Plakát

Americanah

Minisérie nakonec nevznikne. Streamovací služba HBO Max novinku v říjnu 2020 zrušila, protože od projektu odstoupila herečka Lupita Nyong'o z důvodu naplněného pracovního rozvrhu. Ifemelu je mladá a nádherná žena, která vyrostla v Nigerii. Jako mladá dívka se zamilovala do... [více]

???? | Velká Británie / USA | HBO Max | Drama / Romantický / Minisérie | status: zrušený projekt (aktualizováno 28. 12. 2022)

Americanah – O čem to je

Minisérie nakonec nevznikne. Streamovací služba HBO Max novinku v říjnu 2020 zrušila, protože od projektu odstoupila herečka Lupita Nyong'o z důvodu naplněného pracovního rozvrhu.

Ifemelu je mladá a nádherná žena, která vyrostla v Nigerii. Jako mladá dívka se zamilovala do spolužáka Obinze. Oba se z této vojskem ovládané země rozhodnou odejít na západ. Ifemelu míří do Ameriky, kde je navzdory svému vzdělání nucena poprvé zjistit negativní důsledky toho, co znamená být černoška. Tichý a přemýšlivý Obinze doufá, že se k ní připojí, ale Amerika po 11. září mu zavře dveře, takže je nucen vplout do nebezpečného a nezdokumentovaného života v Londýně.

Seriál ve vašich statusech

Bleskovky: Minisérie Americanah nakonec nevznikne. HBO Max novinku ruší, protože od projektu odstoupila herečka Lupita Nyong'o z důvodu naplněného pracovního rozvrhu. před 3 roky

Info box