Plakát

Beyblade: Metal Fusion

1. série (Metal Fusion): Hlavním hrdinou je Gingka Hagane, talentovaný bojovník s mečem. Gingka cestuje po celém Japonsku. Trénuje a snaží se nabírat síly, aby dokázal porazit Dark Nebula, zlou organizaci, která je zodpovědná za smrt hrdinova otce. Gingkovi se podaří získat zakázaného beye... [více]

2009–2012 | Japonsko | TV Tokyo | Anime | 90 epizod | status: ukončeno v roce 2012
Poslední odvysílaná

3×12 – The Missing Star of the Four Seasons

(premiéra 17. 8. 2012 – před 11 lety)

Beyblade: Metal Fusion – O čem to je

1. série (Metal Fusion): Hlavním hrdinou je Gingka Hagane, talentovaný bojovník s mečem. Gingka cestuje po celém Japonsku. Trénuje a snaží se nabírat síly, aby dokázal porazit Dark Nebula, zlou organizaci, která je zodpovědná za smrt hrdinova otce. Gingkovi se podaří získat zakázaného beye L-Drago a také beye Storma Pegasa, kterého využije k boji proti nepřátelům.

2. série (Metal Masters): Poté, co bey Storm Pegasus obětuje svůj život, aby pomohl porazit Ryugu, se Gingka dozví o kameni, který obsahuje Galaxii Pegasa. Legendární bey a první Galaxy Pegasus bojuje s novým beyem Rayem Strikerem. Gingka spolu se svými přáteli vytvoří tým Gan Gan Galaxy, se kterým se zúčastní světového šampiónátu Big Bang Bladers.

3. série (Metal Fury): Gingka a jeho přátelé si užívají zasloužený odpočinek po výhře nad Faustem a Spiral Core. Jednoho dne však objeví Yukiho, chlapce v nesnázích. Yuki je Blader, který vlastní Anubiuse. Chlapec řekne Gingkovi a jeho přátelům o hlasu nStar Fragment, který nesmí padnout do rukou nepřátel.

4. série (Shogun Steel): Sedm let uplynulo od doby, kdy byl God of Destruction poražen velkým Bladerem. Nová éra Beybladeu začala a přinesla sebou novou generaci Bladerů. Zero Kurogane je svědkem poslední bitvy. To v něm rozžehne oheň a postrčí jej směrem k nové budoucnosti.

Info box
Stanice

TV Tokyo

Žánr

Anime

Země původu

Japonsko

Roky vysílání

2009–2012

První vysílání

5. dubna 2009

Ukončení seriálu

1. dubna 2012

Odkazy

IMDb.com
Wikipedia (anglická)