Beyond Westworld

Beyond Westworld (Beyond Westworld) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
_-0-_

16. února 2011

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

TAK TROCHU DETEKTIVKA...

...A TAK TROCHU OFF-TOPIC

Beyond Westworld je pro mě záhadný seriál. S ohledem na dobu vzniku se dá předpokládat, že je regulérním pokračováním filmu (srovnatelně, jako seriál Planeta opic navázal ne jeden z dílů filmové pětice, nebo dobový Logans run jako seriál, navazující na stejnojmenný film).

Poté, co jsem před lety viděl na Sky One (v době začínajícího datelitního vysílání) Westworld, jsem slyšel, jak moderátor avizoval navazující seriál, k jehož odvysílání v rámci tohoto transpondéru již nedošlo. Od té doby tu a tam narážím na zmínku, ale dosud jsem neměl možnost seriál vidět on-line, nebo stáhnout...

Počet dílů je také poněkud záhadný - dle epguides.com byly odvysílány 3 díly (podotýkám, že jsem se dosud na tomto serveru nesetkal s jedinou chybou - na rozdíl od IMDB, TVCOM & pod.)
epguides.com:
1 1-01 1053 05/Mar/80 Westworld Destroyed
2 1-02 3107 12/Mar/80 My Brother\'s Keeper
3 1-03 3105 19/Mar/80 Sound of Terror

CSFD uvádí 5 dílů bez bližší specifikace.
csfd.cz:
USA, 1980, 5x60 min

IMDB a TVCOM uvádějí 5 dílů, ale IMDB neuvádí u posledních dvou konkrétní datum odvysílání - pouze rok.
IMDB.com:
Season 1, Episode 1: Westworld Destroyer
Original Air Date—5 March 1980
Moore searches for the android who has joined the crew of a U.S. nuclear submarine.
Season 1, Episode 2: Brother\'s Keeper, My
Original Air Date—12 March 1980
In order to further his criminal activities, Quaid blackmails a large oil company. Moore and Williams search for the android posing as a company employee in order to defeat Quaid\'s scheme.
Season 1, Episode 3: Sound of Terror
Original Air Date—19 March 1980
In order to construct an atomic weapon, Quaid steals uranium from a nuclear power plant. Meanwhile Moore and Williams attempt to identify the rock band member who is actually an android.
Season 1, Episode 4: The Lion
Original Air Date—1980
The Delos team discovers Westword electronics in the debris left after an experimental car is destroyed. Moore must discover if the explosion is part of Quade\'s latest scheme.
Season 1, Episode 5: Take-Over
Original Air Date—1980
Moore and his team discover that one of Quade\'s androids is posing as a police officer in the Governor\'s security detail.

TVCOM, podobně jako IMDB, uvádí 5 episod, ale u posledních dva jsou \"never rated\".

Z výše uvedeného soudím, že poslední dva díly první řady buďto nebyly nikdy natočeny (že zůstaly v nějaké fázi rozpracování jen na papíru), nebo že byly čístečně, nebo úplně natočeny, ale nebyly nikdy vysílány.

Každopádně byc moc rád viděl alespoň první tři díly, pokud máte někdo tip na download, moc prosím, pošlete mi jej na P.M. - rád bych si \"doplnil vzdělání\".