Plakát

Bia

Děj se zaměřuje na 16-letou Beatriz „Bíu“ Urquizu, dívku, která ráda kreslí. Když byla Bía velmi malá, milovala vytvářet hudbu se svou starší sestrou Helenou. Helena byla sama zpěvačkou a členkou skupiny MoonDust, ve které působil její přítel Víctor a jeho malý bratr Lucas Gutiérrez. Jednoho dne... [více]

2019–2020 | Argentina | 43 minut | Disney Channel | Hudební / Komedie / Drama | 120 epizod | status: ukončeno v roce 2020
Poslední odvysílaná v ČR

2×60 – Episodio 60

(premiéra 14. 6. 2022 – před 23 měsíci)
závěr seriálu
Poslední odvysílaná

2×60 – Episodio 60

(premiéra 24. 7. 2020 – před 3 lety)
závěr seriálu

Bia – O čem to je

Děj se zaměřuje na 16-letou Beatriz „Bíu“ Urquizu, dívku, která ráda kreslí. Když byla Bía velmi malá, milovala vytvářet hudbu se svou starší sestrou Helenou. Helena byla sama zpěvačkou a členkou skupiny MoonDust, ve které působil její přítel Víctor a jeho malý bratr Lucas Gutiérrez. Jednoho dne se kapela dostala do dopravní nehody, při které Lucas a Helena zemřeli a přežil pouze Víctor, který je nyní ochrnutý na invalidním vozíku. Bía stále trpí ztrátou své sestry i o deset let později a ani Urquizovi a Gutiérrezi se se ztrátou stále nevypořádali. Od nehody vzniklo mezi oběma rodinami nepřátelství, zejména kvůli Lucasově otci, který Urquizovým ztěžuje život, protože nehodu dává za vinu Heleně.

Situace se vyhrocuje, když se Bía a Lucasův bratranec Manuel do sebe zamilují. Zatímco se jejich láska v rodinách setkává s nemalým souhlasem, oba se snaží situaci co nejlépe využít a bojovat za své štěstí. Přes rodinné sváry a nepřátelství se v Residence Kunst objeví záhadná mladá žena jménem Ana, která má souvislost s tím, co se stalo v minulosti. A po krátké době se ukáže, že v rodině Gutiérrezových existují některá tajemství a intriky, které zanechávají hrozivé následky.

Dokáže Bía a Manuel překonat všechny překážky? Kdo je ve skutečnosti Ana? Dozví se Manuel pravdu o svém původu? Jaké tajemství skrývali Víctor a Antonio před nehodou? Bude Bía schopna pokračovat v hudebním odkazu své sestry? A bude mít celý příběh šťastný konec, nebo skončí tragicky jako Shakespearovo drama Romeo a Julie?

Trailer
Info box
Stanice

Disney Channel

Délka

43 minut

Žánr

Hudební
Komedie
Drama
Rodinný
Romantický
Telenovela

Země původu

Argentina

Roky vysílání

2019–2020

První vysílání

24. června 2019

Ukončení seriálu

24. července 2020

Dabing

CZ: existuje – detaily na DabingForum.cz

Na CZ streamech

Disney+
Něco nesedí? Dejte nám vědět!

Odkazy

IMDb.com
Oficiální stránka
Wikipedia (anglická)
Wikipedia (česká)
Disney+

Související