Diskuzní fórum

Opravdu ztracena trofej...

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Teruska Bilkova
Dlouholetý uživatel | Cool level: 4 | Vince Masuka
16. 3. 2014 / 12:31:55 (před 10 roky)
off

Ztracenou trofej nehledejte... nemá to cenu. Před 11hod, sedím tu půl hodiny obnovuji kdy příjde nápověda... obnovuji po 1-2minutách a najednou je trofej nalezena. Ok tak si trhněte s tou hrou.

Allons-y
avatar uživatele
inekafe
Redaktor | Cool level: 93 | Jack Bauer
16. 3. 2014 / 12:41:25 (před 10 roky)
off

z tvojho príspevku mi nie je jasné, či myslíš udalosť spred 5 minút, kedy ju opäť našla "milcal"...ak hej, tak je to jednoduché - nápoveda sa zobrazila, bolo ňou "webseriál" - tam je dokopy 87 seriálov, milcal šla zhora, a Banshee: Origins je 5. seriál v poradí :D takže tentokrát som to ani ja nestihol, bohužiaľ nestačilo obnovovanie po 1-2 minútach...takže opäť úplne bezpredmetné výkriky do tmy bez overenia faktov...

"Život jak vo videu, dopredu či dozadu, si nepretočím."
avatar uživatele
HonZajs000
Dlouholetý uživatel | Cool level: 76 | Semir Gerkhan
16. 3. 2014 / 12:46:57 (před 10 roky)
off
inekafe napsal(a):

z tvojho príspevku mi nie je jasné, či myslíš udalosť spred 5 minút, kedy ju opäť našla "milcal"...ak hej, tak je to jednoduché - nápoveda sa zobrazila, bolo ňou "webseriál" - tam je dokopy 87 seriálov, milcal šla zhora, a Banshee: Origins je 5. seriál v poradí :D takže tentokrát som to ani ja nestihol, bohužiaľ nestačilo obnovovanie po 1-2 minútach...takže opäť úplne bezpredmetné výkriky do tmy bez overenia faktov...

Nemá cenu se tu rozčilovat. Kdo to hrát nechce, ať to nehraje. Každý si to odůvodňuje po svém, aby svému svědomí ulevil.

To, co čtete, pochází z hlavy studenta práv, jehož mysl tím byla značně poznamenána. Ergo. Pokud něčemu z toho nerozumíte, viňte veřejný vzdělávací systém.
avatar uživatele
Drunk_Queen
Redaktor | Cool level: 54 | Jack Shephard
16. 3. 2014 / 13:06:40 (před 10 roky)
off
Teruska Bilkova napsal(a):

Ztracenou trofej nehledejte... nemá to cenu. Před 11hod, sedím tu půl hodiny obnovuji kdy příjde nápověda... obnovuji po 1-2minutách a najednou je trofej nalezena. Ok tak si trhněte s tou hrou.

na nápovědu přeci čekat nemusíš :)

avatar uživatele
HateMePls
Dlouholetý uživatel | Cool level: 22 | Chandler Bing
16. 3. 2014 / 15:04:45 (před 10 roky)
off
Teruska Bilkova napsal(a):

obnovuji po 1-2minutách a najednou je trofej nalezena.

Bývaly časy, kdy "ti, co vědeli jak na to" za tuhle dobu našli trofej bez nápovědy mezi všemi seriály a obyčejní uživatelé neměli žádnou šanci. V současné formě trvá trofej najít podstatně déle, takže "ti, co ví jak na to" už s hledáním neztrácí čas a hra je vyrovnaná, protože už hledají pouze obyčejní uživatelé. Trénuj, neztrácej hlavu a jednou se dočkáš :-)

avatar uživatele
phoboska
Redaktor | Cool level: 71 | Dean Winchester
16. 3. 2014 / 17:03:31 (před 10 roky)
off

Nechápem ten povyk okolo Stratenej trofeje, tiež sa mi ju ešte nepodarilo nájsť, ale nebudem tu kolabovať a tvrdiť, že sútaž je zmanipulovana...Show some respect people

"Welcome to the edge. It's not the end of the world, but you can see it from here." Eliza Cassan
avatar uživatele
saralive
Dlouholetý uživatel | Cool level: 17 | Jaime Lannister
16. 3. 2014 / 18:05:18 (před 10 roky)
off
phoboska napsal(a):

Nechápem ten povyk okolo Stratenej trofeje, tiež sa mi ju ešte nepodarilo nájsť, ale nebudem tu kolabovať a tvrdiť, že sútaž je zmanipulovana...Show some respect people

Přesně tak. Já trofej zatím nenašla (ne že bych ji nějak extra hledala :p) a nestěžuju si. Ale vážně obdivuju vytrvalost milcal a inekafe mě by to nebavilo, jen by mě zajímalo kolik strávíte času čekáním na novou trofej a její hledání :D

Kdo se moc ptá, málo googlí- Darovaným titulkům na chyby nekoukej-Všechno padá, co software má. - Co na srdci, to na Facebooku. - Všude dobře, s WiFi nejlíp. - Tak dlouho se chodí s otázkou na Seznam, až se zajde na Google.
Editováno: 1x | Naposledy: 16. 3. 2014 / 18:05:39
avatar uživatele
phoboska
Redaktor | Cool level: 71 | Dean Winchester
16. 3. 2014 / 18:09:51 (před 10 roky)
off
saraliv napsal(a):

Přesně tak. Já trofej zatím nenašla (ne že bych ji nějak extra hledala :p) a nestěžuju si. Ale vážně obdivuju vytrvalost milcal a inekafe mě by to nebavilo, jen by mě zajímalo kolik strávíte času čekáním na novou trofej a její hledání :D

Mňa to hlavne po nejakých 30 seriáloch prestane baviť a kašlem na to :)

"Welcome to the edge. It's not the end of the world, but you can see it from here." Eliza Cassan
avatar uživatele
saralive
Dlouholetý uživatel | Cool level: 17 | Jaime Lannister
16. 3. 2014 / 18:15:02 (před 10 roky)
off
phoboska napsal(a):

Mňa to hlavne po nejakých 30 seriáloch prestane baviť a kašlem na to :)

Mám to úplně stejně :D přijde nápověda proklikám se podle abecedy prvními třiceti přestane mě to bavit a pak jen náhodně klikám dokud to nenajde někdo z trpělivějších :)

Kdo se moc ptá, málo googlí- Darovaným titulkům na chyby nekoukej-Všechno padá, co software má. - Co na srdci, to na Facebooku. - Všude dobře, s WiFi nejlíp. - Tak dlouho se chodí s otázkou na Seznam, až se zajde na Google.
avatar uživatele
rybinka
Dlouholetý uživatel | Cool level: 31 | des. Walter 'Radar' O'Reilly
16. 3. 2014 / 18:16:53 (před 10 roky)
off
saraliv napsal(a):

Mám to úplně stejně :D přijde nápověda proklikám se podle abecedy prvními třiceti přestane mě to bavit a pak jen náhodně klikám dokud to nenajde někdo z trpělivějších :)

som na tom presne tak isto :D