, která dřív byla outsider školy. No jenže pak se ta hvězda vrátila a ta druhá byla podezřelá z jejího únosu a dál nevím. Poradíte název prosím.

Cruel Summer

avatar uživatele
Monika2110
Dlouholetý uživatel | Cool level: 2 | Jake Harper
11. 2. 2023 / 11:31:28 (před 67 týdny)
off

Jooo, to je ono. Díky moc.

avatar uživatele
gqizemlzlzdbucldul
Běžný uživatel | Cool level: 0 | Margaret 'Maggie' Simpson
3. 2. 2024 / 11:26:26 (před 16 týdny)
off

Matně si z dětství pamatuji seriál "Neříkejte mi sire", nebo tak nějak se jmenoval. Běžel v televizi na podzim v 1990 nebo 1991. Byl o jednom šlechtici, který přišel o dědictví a živil se jako detektiv. Jméno herce nevím. Pamatuji si, že měl Rolls Royce a hráli tam docela hezké herečky.

Nikde o něm nemůžu najít žádné informace. Rád bych o něm našel více informací. Poradíte prosím? Moc díky!

Editováno: 2x | Naposledy: 3. 2. 2024 / 11:40:56
2/2
12