plakát seriálu

Americká manželka

(American Housewife)

Názory uživatelů

American Housewife

Na seriál jsem se původně ani nechtěla podívat (sakra, kolik mých oblíbených seriálů bych mohla začít popisovat touhle větou...) ale nakonec jsem se mu rozhodla dát z nějakého neznámého důvodu šanci... a díkybohu za to. Stal se z něj můj guilty pleasure.
Tohle není jeden ze seriálů, kde se budete od začátku do konce popadat za břicho, ale je to hrozně milá oddechovka. Největším plusem pro mě je rozhodně celá rodinka - už hodně dlouho se mi nestalo, abych si takhle zamilovala celé osazenstvo nějakého seriálu. Ať už Katie vymyslí sebevětší blbost, kterou se rozhodně udělat, já to hltám a celý díl vždy uběhne jako voda. Navíc je pro mě plusem i postava Anny-Kat (děti v seriálech mi přijdou buďto strašně roztomilé nebo otravné a Anna-Kat je naprosté zlatíčko, až mám chvílemi chuť jí adoptovat).
Jsem zvědavá, jak dlouho mi tenhle přístup vydrží ale po první sérii jsem spokojená a vesele se připravuju na další příhody téhle rodinky.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Super

Po shlédnutí prvního dílu jsem se vrhla na další dva,pak už bylo po půlnoci a v pět vstávám do práce...no a tak jsem si vzala PC tam,abych mohla jet dál,protože tenhle seriálek mě chytnul.Něco příjemného,vtipného a hlavní hrdinka se mi hrozně moc líbí,fakt že jo :)
Manžel mi do oka nepadl,ale nemůžu mít prostě všechno.
Jinak velký palec nahoru :)

80 %
83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

nic moc

Když jsem si přečetla názory, říkala jsem si, že seriál zkusím. První díl jakž takž, další asi tři díly jsem čekala, kdy mě to začne bavit. Nezačalo. Hlavní hrdinka je uječená, manžel nudný, pak 2 klasičtí puberťáci a roztomilé "divné" dítě ( to mají asi v každé americké rodině). Seriál nepřináší nic nového, je mnoho lepších rodinných seriálů od Kutila Tima přes Moderní rodinku ...

50 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Priemer a žiadny presný smer

Seriál je v podstate len o rodinnom živote. Žiadne veľké zvraty na pozadí. To nie je nevyhnutne zle, mne to vlastne vyhovuje, ale napriek tomu, akoby nevyužil celý potenciál, je trochu nudný a jednoducho to nie je seriál, na ktorého novú časť by som sa tešila týždeň dopredu.

50 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

How The Mighty Have Fallen

S hodnocením dost bojuju. Zatímco první série American Housewife přinesla do seriálových vod něco nového a čerstvého - byl výjimečně příjemně obsazený, postavy byly napsané pěkně a zahrané také skvěle + zasazení rodinky do snobského prostředí a Katiiny kamarádky, to vše skvěle fungovalo a člověk (já) se upřímně zasmál. Jenže vysoká laťka dlouho nevydržela a nyní (v půlce třetí série) seriál vyřazuju. Vtip se vypařil, gagy se neustále opakují, všechny postavy zapadly do jedné šablony, kterou hrají dokola a dokolečka, až už je to otravné a jak tu někdo níže poznamenal, seriálu opravdu asi nejvíce pochyběl směr. I tak nechávám vysoké hodnocení za první dvě série, protože zvlášť první mě hodně bavila a Katie pro mě byla na scéně amerických sitcomů zjevením.

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí