Diskuzní fórum

Reklamní banner

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Katehrine
Uživatel od první verze | Cool level: 22 | Chandler Bing
11. 9. 2015 / 22:42:08 (před 8 roky)
off
Nevada napsal(a):

Hm, když se tady zase objevil ten úžasný vynález v podobě rozbalující se reklamy, tak mi nedá se nezeptat. Pokročila nějak myšlenka příspěvku na provoz výměnou za vypnutí reklamy?

Tahle reklama aspoň není tak otravná jako předchozí "řvoucí HP". Tady prostě člověk zmáčkne velké tlačítko "zavřít" a jede dál bez jakéhokoli infarktu...

There is always Hope.
avatar uživatele
naninka358
Redaktor | Cool level: 103 | Yoda
15. 9. 2015 / 22:24:51 (před 8 roky)
off

Na reklamy si normálně nestěžuju, ale tohle už je overkill
VW a další, co se na tom místě objevují by měli požadovat slevu, že jejich reklama není viditelná :D

Editováno: 1x | Naposledy: 15. 9. 2015 / 22:25:22
avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 118 | Oswald 'Penguin' Cobblepot
15. 9. 2015 / 22:47:53 (před 8 roky)
on
naninka358 napsal(a):

Na reklamy si normálně nestěžuju, ale tohle už je overkill
VW a další, co se na tom místě objevují by měli požadovat slevu, že jejich reklama není viditelná :D

Si dělá ale reklamka sama sobě. :-) My s tím nic nenaděláme.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
Drunk_Queen
Redaktor | Cool level: 54 | Jack Shephard
11. 10. 2015 / 13:38:19 (před 8 roky)
off

Ta reklama na G2 mě dost zabíjí :D.

avatar uživatele
Nevada
Uživatel od první verze | Cool level: 36 | maj. Margaret 'Štabajzna' Houlihanová
14. 11. 2015 / 11:28:25 (před 8 roky)
off

Proč se mi zobrazuje reklama (ubisoft), když mám "koupené" vypnutí boční i horní reklamy? Nějaká chyba, nebo záměr?

Fundamentalistka, aneb fanynka Písně ledu a ohně, která nenávidí Game of Thrones.
avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 118 | Oswald 'Penguin' Cobblepot
14. 11. 2015 / 13:52:28 (před 8 roky)
on
Nevada napsal(a):

Proč se mi zobrazuje reklama (ubisoft), když mám "koupené" vypnutí boční i horní reklamy? Nějaká chyba, nebo záměr?

Bo to je pozadí.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
Nevada
Uživatel od první verze | Cool level: 36 | maj. Margaret 'Štabajzna' Houlihanová
14. 11. 2015 / 14:21:45 (před 8 roky)
off
Fruiko napsal(a):

Bo to je pozadí.

Aha, ono mi včera vypršela koupě změny. Omlouvám se. To mi nedošlo, obvykle blikne zpráva s možností další koupě. Zpohodlněla jsem a přestala dávat pozor :)

Fundamentalistka, aneb fanynka Písně ledu a ohně, která nenávidí Game of Thrones.
avatar uživatele
No Plachta
Dlouholetý uživatel | Cool level: 15 | Christopher Turk
30. 11. 2015 / 16:36:06 (před 8 roky)
off

trva cim dal tim delsi dobu nez se clovek pres tu reklamu preklika na obsah stranek :( nehlede na to ze dycky zapomenu mys dole a zacne na me rvat dalsi reklama :(

avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 118 | Oswald 'Penguin' Cobblepot
30. 11. 2015 / 16:41:45 (před 8 roky)
on
No Plachta napsal(a):

trva cim dal tim delsi dobu nez se clovek pres tu reklamu preklika na obsah stranek :( nehlede na to ze dycky zapomenu mys dole a zacne na me rvat dalsi reklama :(

Za chvíli bude po vánocích a bude klid.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.