Another

Another (Anazâ)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
Caroline1817

29. července 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Moje první Anime

Ptala jsem se jednoho kamaráda jestli by mi nemohl doporučit nějaké to anime. A že mám raději horory. Doporučil mi Another. Another je ponurý od začátku až do konce, což se mi na tomto anime opravdu moc zamlouvá. Naprosto to splnilo mé očekávání a chvilku mi i trvalo něž mi došlo jak to všechno bylo. Ani minutu jsem se nenudila. Nezbývá mi než hodnotit kladně a všem vřele doporučit!

Avatar uživatele
laura458

12. ledna 2014

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Kdo je další na řadě?

Typické malé Japonské město s typicky malou střední školou a jednou hodně netypickou třídou. Another je správný hororový seriál a i když se u anime zásadně nebojím, tak tady jsem se párkrát i lekla. Seriál je poměrně originální v různých typech smrti. V žádném jiném seriálu jsem neviděla tolik mrtvých během pouhých 12 dílů. První polovina seriálu je poměrně záhadná a nějakou dobu mi trvalo než jsem přesně pochopila o co jde. Seriál na mě udělal velký dojem i díky hudbě a kvalitní kresbě výtvarníků. Hlavní postava (Kouichi Sakakibara) mi přišla trochu nudná a chvílemi mimo ale skvěle ji doplnila Mei Misaki svou záhadností a páskou přes oko. Dokonce mě překvapil i závěr seriálu. Proto dávám 90%.

Avatar uživatele
Lixandra

9. září 2013

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Někdo je tu navíc

Pěkné dílko s trochu hororovým a malinko mystickým nádechem,(odkazuji na levé oko hlavní hrdinky), na které se pěkně dívá až do posledního dílu. Příběh je podtržen dobrou hudbou a samozřejmě krásná kresba japonských výtvarníků tomu celému dodala tvar. Jako někdo, kdo nemá rád horory, jsem byla schopná sledovat do konce, a nelitovala. Dávám 70%, protože znám horší a naopak znám i lepší.

Avatar uživatele
Toldist

23. května 2014

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Another

Zpočátku jsem se bál, že mě seriál nezaujme, ale nakonec si získal mé srdce stejně jako Death Note, který tento seriál tak trošku připomíná. Po pár dílech jsem se do toho pořádně dostal a už jsem se nemohl dočkat, až se dozvím, kdo má všechny činy v městečku na svědomí. Celé to dobře podtrhává školní prostředí.

Avatar uživatele
secret7

11. února 2015

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Kdo je mrtvý?

Příběh obsahoval vše potřebné - byl zajímavý, měl potřebnou zápletku, měl sladké tajemství, měl příjemná lákadla, školní prostředí to vše jen lépe vykreslilo a dokonalé vyvrcholení zaperlilo celkovým koncem. Seriál měl v sobě potenciál, akorát myslím, že mohl zazářit ještě o trochu líp. Ale u mě přesto uspěl.