Diskuzní fórum

Seriálová šibenice

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
misiacik0308
Dlouholetý uživatel | Cool level: 23 | Denholm
27. 1. 2017 / 21:30:29 (před 7 roky)
off

no nie, ale teraz vážne. Ako sa dá uhádnuť šibenica 78x po sebe ??? fakt sa to dá??? :)

chýbajú mi TBBT, HIMYM, PoI, a stále idem na NCIS
avatar uživatele
phoboska
Redaktor | Cool level: 71 | Dean Winchester
27. 1. 2017 / 21:36:44 (před 7 roky)
off

Hlavne by sme sa mali všetci upokojiť a nestresovať sa kvôli sprostostiam.

"Welcome to the edge. It's not the end of the world, but you can see it from here." Eliza Cassan
avatar uživatele
misiacik0308
Dlouholetý uživatel | Cool level: 23 | Denholm
10. 2. 2017 / 21:47:01 (před 7 roky)
off

ako , faakt nič v zlom , ale keď má človek veeeľa bodov , ako má uhádnuť seriál ktorý sa volá W ? to už čo sú za bludy
a ešte mám jednú otázku: VIE MI NIEKTO VYSVETLIT AKO JE TO VLASTNE S BODOVANÍM? LEBO JA MÁM POCIT , ŽE NAHRAT NAD 2000 to sa nedááááá. alebo ak áno , ako sa to dá?
ďakujem

chýbajú mi TBBT, HIMYM, PoI, a stále idem na NCIS
Editováno: 1x | Naposledy: 11. 2. 2017 / 00:05:43
avatar uživatele
phoboska
Redaktor | Cool level: 71 | Dean Winchester
11. 2. 2017 / 20:46:28 (před 7 roky)
off

Skús to celé napísať Capslockom, možno to pomôže :D

"Welcome to the edge. It's not the end of the world, but you can see it from here." Eliza Cassan
avatar uživatele
misiacik0308
Dlouholetý uživatel | Cool level: 23 | Denholm
12. 2. 2017 / 00:50:32 (před 7 roky)
off

tak sa opýtam vážená pani/slečna alebo čokolvek ste redaktorka Phoboska. Na akú .... je tu fórum, keď som ešte ani na jednu z mojich otázok nedostal relevantnú odpoveď. Mne to tu na SZ niekedy príde, ako keby všetky hry si tu stále hrali a vyhrávali pár vyvolených ľudí a my običajná plebs aby sme Vám robili štatistov. Takže bez hlúpych konštatovaní o CAPS lookoch a podobne poprosím. Ok. Buď máte čo napísať, alebo sa sdržte takýchto komentov. ďakujem

chýbajú mi TBBT, HIMYM, PoI, a stále idem na NCIS
Editováno: 1x | Naposledy: 12. 2. 2017 / 00:52:28
avatar uživatele
phoboska
Redaktor | Cool level: 71 | Dean Winchester
12. 2. 2017 / 01:39:52 (před 7 roky)
off

Ja si hlavne myslím, že to všetko berieš príliš vážne. Čo bolo myslené Vám? Ja som taktiež obyčajný užívateľ, status redaktora mám z dôvodu, že píšem články. To je jediný rozdiel medzi tebou a mnou, alebo predpokladáš, že keď má človek status redaktora, tak sa dostane do tajných zákutí SZ a zvesela si ovplyvňuje hry? Niektorí ľudia sú proste šikovnejší na hru ako ostatní. Vedia ako vyhľadávať, hrabú sa v seriáloch atď. Iba preto, že nevieš nahrať viac ako 600-700 bodov sa netreba navážať do iných užívateľov a plakať na fóre, aké je to nefér. A mimochodom, nemám dôvod sa zdržiavať akýchkoľvek komentov, pretože nato tu to fórum je. Tak isto ako ty vyjadruješ názor, môžem aj ja. Diktovať niekomu kedy môže a nemôže odpovedať je podľa môjho názoru dosť drzé a nikdy to nepadne na úrodnú pôdu.

"Welcome to the edge. It's not the end of the world, but you can see it from here." Eliza Cassan
avatar uživatele
misiacik0308
Dlouholetý uživatel | Cool level: 23 | Denholm
17. 2. 2017 / 00:47:04 (před 7 roky)
off

nič v zlom. Toto nie je o niejakej vážnosti alebo vyplakávaní. Toto je o holých faktoch. Proste si nalejme čistého vína. Všetci si pomáhamé pri lúštení šibenice s vyhľadávaním. ok. fajn. Ale proste nech ako skúšam tak skúšam, hrám to takmer denne ( nie úplne denne ) ale proste fakt mi nejde do hlavy ako sa dajú uhádnuť seriály na 1, 2 , 3 písmená alebo 2+2 alebo 3+2 písmená a podobne. Ďalej, nech sa nikto nenhnevá, ale niektoré seriály sú v tajničke ináč hlvne s členmi THE ako v databázi, ďalej nikto nerieši čiarky, a ak mi fakt niekto dá vedieť ako sa dajú uhádnuť serialy s názvami W, MD, DAN VS a podobne na 6 pokusov tak mu dám nobelovú cenu. Však pre mňa za mňa si píš a napíš čo len chceš, mne to je jedno, ale nie je mi jedno , keď sa mi proste niečo nezdá a nikto to nerieši :) a ešte mi je ťažkou záhadou bodovanie. To mi proste príde ako RND generátor. Je síce fajn , že tu máme hru ale niejaké pravidlá by bolo fajn zverejniť. Ďakujem

chýbajú mi TBBT, HIMYM, PoI, a stále idem na NCIS
avatar uživatele
Verity
Dlouholetý uživatel | Cool level: 28 | Timothy McGee
17. 2. 2017 / 05:14:15 (před 7 roky)
off

A copak ty vidíš, na kolikátý pokus ti úspěšní dali tolik, kolik dali? Mně přijde, že to je prostě o štěstí. Já když třeba dosáhnu 800, tak je předtím dvacet pokusů, kde jsem měla nahráno v rozmezí od 20 do 200.
Takhle by se dalo hádat o všem - že někdo v tombole vyhrává v krátkém sledu dnů třeba dvakrát, že někdo v postergame dokáže uhodnout celý plakát z pravého rohu, kde je skoro jednolitá barva, apod. A nevím, jak tobě, ale mně tyhle internetové hádky "o ničem" přijdou fakt směšné. :D

Always be yourself. Unless you can be a dragon... then always be a dragon.
Editováno: 2x | Naposledy: 17. 2. 2017 / 05:19:58
avatar uživatele
Nikolina
Dlouholetý uživatel | Cool level: 25 | Lee 'Apollo' Adama
17. 2. 2017 / 09:19:49 (před 7 roky)
off
misiacik0308 napsal(a):

no nie, ale teraz vážne. Ako sa dá uhádnuť šibenica 78x po sebe ??? fakt sa to dá??? :)

Isteže dá. Ale je to o šťastí a náhode ale to je tak v každej hre :) Mne sa raz podarilo vyhrať 87x po sebe ale väčšinou mávam omnoho menej. Raz máš kartu, inokedy nie. Treba skúšať ďalej a raz sa to aj tebe určite podarí.

3/3
123