Plakát

Aniela

Život půvabné aristokratky Aniely Elefteriosové se jednoho dne dramaticky změnil. Měla se vdávat za mladého prince Mihaila, kterému byla zaslíbená už od dětství. Jenže její milovaný otec Ianache spáchal sebevraždu, protože nedokázal splácet dluhy, kterými zruinoval svou rodinu a zanechal ji bez... [více]

2009–2010 | Rumunsko | 45 minut | Acasa TV | Telenovela / Romantický / Drama | 0 epizod | status: právě se nevysílá

Aniela – O čem to je

Život půvabné aristokratky Aniely Elefteriosové se jednoho dne dramaticky změnil. Měla se vdávat za mladého prince Mihaila, kterému byla zaslíbená už od dětství. Jenže její milovaný otec Ianache spáchal sebevraždu, protože nedokázal splácet dluhy, kterými zruinoval svou rodinu a zanechal ji bez peněz. Aniela musela na všechny své sny o šťastné budoucnosti zapomenout a postavit se tváří v tvář kruté realitě. Najednou před ní všichni zavírali dveře, lidé ji přestali zdravit a na uzavření manželství s Mihailem mohla nadobro zapomenout, protože bez věna nepřicházel takovýto svazek vůbec v úvahu.

Osudovým se pro Anielu stalo setkání s přitažlivým důstojníkem Radu Vulturescem, nejstarším synem bohatého a vlivného bukureštského obchodníka Iorguho a jeho manželky Eufrosiny! Oba si však příliš bolestně uvědomují, že budou muset čelit mnohých dalším nástrahám a překážkám, aby si své křehké štěstí uchránili.

V podobné situaci se ocitli i krásná, ale neurozená a velmi chudá vesničanka Niculina a chrabrý důstojník Stere Antoniade, který neváhá riskovat svou budoucnost i kariéru kvůli lásce.

Je láska čtveřice těchto krásných mladých lidí opravdu tak silná, aby překonala všechny temné tajemství z jejich minulosti?

Trailer
Aniela Elefterios
Radu Vulturesco
Niculina
Stere Antoniade
Iorgu Vulturescu
Polixenia Laptaru
Eufrosina Vulturesco
Mitica Laptaru
Maica Stareta
Gen. Vulturescu
Další názvy, pod kterými můžete seriál znát

Aniela. Príbeh zakázanej lásky (Slovenský název na TV Doma)
Aniela: Príbeh zakázanej lásky (slovenský název)

Info box
Stanice

Acasa TV

Délka

45 minut

Žánr

Telenovela
Romantický
Drama

Země původu

Rumunsko

Roky vysílání

2009–2010

První vysílání

14. září 2009

Dabing

SK: existuje – detaily na DabingForum.sk

Odkazy

IMDb.com