Plakát

Aidan 5

Děj tohoto webseriálu se odehrává budoucnosti. Hlavním hrdinou je detektiv, který se snaží vyřešit vraždy vlastních klonů. Příběh je vyprávěn pomocí unikátního spojení hraných a kreslených scén. Příběh je založen na ději krátkometrážního filmu s názvem AIDAN 5, který získal ocenění na... [více]

2009–2011 | USA | 7 minut | Internet | SciFi / Webseriál | 16 epizod | status: ukončeno v roce 2011
Poslední odvysílaná

1×16 – Revelations

(premiéra 17. 12. 2012 – před 8 lety)

Aidan 5 – O čem to je

Děj tohoto webseriálu se odehrává budoucnosti. Hlavním hrdinou je detektiv, který se snaží vyřešit vraždy vlastních klonů. Příběh je vyprávěn pomocí unikátního spojení hraných a kreslených scén.

Příběh je založen na ději krátkometrážního filmu s názvem AIDAN 5, který získal ocenění na různých festivalech. Obsazení tvoří dobrovolníci, kteří se rozhodli přivést na obrazovku zajímavý kriminální sci-fi trhiller. Zda se jim to povedlo, musíte posoudit sami.

Seriál můžete zdarma a s českými titulky sledovat na stránce <a href="http://www.videacesky.cz/tag/aidan-5?utm_source=serialzone&utm_medium=profilserialu&utm_campaign=aidan5">videacesky.cz</a>.

<i>Pozn. datum vysílání bylo oproti originálu upraveno tak, abyste měli možnost seriál sledovat s českými titulky a měli jej ve watchlistu.</i>

Morgan Riley
Články k seriáludalší články
Info box
Stanice

Internet

Délka

7 minut

Žánr

SciFi
Webseriál

Země původu

USA

Roky vysílání

2009–2011

První vysílání

13. srpna 2009

Ukončení seriálu

18. listopadu 2011

Odkazy

IMDb.com
Oficiální stránky
Facebook