Plakát

Avocado Toast: The Series

Přemýšleli jste někdy o sexuálním životě svých rodičů? Ani Molly a Elle. Rozvod a následný coming out jim otevřel oči v sex-kapádách jejich rodičů. Po celoživotním randění s muži je Molly (31 let, učitelka v osmé třídě) překvapena sama sebou, když se poprvé zamiluje do... [více]

60 %
2020–???? | Kanada | 15 minut | OUTtv | Komedie / Drama / Romantický | 10 epizod | status: právě se nevysílá
Poslední odvysílaná

1×10 – All That's Left is a Pit

(premiéra 18. 5. 2020 – před 9 měsíci)
závěr série

Avocado Toast: The Series – O čem to je

Přemýšleli jste někdy o sexuálním životě svých rodičů? Ani Molly a Elle. Rozvod a následný coming out jim otevřel oči v sex-kapádách jejich rodičů.

Po celoživotním randění s muži je Molly (31 let, učitelka v osmé třídě) překvapena sama sebou, když se poprvé zamiluje do ženy. Poté, co najde kuráž k coming outu jako bisexuál svým rodičům žijícím nad předměstí, odhalí jejich vlastní tajemství - zahrnující volný sexuální život a pořádání sex večírků.

Mezitím se Elle (33, kreativní ředitelka) vzpamatovává z rozvodu svých rodičů, což zapříčinila aférka její matky (zároveň její šéfky) s chlápkem, který by klidně mohl být Ellein bratr. Aby se vyhnula trýznivé bolesti její rozpadající se rodinné situace, se Elle rozhodne matce pomstít převzetím společnosti.

Molly se po dalším rozchodu rozhodne (neochotně) dát na rady o randění od svých sexuálně rozjívených rodičů a neohrabaně se vydává na bisexuální randění ve světě, zatímco se vypořádává se svým zlomeným srdcem.

Když se jim život, který dobře znali rozpadá pod rukama a jejich milostný život a kariéra se stávají nejistými, je to pouze jejich přátelství, které je může zachránit před nimi samými.

Trailer
Info box
Stanice

OUTtv

Délka

15 minut

Žánr

Komedie
Drama
Romantický

Země původu

Kanada

Roky vysílání

2020–????

První vysílání

18. května 2020

Odkazy

IMDb.com
Oficiální stránka