Diskuzní fórum

Ztracená trofej

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
phoboska
Redaktor | Cool level: 71 | Dean Winchester
24. 1. 2017 / 17:19:55 (před 7 roky)
off
Poirot napsal(a):

2 a pol hodiny som zabil hľadaním trofeje v rodinných seriáloch a nič. Kašlem nato, ihneď teraz natrvalo zapínam Adblock a už sa o trofej nikdy anilen nepokúsim. Škoda času.

Evidentne si hľadal blbo :D

"Welcome to the edge. It's not the end of the world, but you can see it from here." Eliza Cassan
avatar uživatele
MichelleCZSP
Uživatel od první verze | Cool level: 15 | Christopher Turk
2. 2. 2017 / 09:31:28 (před 7 roky)
off
phoboska napsal(a):

Evidentne si hľadal blbo :D

:D já ani nevím jak poznám, že je trofej v seriálu... jak vypadá nebo tak. To si najedu na seriál a ona na mě prostě "vyskočí"?

Ride or Die
avatar uživatele
phoboska
Redaktor | Cool level: 71 | Dean Winchester
2. 2. 2017 / 21:44:50 (před 7 roky)
off
MichelleCZSP napsal(a):

:D já ani nevím jak poznám, že je trofej v seriálu... jak vypadá nebo tak. To si najedu na seriál a ona na mě prostě "vyskočí"?

Niekde tu na SZ bola fotka, ako to vyzerá, ale neviem to dohladať. Ono je to v podstate len veta, niečo v zmysle "Hele tady je ztracená trofej, tak si ji chyť", nachádza sa medi obsahom a obsadením.

"Welcome to the edge. It's not the end of the world, but you can see it from here." Eliza Cassan
avatar uživatele
hacker3985
Redaktor | Cool level: 43 | maj. Frank Burns
3. 2. 2017 / 07:00:46 (před 7 roky)
on
phoboska napsal(a):

Niekde tu na SZ bola fotka, ako to vyzerá, ale neviem to dohladať. Ono je to v podstate len veta, niečo v zmysle "Hele tady je ztracená trofej, tak si ji chyť", nachádza sa medi obsahom a obsadením.

Byla ale ten odkaz už nefunguje :( je to hned na první stránce

Netrap se s tím, když tě někdo pomlouvá za zády. Protože je v perfektní pozici, aby ti mohl políbit p**el.
Editováno: 1x | Naposledy: 3. 2. 2017 / 07:01:39
avatar uživatele
MichelleCZSP
Uživatel od první verze | Cool level: 15 | Christopher Turk
3. 2. 2017 / 09:02:50 (před 7 roky)
off

Díky, zkusím teda hledat dál... třeba se mi to jednou povede. :)

Ride or Die
avatar uživatele
phoboska
Redaktor | Cool level: 71 | Dean Winchester
3. 2. 2017 / 15:48:20 (před 7 roky)
off
hacker3985 napsal(a):

Byla ale ten odkaz už nefunguje :( je to hned na první stránce

Holt, som slepá ako netopier :) Ďakujem.

"Welcome to the edge. It's not the end of the world, but you can see it from here." Eliza Cassan
avatar uživatele
xbulkoj
Dlouholetý uživatel | Cool level: 53 | Roy
5. 2. 2017 / 00:28:06 (před 7 roky)
off

takto nejako to vypada

avatar uživatele
Sheerwood
Dlouholetý uživatel | Cool level: 18 | Kocour
14. 11. 2017 / 04:53:41 (před 6 roky)
off

Tak jsem projel celou sekci komedií a trofej tam není... Ztracené 3 hodiny času.

Remember, remember, the Fifth of November / Gunpowder treason and plot / I see no reason why gunpowder treason / Should ever be forgot.
10/10
1 ... 45678910