plakát seriálu

Austin a Ally

(Austin & Ally)

Názory uživatelů

Disney se vyšvihlo.

Nemám vyloženě nic, proti disneyokám, ale zase se mi kvalita jejich seriálu nějak nezapisuje do mozkovny(kromě Violetty). Austin a Aly byli opravdu příjemným překvapením, protože jsem se skvěle bavila, hodně se mi líbí postava Feze, je zábavný, má dobrý ksichty a nepůsobí to lacině, nýbrž zcela přirozeně a mile. Je to sympatická oddychovka, na kterou se ráda podívam.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

A máme to tu zase

Austin & Ally je další seriál z produkce Disney. Takže předpokládám, že skoro každý si umí představit jaké to bude. :)

Po ukončení seriálů Hannah Montana a Kouzelníci z Waverly jsem čekala, co si na nás Disney připraví a odpovědí je právě Austin & Ally.

A&A nemá nic navíc oproti HM nebo KzW, ale není ani horší. Je komedie pro věkovou skupinu tak 10-17. Myslím, že celkem konkuruje předchozím seriálům. Je to oddechovka po těžkém dni, na kterou se můžete dívat a naprosto vypnout mozek.

Vřele doporučuju nadšencům HM a KzW, určitě nebudete zklamaní. =)

40 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Klasika...

No, když jim skončila HM, tak něco museli dát. Celkový konec seriálu je jasnej a tím myslím jak jeho a její kariéru tak i to, že budou spolu, podle mě to tak bude.
Austin & Ally si vesměs zamiluje skoro každá dívenka jelikož hlavní roli má pohledný chlapec, takže už jen to jim přidá na sledovanosti. Jinak je to klasický příběh, v každém díle nějaký problém, který stejně vyřeší ;)

60 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí