Odyssea

off
JménoEva
Věk20 let — narozeniny slaví za 16 dní (Ryby)
Bydlištěpodhůří Orlických hor/Olomouc
Twitter@odyssea87
Facebookna požádání
Poznámka
trofej
trofej
trofej
trofej
trofej
trofej
Osobní profil

O MNĚ

Jsem úplně normální holka z vesnice ve východních Čechách, magor do seriálů, hokeje a biatlonu. Hraji na klarinet a saxofon, trochu i na klavír a kytaru.
Nesnáším olivy, rajskou polévku, budík, otevřené dveře do místnosti, uklízení pokoje, neschopné matky s brečícími dětmi v divadle, kterým nedojde, že pláč jejich zlatíček ruší ostatní.
Mám ráda gin s tonicem, dobrý burger, dlouhý spánek, zavřené dveře do místnosti, sport, vaření, Marvelovky, četbu, divadlo, Vance Joye, X Ambassadors, Grahama Nortona a jednou bych opravdu hrozně moc chtěla navštívit Kanadu.
V současnosti studuji Pedagogickou fakultu na UPOLu.

SERIÁLY

Mým prvním seriálem, o který jsem se začala nějak víc zajímat, byla Hvězdná brána. A zůstala i seriálem nejoblíbenějším. V tuhle chvíli si ani nedokážu představit, že bych se k nějakému dalšímu seriálu vracela pokaždé, když je v televizi, znala nazpaměť všechny epizody, jejich názvy i číslování a vlastně je dokázala celé odříkat. Ani tu na ni nemám napsaný názor, protože jsem ještě nebyla schopná uspořádat všechny myšlenky a srozumitelně je sesumírovat. Jsem beznadějný Sam&Jack shipper, mám přečtené stovky fanfics a stále si jednou za čas pouštím několik oblíbených videí.

Pravidelně sleduji, čekám na další dílyRozkoukáno a někde zaseknuto, snažím se dohnatOpravdu oblíbené ukončené seriály
REDAKTOR

Za své nejpovedenější kousky považuji Hvězdná brána slaví 15. narozeniny, Rozhovor s Tonym Amendolou a Survivor: Top 10 tahů a podrazů. Dále si můžete přečíst doporučení, koho sledovat na Twitteru 1. část 2. část

Poslední aktualizace 7.5. 2019