Diskuzní fórum

Festival Fantazie 2013

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
CzHero
Uživatel od první verze | Cool level: 31 | des. Walter 'Radar' O'Reilly
2. 6. 2013 / 17:33:59 (před 11 roky)
off

Zdravím všechny fanoušky,

doufám, že nikoho neurazím pokud se zeptám jestli někdo jede též na festival fantazie ??

Program můžete najít zde:

www.festivalfantazie.cz

Objeví se známí herci, řežiséři, spisovatelé atd. takže tento rok to bude stát za to ! Též doufám, že se seznámím s PetrSF a USS Odysseou ;-)

Jestli jsem založil topic mimo tak prosím módy o přesunutí, děkuji.

Sic semper tyrannis, Cogito ergo sum.
avatar uživatele
Airasza
Dlouholetý uživatel | Cool level: 18 | Kocour
2. 6. 2013 / 17:36:26 (před 11 roky)
off

Hodně si pohrává s myšlenkou, že bych se zajela podívat, ale nevím jak mi to vyjde. No snad se tam dostanu :D

Proč plýtvat čas na ztracené, život se stejně sebere a půjde dál.
avatar uživatele
Odyssea
Redaktor | Cool level: 27 | Bobby Singer
2. 6. 2013 / 18:57:13 (před 11 roky)
off
CzHero napsal(a):


Objeví se známí herci, řežiséři, spisovatelé atd. takže tento rok to bude stát za to ! Též doufám, že se seznámím s PetrSF a USS Odysseou ;-)

jééé to je hezký ;) víš jak se na tebe strašně těším na srazu? ;) FF nevím, jestli mi vyjde, prachy by byly, ale doprovod ne. I když holky (aaaja a spol.) se vehementně nabízely že mě pohlídaj :D

Individual SciFi stories may seem as trivial as ever to the blinder critics and philosophers of today — but the core of SciFi, its essence has become crucial to our salvation, if we are to be saved at all.
Editováno: 2x | Naposledy: 2. 6. 2013 / 19:09:20
avatar uživatele
hacker3985
Redaktor | Cool level: 44 | Captain Hammer
3. 6. 2013 / 19:25:01 (před 11 roky)
off

no já nepojedu, já si tam dojdu pěšky :D

Netrap se s tím, když tě někdo pomlouvá za zády. Protože je v perfektní pozici, aby ti mohl políbit p**el.
avatar uživatele
Odyssea
Redaktor | Cool level: 27 | Bobby Singer
8. 6. 2013 / 14:49:19 (před 11 roky)
off
Hacker3985 napsal(a):

no já nepojedu, já si tam dojdu pěšky :D

se někdo má :)

Individual SciFi stories may seem as trivial as ever to the blinder critics and philosophers of today — but the core of SciFi, its essence has become crucial to our salvation, if we are to be saved at all.
avatar uživatele
Odyssea
Redaktor | Cool level: 27 | Bobby Singer
9. 6. 2013 / 16:27:53 (před 11 roky)
off

Úžasná zpráva, dorazím!!! Ségra se obětovala, celý den prý kdyžtak prosedí v čajovně :D

Individual SciFi stories may seem as trivial as ever to the blinder critics and philosophers of today — but the core of SciFi, its essence has become crucial to our salvation, if we are to be saved at all.
avatar uživatele
hacker3985
Redaktor | Cool level: 44 | Captain Hammer
9. 6. 2013 / 17:17:18 (před 11 roky)
off
USS Odyssea napsal(a):

Úžasná zpráva, dorazím!!! Ségra se obětovala, celý den prý kdyžtak prosedí v čajovně :D

vždycky se dá něco najít, jinak už je skoro kompletní program :)

Netrap se s tím, když tě někdo pomlouvá za zády. Protože je v perfektní pozici, aby ti mohl políbit p**el.
avatar uživatele
petrSF
Uživatel od první verze | Cool level: 50 | František 'Ozzák' Pacovský
12. 6. 2013 / 20:45:12 (před 10 roky)
off
CzHero napsal(a):

Objeví se známí herci, řežiséři, spisovatelé atd. takže tento rok to bude stát za to ! Též doufám, že se seznámím s PetrSF a USS Odysseou ;-)

Mám se ptát, proč se chceš seznámit? ;)

avatar uživatele
CzHero
Uživatel od první verze | Cool level: 31 | des. Walter 'Radar' O'Reilly
14. 6. 2013 / 01:26:33 (před 10 roky)
off
petrSF napsal(a):

Mám se ptát, proč se chceš seznámit? ;)

můžeš, ale nemusíš. podle mě je to všem jasné, kdo by se nechtěl seznámit s tak úspěšným překladatelem a známou osobností na FF :D

Sic semper tyrannis, Cogito ergo sum.