Plakát

Bezdružice

Bezdružice byly dosud klidným a malebným městečkem. Avšak to se má změnit ve chvíli, kdy se do městečka během právě probíhajících voleb na starostu z Prahy navrací Karel Gottwald a obyvatelům, kteří předpokládali, že vše zůstane při starém, nabídne něco, co nemohou odmítnout - vlastní družici... [více]

2015 | Česká republika | 70 minut | Barrandov | Komedie | 12 epizod | status: očekávaný konec v roce 2015
Poslední odvysílaná v ČR

1×05 – Diskreditace

(premiéra 15. 11. 2015 – před 8 lety)
Poslední odvysílaná

1×05 – Diskreditace

(premiéra 15. 11. 2015 – před 8 lety)

Bezdružice – O čem to je

Bezdružice byly dosud klidným a malebným městečkem. Avšak to se má změnit ve chvíli, kdy se do městečka během právě probíhajících voleb na starostu z Prahy navrací Karel Gottwald a obyvatelům, kteří předpokládali, že vše zůstane při starém, nabídne něco, co nemohou odmítnout - vlastní družici pro Bezdružice a satelit do každé rodiny. Když se ale Karel skutečně ocitne v čele městského úřadu, dostihne ho něco, s čím nepočítal - starat se o městečko není vůbec snadné.

Seriál je sondou do problémů dnešní doby, kdy se k moci dostanou lidé, kteří vůbec nevědí, co mají dělat. Naštěstí v tomto případě půjde především o humor a vtipné momenty, které z této kombinace neschopnosti a velkých ambicí vznikají.

Karel Gottwald
Renata Owesny
Václav Menšík
Markéta Hrabná
MUDr. Arnošt Bláha
Info box
Stanice

Barrandov

Délka

70 minut

Žánr

Komedie

Země původu

Česká republika

Roky vysílání

2015

První vysílání

18. října 2015

Ukončení seriálu

v roce 2015

Odkazy

Oficiální stránky