Plakát

Before I Let Go

Příběh o rozvedeném páru, který se snaží přenést přes bolest, kterou si vzájemně způsobili, aby společně mohli předat rodičovskou oporu svým dvěma dětem. Jejich láska měla trvat navždy. Ale když život zasazoval jednu zničující ránu za druhou, Yasmen a Josiah Wadeovi zjistili, že láska sama... [více]

???? | USA | Peacock | Drama / Romantický | status: vyvíjený projekt (aktualizováno 26. 4. 2023)

Before I Let Go – O čem to je

Příběh o rozvedeném páru, který se snaží přenést přes bolest, kterou si vzájemně způsobili, aby společně mohli předat rodičovskou oporu svým dvěma dětem.

Jejich láska měla trvat navždy. Ale když život zasazoval jednu zničující ránu za druhou, Yasmen a Josiah Wadeovi zjistili, že láska sama o sobě nemůže všechno vyřešit ani zachránit. Yasmen nebyla připravena na to, jak se jí rozpadl život, ale konečně začíná znovu nacházet radost. S Josiahem našli nový rytmus, společnými silami vychovávají dvě děti a vedou prosperující podnik. I přes rozvod je to k sobě stále táhne jako magnet a nyní začínají přemýšlet, zda jsou opravdu připraveni nechat za sebou vše, co kdysi měli. Brzy jeden ukradený polibek vede k dalšímu... a pak ještě k dalším. Je to žhavé. Je to nedovolené. Všechno je dobré - dokud se znovu neotevřou staré rány. Je už příliš pozdě na to, aby našli svůj šťastný konec? Nebo by jim podruhé mohlo být dokonce lépe?

Info box
Stanice

Peacock

Žánr

Drama
Romantický

Země původu

USA

Tagy

adaptace, podle knihy

Odkazy

IMDb.com