plakát seriálu

Akame ga Kill!

(Akame ga Kill!)

Názory uživatelů

Násilí v dětském hávu

Akame ga Kill! je přesně tím typem seriálu, který podtrhuje japonský kontrast - vypadá jako něco, co vyskočilo z animáčku pro děti, ale ve skutečnosti se tu sekají hlavy, žerou lidi a páchá se násilí na mužích, ženách, dětech a ženách.
Stejně jako u většiny anime je i tohle neskutečně návykové, zároveň se ale jedná o hodně krátkou sérii (celý seriál má jen 24 dílů a nedávno už celý vyšel), takže závislák bude nemilosrdně vytrhnut ze zážitku stejně jako já.
Co se týče děje a postav, charaktery nejsou nijak složité, ale všechny postavy mají své příběhy a nejsou jen nudnou výplní, takže jim budete fandit. A samotný příběh není nijak složitý: Hlavní postava Tatsumi chce vydělat peníze pro svou vesnici v hlavním městě, když ale uvidí všechnu tu zkaženost, přidá se ke skupině vrahů jménem Night Raid a společně zažehnou plamen revoluce. Ale přesto, jak je celý námět nahodilý a přímočarý, je neskutečně podmanivý a kdyby byly na světě všechny díly, tak bych to tehdy zvládl za tři - čtyři dny. Pokud se vám seriál zalíbí na poprvé, už vás nepustí a vše až do osudového finále tak pěkně graduje, že z něj pak budete naměkko a dáte si to celý znova.

100 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Proč tolik smrtí?! o_O

Takže...
... Akame Ga Kill! Strašně super anime. Každou postavu NightRaid si zamilujete, protože každá má svůj příběh, který jí "udává" směr.

... Kdo by se nechtěl dívat na to, jak se z naivního a mladého kluka stává něco lepšího. A při své cestě potkává tolik kamarádů, kteří mu přirostou k srdci a dají mu sílu zvítězit na zlem hlavního města.

... SPOILER
Jedinné, co mi trochu mrzí jsou ty smrti. Proč? Proč to nemohlo zkončit Sheele nebo Bulatem? Proč musel i Lubbock a Mine? I Chelsie, Susanoo, Leone a... a Tatsumi?

... Ale za příběh hlavní tak i za příběhy postav jednoznačně 100%!

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Akame

Seriál mne naprosto ohromil svým vznešeným násilným půvabem. Každá postava v příběhu mě skutečně zaujala a já si stále přála dozvědět se víc a víc o jejím životě. Mou oblíbenkyní se stala krásná Akame. Hrozně mě mrzelo (a ještě mrzí), že seriál měl tak málo dílů, kéž by jich bylo víc. Protože na tento seriál bych snad vydržela koukat pořád. Ovšem dalo se trochu očekávat konec, když většina postav byla zabita. Ale přesto nemohu seriálu vytknout vůbec nic.

100 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí