Diskuzní fórum

PC Hry

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Pipas
Uživatel od první verze | Cool level: 28 | Timothy McGee
12. 9. 2012 / 21:00:18 (před 11 roky)
off

Mezi mé nejoblíbenější hry patří Dragon Age - fantasy RPG hra, kde interakce se společníky hraje velkou roli (mimochodem, vznikl i  web-seriál, který ale stojí za prd :D)
Dále už několikrát zmiňovaný Assassin's Creed a zlatá česká Mafia.
Nedávno jsem také dohrál Portal 2 - výborná logická hra, vřele doporučuji. :)

Editováno: 1x | Naposledy: 12. 9. 2012 / 21:01:56
avatar uživatele
DRAGON
Uživatel od prvopočátků | Cool level: 15 | Christopher Turk
13. 9. 2012 / 17:00:55 (před 11 roky)
off

Tak nejakú tú hru som hral aj dohral :). Predovšetkým ma bavia RPG-čka a automobilové simulátory ale zahrajem si občas aj nejakú tu FPS alebo stratégiu (aj keď tie stále menej)alebo celkovo akčné hry.
Medzi moje najobľúbenejšie na poli rpg patrí už spomínané Dragon Age, Zaklínač, Kingdoms of Amalur - Reckoning a hry The Elder Scrolls série (hral som od jednotky až po Skyrim :D). A teraz hrajem najmä MMORPG The Lord Of the Rings Online.

Čo sa týka akčných a FPS mám oblúbené napríklad Batman - Arkham City, série Call of Duty a F.E.A.R. hral som aj Assassins Creed a Bioshock. Teraz sa mi zapáčilo Spec Ops - The Line a MMOFPS Team Fortress 2.

A z automobilových simulátorov by to boli hry série NFS a Dirt séria. Okrem toho som hral aj GTA niektoré alebo podobne orientovaného Saboteura.

"Did I ever tell you the definition of Insanity? Insanity is doing the exact same f***ing thing over and over and over again, expecting, s**t to change. That is crazy!" Vaas (Far Cry 3)
avatar uživatele
alik01
Uživatel od první verze | Cool level: 36 | maj. Margaret 'Štabajzna' Houlihanová
13. 9. 2012 / 18:17:13 (před 11 roky)
off

Tak mě asi nejvíc z PC her baví: Age of Empires II, GODS, Heroes, The Sims a nakonec 2 český hry- Mafia a Polda :).

avatar uživatele
hacker3985
Redaktor | Cool level: 43 | maj. Frank Burns
2. 11. 2012 / 14:57:02 (před 11 roky)
on

Tak jsem našel novou hru a to Crysis 3 Alpha Multiplayer

Netrap se s tím, když tě někdo pomlouvá za zády. Protože je v perfektní pozici, aby ti mohl políbit p**el.
avatar uživatele
Blázen z Jericha
Dlouholetý uživatel | Cool level: 30 | Nathan Ford
3. 3. 2017 / 10:16:23 (před 7 roky)
off

Sice to není PC hra, ale vyšel nový Trollface Quest na mobily se seriálovou tématikou. Hodně toho nepoznám, ale jinak je to paráda.

ČSFD.cz je odpad
avatar uživatele
Petrolec
Redaktor | Cool level: 19 | Černá zmije
15. 3. 2017 / 17:47:31 (před 7 roky)
off

Paří někdo ARK Survival Evolved? :-)

Dějiny píší vítězové.
avatar uživatele
Petrolec
Redaktor | Cool level: 19 | Černá zmije
15. 12. 2021 / 14:08:03 (před 2 roky)
off

Ok tak s Arkem jsem neuspěla, tak co jestli paří někdo Call of Duty?

Dějiny píší vítězové.
2/2
12