Plakát

Autonomies

Dystopické drama, ve kterém hrají někteří z nejlepších herců z Izraele. Příběh se soustředí na palčivé otázky identity, náboženství, politiky a osobní svobody. Příběh je zasazen do alternativní reality současného Izraele, národa roztrhaného a rozděleného zdí do sekulárního "Státu... [více]

50 %
2018 | Izrael | 60 minut | HOT3 | Drama / Minisérie | 6 epizod | status: ukončeno v roce 2018
Poslední odvysílaná

1×06 – Sixth and Final part - Things turned out differently

(premiéra 11. 10. 2018 – před 5 lety)
závěr seriálu

Autonomies – O čem to je

Dystopické drama, ve kterém hrají někteří z nejlepších herců z Izraele. Příběh se soustředí na palčivé otázky identity, náboženství, politiky a osobní svobody. Příběh je zasazen do alternativní reality současného Izraele, národa roztrhaného a rozděleného zdí do sekulárního "Státu Izrael" s Tel Avivem jako hlavním městem a "Harediskou autonomií" v Jeruzalémě, vedenou ultra-ortodoxní náboženskou skupinou.

Broide, prodejce kol, žije v autonomii, ale hlavně ho živí pašování drobného kontrabandu mezi dvěma regiony. Jednoho dne obdrží pracovní nabídku, která by mu mohla změnit život. Je požádán, aby unesl holčičku, která je jádrem sporu mezi dvěma rodinami. Jednou v Haredi a druhou ve státu Izrael. Tu má následně propašovat přes hranice. Tato akce roztrhá křehké příměří mezi oběma zeměmi na kusy.

Mezitím se rozvine láska mezi Broide a Annou, hudebnicí z druhé strany zdi.

Trailer
The Rebbe of Kreinitz
Elka Rein
Hilik Rein
Batia Luzzatto
Info box
Stanice

HOT3

Délka

60 minut

Žánr

Drama
Minisérie

Země původu

Izrael

Roky vysílání

2018

První vysílání

6. září 2018

Ukončení seriálu

11. října 2018

Odkazy

IMDb.com