Plakát

Bazén

Seriál Bazén vypráví o tom, že i když je člověk na dně nebo v tom zase plave, když se plácá na suchu nebo se topí v problémech, nejdůležitější je nepotopit kamarády a udržet hlavu nad vodou. Je to seriál komediálně laděný, odráží v sobě problémy a zkušenosti nejen... [více]

2005 | Česká republika | 60 minut | Prima | Rodinný / Komedie | 20 epizod | status: očekávaný konec v roce 2005
Poslední odvysílaná v ČR

1×08 – Tichá vzpoura

(premiéra 17. 11. 2005 – před 18 lety)
Poslední odvysílaná

1×02 – Milostné DÉJA VU

(premiéra 29. 8. 2005 – před 18 lety)

Bazén – O čem to je

Seriál Bazén vypráví o tom, že i když je člověk na dně nebo v tom zase plave, když se plácá na suchu nebo se topí v problémech, nejdůležitější je nepotopit kamarády a udržet hlavu nad vodou. Je to seriál komediálně laděný, odráží v sobě problémy a zkušenosti nejen současných mladých lidí, jejich snahu splnit si svá přání a najít místo v životě. Každý díl má svůj samostatný příběh, jednotlivé díly jsou propojeny postavami a jejich společným cílem. Nedílnou a velmi důležitou součástí je hudební složka. Bazén je seriálem pro mladé, ale nejen pro ně. Do děje jsou zakomponovány osudy rodin hlavních představitelů i svérázných postav pracujících v areálu bazénu. Moderně, dynamicky, s nadhledem i humorem vyprávěný příběh zaujme široké spektrum diváků.

Tři nejlepší kamarádi ze školy, každý původem z jiného prostředí, každý právě v jiné životní fázi, se spolu po několika letech znovu setkávají. Je jim teď kolem 24 let, zatím berou život s nadsázkou, touží po vlastní kapele a ve vztazích docela plavou. Matěj Bureš alias Burák, Jarda Hlaváček – Lahváč a František Zikmund – Ziki by rádi prorazili na hudební scénu. Není jich ale málo? Neměli by kapelu rozšířit? Kde budou zkoušet? Budou schopni si napsat vlastní písničku? Je cesta za úspěchem procházkou po růžovém sadu? Najdou si správnou životní partnerku? Najdou si vůbec nějakou? To je příliš mnoho otázek i pro ně samotné. Pro začátek aspoň začnou pracovat v areálu bazénu, kde potkají mnoho zajímavých postav.

Matěj 'Burák' Bureš
František 'Ziki' Zikmund
Svatopluk 'Sváťa' Augusta
David 'Dejv' Miller
Pavel Bureš
Naďa Burešová
plavčice Ajka
Milan Holub
Gábina Zadinová
Info box
Stanice

Prima

Délka

60 minut

Žánr

Rodinný
Komedie

Země původu

Česká republika

Roky vysílání

2005

První vysílání

29. srpna 2005

Ukončení seriálu

v roce 2005

Odkazy

IMDb.com
Oficiální stránky