Diskuzní fórum

Seriálová hudba

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Venda:)
Uživatel od první verze | Cool level: 7 | Manny Bianco
5. 3. 2009 / 16:15:44 (před 15 roky)
off
allyska napsal(a):


souhlasim:)

Jo, já jsem taky pro :P

JInak já mám hodně moc ráda soundtracky House - takhle pohodvé a nádherně podbízivé melodie na jednom albu, to je nádhera. :) Hudební doprovod mám ráda taky u Chirurgů a u Ztracených.

Really evil :)
avatar uživatele
xxENDxx
Uživatel od první verze | Cool level: 8 | Kryton
6. 3. 2009 / 15:14:28 (před 15 roky)
off

Shield má dokonalou muziku... Being human a jeho anglický alternativní kapely s výstižnejma songama taky válí... jinak house, scrubs, bsg, .... je toho moc... :)

Editováno: 1x | Naposledy: 6. 3. 2009 / 15:35:34
avatar uživatele
xxmartinxx
Uživatel od prvopočátků | Cool level: 12 | Dale
6. 3. 2009 / 15:30:34 (před 15 roky)
off
xxENDxx napsal(a):

Shield má dokonalou muziku... Being human a jeho anglický alternativní kapely s vístižnejma songama taky válí... jinak house, scrubs, bsg, .... je toho moc... :)

Ve scrubs mě likvidují skladby Tedovy kapely + hitovky tipu Candyman:)

avatar uživatele
Logan
Uživatel od prvopočátků | Cool level: 16 | Number 6
6. 3. 2009 / 17:47:55 (před 15 roky)
off

Mě osobně se nejvíc líbila hudba z Twin Peaks... Vymohla si svoje místo v mé empétrojce... :-)

But with all great things comes a great responsibility, That of Cloudsdale's being weather stability. How, you ask, are they up to the task, To which the answer is in a simple facility...
avatar uživatele
fullrose16
Uživatel od první verze | Cool level: 2 | Jake Harper
6. 3. 2009 / 17:55:37 (před 15 roky)
off

Teď sem začal poslouchat soundtrack k Chirurgům a delší dobu si projíždím muziku ze Scrubs.

avatar uživatele
BlackWamp
Uživatel od první verze | Cool level: 0 | Margaret 'Maggie' Simpson
6. 3. 2009 / 18:30:33 (před 15 roky)
off

Není to sice moc k tématu, ale souhlasím s tím, že by tady mohli být soundtracky k seriálům...podobně jako na kfilmu.net :D

avatar uživatele
Biskin
VIP | Cool level: 51 | Jay Pritchett
9. 3. 2009 / 20:35:29 (před 15 roky)
off

Já nejvíc ujíždím na všech soundtracích Battlestar Galactica a nemůžu se dočkat vydání S04 soundtracku. Jako další se mi líbí True Blood, kterej je pro mě teď nejočekávanější. Z Being Human se mi líbily spíš score věci z posledních částí.

A celkem mě bere score hudba u Smallville, která ale bohužel nikde nevyšla, takže se dá vychutnávat jen při sledování seriálu.

avatar uživatele
cent
Uživatel od první verze | Cool level: 3 | Alexandr 'Lexa' Bůček
11. 3. 2009 / 19:27:01 (před 15 roky)
off

Lost - dobrý výběr písniček (např první setkání s Desmondem v hatchi)
Battlestar Galactica - netypická, ale hodí se perfektně. Obzvlášť úvodní krátka skladba je výborná..
Scrubs - Tedova kapela
The Office - Andyho zpěv :)

avatar uživatele
carcoolca
Uživatel od první verze | Cool level: 1 | Luke Dunphy
11. 3. 2009 / 20:45:43 (před 15 roky)
off

No já strašně žeru hudbu v Kriminálkách to je prostě bomba a z Veronicy Mars je taky fajne a pak ještě z Lost a Sběratelů kostí:-)

avatar uživatele
mitenz
Uživatel od první verze | Cool level: 0 | Margaret 'Maggie' Simpson
15. 2. 2010 / 10:36:32 (před 14 roky)
off

Ahojky lidičky nevíte kde by se dali sehnat soundtracky k poslechu ze seriálu chirurgové???