plakát seriálu

Anastázie

(Bednaya Nastya)

Názory uživatelů

Bednaya Nastya

Jedná se o telenovelu.
Tahle věta by měla vystihovat vše, ale jak už jsem mnohokrát viděl, bohužel tomu tak není. Přímo zbožňuji lidi, kteří hodnotí telenovely a vyžívají se v tom, jak je takhle pokleslá zábava pod jejich úroveň. Tak to pardon, ale pokud jako divák dávám přednost psychologickému dramatu trvajícímu 4h a odehrávajícímu se v prázdné místnosti s jedním hercem a minimem pohybu, tak prostě hodnotím jen tento žánr a jeho díla (ať už povedená či nikoliv) a hodnocení jiné tvorby ponechám jiným.

Pro mě je takhle historická ruská telenovela tím lepším z tohoto žánru. Má hezké prostředí i kostýmy, velké množství postav, které ale nejsou všichni navzájem příbuzní ;) a divák si tak může vybrat, komu fandit a koho spíše proklínat.

Bednaya Nastya byla ve své době něčím zcela neobvyklým, protože v záplavě jihoamerické produkce byla prostě jiná, ale přesto českému diváku ještě pochopitelná. I když dnes si již divák/čka může vybrat z produkce východní Evropy nebo Turecka, tak pro mě je to tak odlišná mentalita, že i když jsou reálie zajímavé, tak příběh mě neosloví.

Na druhou stranu neříkám, že se jedná o dílo bez chyb. Někdy jsem měl sto chutí hlavní hrdinku uškrtit (a škrcení hrozilo i jiným ženským postavám ;)), ale i tak za mě palec nahoru a 50% k tomu.

50 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé