Plakát

Between the Sheets

Between the Sheets je britská minisérie. Příběh se točí okolo milostného života a sexuálních známostí několika párů, které jsou nějakým způsobem propojeny. Diváci sledují emotivní, dojemný a často vtipný příběh, ve kterém jsou tyto páry nuceny čelit svým vnitřním démonům. Hazel Delany opustí... [více]

2003 | Velká Británie | 60 minut | ITV | Minisérie / Drama | 6 epizod | status: ukončeno v roce 2003
Poslední odvysílaná

1×06 – Episode #1.6

(premiéra 22. 12. 2003 – před 20 lety)
závěr seriálu

Between the Sheets – O čem to je

Between the Sheets je britská minisérie. Příběh se točí okolo milostného života a sexuálních známostí několika párů, které jsou nějakým způsobem propojeny. Diváci sledují emotivní, dojemný a často vtipný příběh, ve kterém jsou tyto páry nuceny čelit svým vnitřním démonům.

Hazel Delany opustí svého manžela Petera během svatby jejich dcery. Hazel je na něj naštvaná, protože má její muž neustále nějaké aférky. Petera zase štve, že jeho žena věčně nemá chuť na sex. Kor když jeho vlastní matka si užívá pomalu víc než on. Pár vyhledá poradenství ve snaze zbavit se svých problémů. Peter ovšem skrývá tajemství o jedné z jeho bývalých milenek a Hazel nakonec znovu najde chuť k sexu, ovšem díky mladšímu muži.

Peterův syn Simon právě skončil dlouholetý vztah. Jeho matka ho nutí k usmíření s dívkou a následné svatbě, jelikož dotyčná oznámí Hazel, že je těhotná. Simon se zdráhá, protože se zamiloval do jedné z hostesek v nočním klubu.

Alona Cunningham pracuje jako sexuální terapeutka. Její vlastní přítel Paul ji ale v posteli nudí. Paula navíc obviní ze sexuálního obtěžování jedna z jeho patnáctiletých klientek. Alona se během vyšetřování jejího muže navíc dozví, že její syn spí se svou au pair. Alona s Paulem tak nakonec také vyhledají poradenství u jednoho z Aloniných kolegů...

Alona Cunningham
Philippa Brocklehurst
Simon Delany
Peter Delany
Sarah Delany
Richard Lloyd
Audrey Delany
Maurice Hardy
Hazel Delany
Sven Marks
Info box
Stanice

ITV

Délka

60 minut

Žánr

Minisérie
Drama

Země původu

Velká Británie

Roky vysílání

2003

První vysílání

17. listopadu 2003

Ukončení seriálu

22. prosince 2003

Odkazy

IMDb.com
TV.com
Wikipedia (anglická)