Diskuzní fórum

Postergame

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Kahlan
Uživatel od první verze | Cool level: 78 | Moss
20. 9. 2021 / 10:08:01 (před 2 roky)
off
_-0-_ napsal(a):

vyhadzovalo, že je nápoveda a nebola =D ale už je to opravené =D

Gallifrey fall no more!
avatar uživatele
_-0-_
Uživatel od první verze | Cool level: 36 | maj. Margaret 'Štabajzna' Houlihanová
20. 9. 2021 / 10:12:26 (před 2 roky)
off

Díky.

Cato (24.2.2022): "Cēterum um cēnseō RuSSia esse dēlendam."
avatar uživatele
Eviik
Uživatel od první verze | Cool level: 10 | sžt. Maxwell 'Max' Q. Klinger
31. 1. 2022 / 00:37:40 (před 2 roky)
off

Mám naprosto nedůležitý dotaz z náhodné prokrastinace, jen to, čemu se člověk proscrolluje na konci je opravdu první zadání? Protože má sugestivní adresu .../historie/21, zkoušela jsem jít na 01, 1 , což mě vykoplo, ale objevila jsem, že 08 je nejzazší, ke které se lze dostat, ale má divné číslování (116 kolo). A zároveň stránka 21 má sice číslování jako první kolo, ale stránka 22 už jako 8 kolo.
Zajímalo by mě, jestli jsem narazila na nějakou webovou archeologii, nebo je-li to nějak jinak, ale chápu, že máte i důležitější věci na řešení. :D

avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 117 | Neal Caffrey
31. 1. 2022 / 06:36:39 (před 2 roky)
off
Eviik napsal(a):

Mám naprosto nedůležitý dotaz z náhodné prokrastinace, jen to, čemu se člověk proscrolluje na konci je opravdu první zadání? Protože má sugestivní adresu .../historie/21, zkoušela jsem jít na 01, 1 , což mě vykoplo, ale objevila jsem, že 08 je nejzazší, ke které se lze dostat, ale má divné číslování (116 kolo). A zároveň stránka 21 má sice číslování jako první kolo, ale stránka 22 už jako 8 kolo.
Zajímalo by mě, jestli jsem narazila na nějakou webovou archeologii, nebo je-li to nějak jinak, ale chápu, že máte i důležitější věci na řešení. :D

Chuck byl první. Číslováním v adrese bych se nezabýval, protože to je id nahrané fotky. Vždy jich nahraju najednou několik a pak teprve řeším, co kdy bude.

Navíc u těch prvních se to nejspíš testovalo, takže se pak možná i mazaly.

Nejmenší je asi 6, ale to je taky nějaké pozdější kolo.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
Editováno: 1x | Naposledy: 31. 1. 2022 / 06:39:59
avatar uživatele
Eviik
Uživatel od první verze | Cool level: 10 | sžt. Maxwell 'Max' Q. Klinger
31. 1. 2022 / 13:20:29 (před 2 roky)
off
Fruiko napsal(a):

Chuck byl první. Číslováním v adrese bych se nezabýval, protože to je id nahrané fotky. Vždy jich nahraju najednou několik a pak teprve řeším, co kdy bude.

Navíc u těch prvních se to nejspíš testovalo, takže se pak možná i mazaly.

Nejmenší je asi 6, ale to je taky nějaké pozdější kolo.

Aha, tak to jo. Díky moc za objasnění! :)

avatar uživatele
Metrix
Uživatel od první verze | Cool level: 34 | John Watson
2. 10. 2023 / 00:16:15 (před 32 týdny)
off

Zdravím, chtěl bych se zeptat, zda by bylo možné udělat statistiku výsledků, jak si člověk během těch pár let hádání vede.
Děkuji.

There is only one god, and his name is Death. And there is only one thing we say to Death: Not today!
avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 117 | Neal Caffrey
2. 10. 2023 / 00:48:02 (před 32 týdny)
off
Metrix napsal(a):

Zdravím, chtěl bych se zeptat, zda by bylo možné udělat statistiku výsledků, jak si člověk během těch pár let hádání vede.
Děkuji.

Nějaké konkrétní?

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
Metrix
Uživatel od první verze | Cool level: 34 | John Watson
2. 10. 2023 / 17:59:06 (před 32 týdny)
off
Fruiko napsal(a):

Nějaké konkrétní?

Pořadí v jakém tipuji. Jednotlivý rok, měsíc a týden.
Z toho průměr za jednotlivé roky a taky průměr za všechny tipy.
A nakonec z průměrů udělat žebříček tipujících a jejich průměrné umístění.
Případně dodatečnou odměnu ve formě kreditů podle umístění v měsíci nebo roce.
Díky

There is only one god, and his name is Death. And there is only one thing we say to Death: Not today!