Arrow

Arrow (Arrow) — 5. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Irreconcilable Differences

Quentin se dozví šokující informaci, která by mohla uškodit Oliverovi. Lancovi a Thee zkříží cestu Black Siren, která jedná na příkazy Caydena Jamese.

Všichni přátelé a příbuzní Olivera s Felicity se sejdou na oslavě jejich svatby. Dinah, René a Curtis tráví čas na baru, protože nemají rádi svatby. Dinah dostane SMSku z neznámého čísla a vzdálí se.
Lance dá Oliverovi hodinky, které dostal od svého otce na svatbě. Oliver to nejdřív nechce přijmout, ale pak si je vezme. Quentin následně dostane telefonát, o kterém informuje Olivera - obžaloba má očitého svědka, že je Oliver Green Arrow, je to někdo z Týmu.

Felicity s Oliverem řeknou Digglovi, že je někdo z Týmu zradil. Provádějí teď průzkum toho, co Dinah, René a Curtis poslední dobou dělali. Johnovi se to moc nelíbí.
René pomáhá opilému Curtisovi, vezme ho k sobě domů, kde Curtis odpadne.
Dinah se setká se svým bývalým přítelem Vincentem - aka Civilním strážcem, chce, aby odjel z města, protože činy, které koná jako Civilní strážce, nemůže dál opomíjet.
Lance jde s Theou domů z oslavy, když je napadne Black Siren, oba je omráčí, Lance unese a Thee dá do ruky telefon.

Oliver s Felicity zachytí Dinah, jak mluví s Civilním strážcem a Oliver si okamžitě domyslí, že je zrádcem ona. Thea se vrátí s telefonem, který dostala od Lauren a ten hned zazvoní. Na druhé straně je Cayden James, chce, aby pro něj Tým Arrow něco ukradl v Argusu, jinak zabije Quentina.
Tým se vydá do akce, bez Dinah. Týmu se podaří sehnat, co Cayden chce a vrátí se do Bunkru, když si Dinah uvědomí, že se Tým vydal do akce bez ní, tak je rozčílená. Felicity se pak prořekne, že sledovali jejich aktivity, což rozčilí jak Dinah, tak Curtise.
René se přizná, že je tím svědkem, který bude svědčit proti Oliverovi.

René se jim to snaží vysvětlit, přišla za ním FBI s tím, že mají důkaz ohledně toho, že je Wild dog a že pokud bude svědčit proti Oliverovi, tak ho nechají jít.
Curtis s Dinah jsou rozčílení, že je Oliver s Felicity špehovali, snaží se navíc přesvědčit Reného, že se nemá cítit špatně.
Thea se snaží přesvědčit Olivera, aby Reného nesoudil tak přísně. Oliver se nakonec rozhodne povolat pro záchranu Quentina celý Tým, včetně Reného.

Cayden James schválně vybere jako místo předání místnost, kde je Felicity nebude moct vidět ani slyšet. Oliver tedy instruuje zbytek Týmu, aby byl jeho očima a ušima. Cayden si hned po předání zařízení uvědomí, že ho někdo sabotoval a nařídí Black Siren, aby zabila Lance, zatímco ostatním přikáže zabít Olivera. Dinah je jediná, kdo Oliverovi přispěchá na pomoc. René a Curtis se pokusí najít Lance.
Black Siren ho vezme ven, ale místo toho, aby ho zabila, přesekne mu pouta a řekne mu, aby utekl.

Zpátky v bunkru, Oliver konfrontuje Reného a chce vědět, proč neposlechl jeho příkazy. Definitivně ho odstraní z Týmu. Dinah řekne, že Oliverovi nevěří a že taky odchází.
Později Tým opustí i Curtis.

Dinah vyhledá společnost Vincenta, zatímco René slibuje svojí dceři, že už nikoho nenechá, aby je rozdělil.

Ukáže se, že Cayden James nepracuje sám, spolupracuje s ním celá řada padouchů, včetně Vincenta a Anatolyho.

HUDBA V EPIZODĚ

Your Eyes, Open (Keren Deberg)

Felicity přichází na svatební hostinu doprovázena rodiči.

Pink (Raise Your Glass)

Hosté na hostině začali tančit.

Touch The Sky (Mobius VanChocStraw)

Quentin dává Oliverovi hodinky po svém otci jako svatební dar.

At Last (Etta James)

První novomanželský tanec Olivera a Felicity.
Hlavní postavy
Hostující hvězdy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba

INFORMACE K EPIZODĚ

 • Český název
 • Původní název
 • Číslování
 • Premiéra
 • Rok natočení
 • Délka epizody
 • Sledovanost premiéry
 • Odkaz na IMDb
 • Irreconcilable Differences (neoficiální název)
 • Irreconcilable Differences
 • 6. série, 9. epizoda (celkově 124. díl)
 • 7. prosince 2017
 • 2017
 • 42 minut
 • 1 300 000 diváků (0,40 rating ve skupině 18-49)
 • www.imdb.com/title/tt6493670/

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Ivy
Pain28