Plakát

Becoming Human

Becoming Human je spin-off britského hororového seriálu Being Human. Je vysílán přes internet formou takzvaných webizod – několikaminutových dílů, přehrávaných jako flashové video. Becoming Human dále sleduje osudy mladistvého upíra Adama, se kterým jsme se setkali v epizodě Being Human UK... [více]

2011 | Velká Británie | 7 minut | BBC | Drama / Fantasy / Upírský | 8 epizod | status: ukončeno v roce 2011
Poslední odvysílaná

1×08 – Episode 8

(premiéra 20. 3. 2011 – před 13 lety)
závěr seriálu

Becoming Human – O čem to je

Becoming Human je spin-off britského hororového seriálu Being Human. Je vysílán přes internet formou takzvaných webizod – několikaminutových dílů, přehrávaných jako flashové video.

Becoming Human dále sleduje osudy mladistvého upíra Adama, se kterým jsme se setkali v epizodě Being Human UK 3x02. Adam nastupuje na britskou střední školu, kde se záhy spřátelí s mladou Christou, která je vlkodlakem, a duchem Mattem. Společně se snaží odhalit tajemství Mattovy smrti a to je přivede do nejedné zajímavé situace.

Kromě samotných webizod se příběh Becoming Human rozvíjí také dalším online obsahem, například zápisky z deníků postav, psanými vzkazy, výstřižky z novin atd., obvykle uveřejňovaných na blogu Becoming Human na stránkách BBC.

Zdroj: BeingHuman.sff.cz

Trailer
Info box
Stanice

BBC

Délka

7 minut

Žánr

Drama
Fantasy
Upírský
Webseriál
Krátkometrážní
Nadpřirozený

Země původu

Velká Británie

Roky vysílání

2011

První vysílání

30. ledna 2011

Ukončení seriálu

20. března 2011

Tagy

upír, duch, spinoff

Odkazy

IMDb.com
Wikipedia (anglická)
Oficiální stránky

Související