Diskuzní fórum

Současná verze seriálové mapy zcela diskriminuje československou tvorbu

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Kri-kri
Uživatel od první verze | Cool level: 9 | Rajesh Koothrappali
2. 6. 2022 / 23:08:25 (před 103 týdny)
off
Markus07 napsal(a):

Můj názor k samotnému problému je takový, že seriály z již neexistujícího státu na aktuální mapě světa nemají co dělat a vůbec to nesouvisí s tím co sleduji nebo ne :)

Mluvil bys tak, kdyby se rozpadly nebo jinak změnily útvar a název Spojené státy? Silně pochybuji. Tvůj názor na tuto problematiku samozřejmě ovlivněn tím, co sleduješ (nebo spíš nesleduješ) je, ať už to tu přiznáš nebo ne. A co se týče té aktuálnosti mapy, navrhoval jsem přece řešení, že by si každý mohl nastavit libovolné období, např. 1940 - 2025, což by zahrnovalo jak federativní československou tvorbu, tak i tvorbu obou zemí po rozdělení, zkrátka vše z našich končin. Bylo by to tak nejspravedlivější i nejobjektivnější.

avatar uživatele
_-0-_
Uživatel od první verze | Cool level: 36 | maj. Margaret 'Štabajzna' Houlihanová
3. 6. 2022 / 01:22:50 (před 102 týdny)
off
Kri-kri napsal(a):

...SSSR asi nebude nutné předělávat, kromě Jen počkej zajíci a Eralaš tam asi moc seriálů nevznikalo... ...s tím Československem by se něco udělat mělo, přece jen spolu s americkou tvorbou je ta československá divácky nejobsažnější... ...Tak či tak, ty sovětské se pohybují v řádu jednotek, zatímco československých je víc jak čtyři stovky...

Uvádíš naprosto nesprávné údaje. Bolševici v SSSR natočili podle KINOPOISKu celkem 369(!) seriálů, v Československu (tedy za bolševika v ČSSR + období do rozpadu v roce 1992) bylo natočeno podle CSFD neuvěřitelných 839(!) seriálů.

Cato (24.2.2022): "Cēterum um cēnseō RuSSia esse dēlendam."
Editováno: 1x | Naposledy: 3. 6. 2022 / 01:25:47
avatar uživatele
Kri-kri
Uživatel od první verze | Cool level: 9 | Rajesh Koothrappali
3. 6. 2022 / 01:46:55 (před 102 týdny)
off
_-0-_ napsal(a):

Uvádíš naprosto nesprávné údaje. Bolševici v SSSR natočili podle KINOPOISKu celkem 369(!) seriálů, v Československu (tedy za bolševika v ČSSR + období do rozpadu v roce 1992) bylo natočeno podle CSFD neuvěřitelných 839(!) seriálů.

A kolik asi těch sovětských seriálů znají a zde by ohodnotili čeští a slovenští diváci? Tedy pokud by to nebyli robotičtí naháněči hodnocení nikdy neviděného, tak jako franks nebo Valda73 na ČSFD. Z hlavy by jich nedali dohromady ani 5, natož 369. A tím počtem přes 800 československých seriálů (mně jich ČSFD vyjelo jen 432, takže ty ostatní budou mít míně než 10 hodnocení a žebříček je nezobrazí) mi vlastně dáváš za pravdu, že je potřeba tu mapu upravit i pro československé seriály.

avatar uživatele
ragelly
Boss přes články | Cool level: 128 | Ragnar Lothbrok
3. 6. 2022 / 01:57:16 (před 102 týdny)
on
Kri-kri napsal(a):

Samotnou mapu to nezmění, nicméně ten výpis seriálů z dané země pod ní ano a zásadně. Kdyby byl k ničemu, tak by tu funkci administrátoři ani nezaváděli, takže evidentně nějaký smysl má. Ostatně, amerických seriálů ten seznam kdekomu vyjede stovky, tak proč bys to u československých považoval za nedůležité, tím spíš na databázi vytvářené a navštěvované českými a slovenskými diváky? Že zrovna ty československé seriály vůbec nesleduješ a tudíž bys je pod mapou beztak vypsané neměl neznamená, že i ostatní uživatelé jsou na tom stejně.

Pokud hledáš seznam, můžeš si ho vyjet ve filtru.

avatar uživatele
Kri-kri
Uživatel od první verze | Cool level: 9 | Rajesh Koothrappali
3. 6. 2022 / 02:34:45 (před 102 týdny)
off
ragelly napsal(a):

Pokud hledáš seznam, můžeš si ho vyjet ve filtru.

Žádný seznam nehledám, jediné co chci je, aby se mi pod mapou zemí zobrazily všechny sledované seriály. Jde to takřka ze všech zemí, proto nevidím logický důvod, aby zrovna natolik obsáhlá československá tvorba byla na databázi určené českým a slovenským uživatelům v této funkci vyloženě nezobrazitelná.

A prosím, aby se k mému požadavku již více nevyjadřovali vyložení odpůrci a ignoranti československých seriálů jako Markus07 a ragelly a skrze svoji zaujatost mě od tohoto návrhu nadále neodrazovali.

Editováno: 4x | Naposledy: 3. 6. 2022 / 02:49:17
avatar uživatele
Markus07
Redaktor | Cool level: 36 | maj. Margaret 'Štabajzna' Houlihanová
3. 6. 2022 / 07:54:21 (před 102 týdny)
off
Kri-kri napsal(a):

Mluvil bys tak, kdyby se rozpadly nebo jinak změnily útvar a název Spojené státy? Silně pochybuji.

Ano, mluvím čistě z geografického hlediska a je mi úplně jedno o jaký státní útvar se jedná. Rozpadu Spojených států se nedožijeme, neboj.

Kri-kri napsal(a):

Tvůj názor na tuto problematiku samozřejmě ovlivněn tím, co sleduješ (nebo spíš nesleduješ) je, ať už to tu přiznáš nebo ne.

Neříkej mi, prosím, čím je ovlivněn můj názor, vůbec mě neznáš :)

Kri-kri napsal(a):

A co se týče té aktuálnosti mapy, navrhoval jsem přece řešení, že by si každý mohl nastavit libovolné období, např. 1940 - 2025, což by zahrnovalo jak federativní československou tvorbu, tak i tvorbu obou zemí po rozdělení, zkrátka vše z našich končin.

Ano, jakmile by se jednalo o historickou mapu, dávalo by to smysl, ale proti tomu jsem přece nic nenamítal.

Kri-kri napsal(a):

A kolik asi těch sovětských seriálů znají a zde by ohodnotili čeští a slovenští diváci? Tedy pokud by to nebyli robotičtí naháněči hodnocení nikdy neviděného, tak jako franks nebo Valda73 na ČSFD.

Už chápu, proč si myslíš, že názory ostatních jsou ovlivněny tím, co sledují :)

Kri-kri napsal(a):

jediné co chci je, aby se mi pod mapou zemí zobrazily všechny sledované seriály

V tom případě se nabízí řešení někam na mapu umístit puntík, vlajku (nebo tak něco) představující již neexistující státní útvary a po kliknutí na něj vypsat všechny seriály z těchto států :)

Kri-kri napsal(a):

nevidím logický důvod, aby zrovna natolik obsáhlá československá tvorba byla na databázi určené českým a slovenským uživatelům v této funkci vyloženě nezobrazitelná.

Už jsem ti to psal. Ten stát již neexistuje a proto LOGICKY nejsou jeho seriály v aktuální mapě.

Kri-kri napsal(a):

A prosím, aby se k mému požadavku již více nevyjadřovali vyložení odpůrci a ignoranti československých seriálů jako Markus07 a ragelly a skrze svoji zaujatost mě od tohoto návrhu nadále neodrazovali.

Za neopodstatněný titul odpůrce a ignoranta československých seriálů děkuji :) ragelly tě od ničeho neodrazovala, jen ti chtěla poradit, kde bys mohl najít to, co možná chceš. Ani já tě od ničeho neodrazuji, jen reaguji na nesrovnalosti v tvé argumentaci a přidávám svůj vlastní názor.

A neboj, už se k tomu více vyjadřovat nebudu. Ne snad proto, že si to přeješ, ale proto, že je to očividně zbytečné :)

Editováno: 1x | Naposledy: 3. 6. 2022 / 07:55:46
avatar uživatele
Kri-kri
Uživatel od první verze | Cool level: 9 | Rajesh Koothrappali
3. 6. 2022 / 08:54:20 (před 102 týdny)
off

Markus07: uspořádání státu Československo, tak jak bylo dřív už sice neexistuje, ale veškerá jeho seriálová tvorba (až na poslední dva díly Elišky a jejího rodu a kompletní Ctné paní Lucie, kdyby chtěl být někdo extrémně důsledný) ano, tu nikdo nezrušil a diváci ji dodnes sledují a proto mají seriály z té doby plné právo na zobrazování na tom seznamu. Uvědom si, že ten seznam pod mapou vlastně vynahrazuje filtrování shlédnuté seriály dle zemí původu u každého uživatele.

A neřekl bych, že jsem tě za odpůrce a ignoranta československé tvorby označil neoprávněně. Než jsem tak učinil, projel jsem tvá zdejší hodnocení a až na jediný seriál jsi československou tvorbu zcela vynechal, totéž ragelly. Proto bych pochopitelně byl mnohem raději, kdyby se k mému návrhu vyjadřovali uživatelé s patriotičtějším vkusem, u nich by se dalo předpokládat, že mě podpoří.

Editováno: 1x | Naposledy: 3. 6. 2022 / 09:04:47
avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 118 | Oswald 'Penguin' Cobblepot
3. 6. 2022 / 09:47:09 (před 102 týdny)
off
Markus07 napsal(a):


V tom případě se nabízí řešení někam na mapu umístit puntík, vlajku (nebo tak něco) představující již neexistující státní útvary a po kliknutí na něj vypsat všechny seriály z těchto států :)

To mi přijde jako velice rozumné řešení (rozhodně na implementaci lehčí, než řešit různá data, kdy se co rozpadlo - a nebudu muset hledat vektory hranic :D).

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
janulam11
VIP | Cool level: 18 | Kocour
3. 6. 2022 / 19:22:59 (před 102 týdny)
off

Markus07 ragelly Fruiko Předem se omlouvám za emocionální výlev 😂
Já Vás, lidičky, a tohle místo miluju 😂
To je od mě vše, komentovat není třeba 😂

2/2
12