Battlestar Galactica

Battlestar Galactica (Battlestar Galactica) — 2. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Lakmus

Když se nová kopie Dorala, Cylona který byl již jednou odhalen, proplíží na Galacticu, kde odpálí nálož a zabije tak tři lidi, jsou Adama a Roslinová nuceni odhalit veřejnosti, že Cyloni teď vypadají jako lidé.

Je ustanovena nezávislá vyšetřovací komise, v jejímž čele je seržantka Hadrianová. Ta má vyšetřit nedávná porušení bezpečnosti.

zdroj: bsg.cz
(se svolením Deuse)

Hadrianová objeví, že někdo nechal otevřený průlez z chodby C i přesto, že šéf Tyrol nahlásil, že všechny průlezy byly uzavřené.

Seržantka poté zaměřuje vyšetřování na něho a jeho přátelství se Sharon. Poté, co zjistí výrazné rozpory ve výpovědích podřízených šéfa Tylora, podrobí všechny tázané důkladnému výslechu, při němž obviní jednoho mechanika z hangáru z konspirace se Cylony.

Ten se však pouze snažil krýt to, že se Tyrol stýká se Sharon. Nakonec to zajde tak daleko, že se Hadrianová snaží obvinit i komandéra Adamu z toho, že měl říct pravdu o Cylonech dříve.

Po tomto prohlášení komandér ruší tribunál se slovy, že 'lov na čarodějnice' na své lodi podporovat nehodlá. Šéf Tyrol nemůže snést, že někdo sedí kvůli němu, a tak si o tom jde popovídat s komandérem Adamou. Ten mu řekne, že člověk, jenž lhal vyšetřovací komisi, si zaslouží jít do chládku, a že to má být poučení pro šéfa Tyrola samotného, aby viděl, co mohou způsobit jeho city k Sharon. Po tomto rozhovoru se Tyrol s Sharon rozchází.

Mezitím na Caprice pozoruje Hela trio Cylonů jak se snaží zachránit sebe a ženu, o které si myslí, že je to Sharon...

Zajímavosti

Populace více z této kategorie

47 958 přeživších

Hlavní postavy
Hostující hvězdy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

megawir